Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A barátommal nem rég óta járunk,egész karácsonykor nem találkoztunk,mert neki is a családjával kellett lennie..tegnap mondta,hogy rosszul van megy aludni,majd holnap beszélünk (cset).Ma egész nap vártam,hogy irjon..nem irt...rá irtam,hogy mi van vele,jobban van-e már,mondta,írta egy percre rá,hogy irtam neki,hogy bocsi alszom....Nekem ez rosszul esik,és ha ilyen az elején akkor mégis mit várjak ettől az egésztől?..19l
2011. dec. 26. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez a kérdés már tegnap is fent volt.
2011. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hozáteszem,hogy alig beszéltünk tegnap is kb kétszer 10 percet...meg pénteken is..
2011. dec. 26. 17:45
 3/10 A kérdező kommentje:
igen?...azt nem én irtam ki,és nem találtam hasonló kérdést : /
2011. dec. 26. 17:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt leszámítva távkapcsolatban vagytok?:/
2011. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem tudom...vagyis kb 30 kmre lakik tőle..ez nem távkapcsolat szeintem..de még tényleg egy hete járunk csaj
2011. dec. 26. 18:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Hááát lehet a barátod leakar téged rázni és ez a betegség téma csak ürügy. Én a helyedben kicsit utána néznék a dolgoknak!

Kérdezősködj tőle!

2011. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

30 km semmi! Én "kihisztizném" azt is, hogy találkozzunk! Ünnepek ide vagy oda, buszok ha ritkán is de járnak, 30 km, az rosszabb helyeken is max egy óra tömegközlekedéssel, ne vicceljünk már. :) Legalább ma délután összefuthattatok volna kicsit avagy este.


A legtisztább, ha megkérdezed tőle, hogy biztosan téged akar e. Én sem lehetek együtt a párommal így ünnepek alatt, egy városban tanulunk, viszont sajna az ország két különböző végében lakunk, ami engem ilyenkor borzalmasan megvisel. Iszonyatosan hiányzik! Hétköznapokon mindennap találkozunk, most meg egy örökké valóságnak tűnik ez az egy hét is.

Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy megbeszéltük, hogy az estéket "egymásnak adjuk". Ha nem megyünk sehova, akkor este 8-9 körül fent vagyunk mindketten neten és "egymáséi vagyunk". Amíg úgy csináltuk, ahogy gondolom ti is, hogy egész nap azt lestük mikor jön fel a másik, ha a párom csak fél percre nézett fel netre, akkor én kibuktam, hogy nem is érdeklem, stb stb. ez csak tönkre teszi az embert és a kapcsolatot is, mert rögtön jönnek a hülye gondolatok.


Szóval mivel nagyon friss a kapcsolat, első és legfontosabb, hogy letisztázd vele valóban veled akar-e lenni. Ha igen, akkor pedig vezessetek be valami olyan rendszert, amit mindketten tudtok tartani!

2011. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
velem akar lenni,csal vannak furcsaságai pl: mielőtt össze jöttünk kijelentette,hogy fülig belém esett és lehet h én vagyok neki az igazi ...és kérdezte tőle,hogy én hogy állok ezzel..én nem mondtam rá semmit,mert hazudni nem akartam,de akkor még nem éreztem...utána kijelentette,hogy oké járjunk,de ha nem leszünk egymásba szerelmesek ne eröltessük...nekem ez az elözö kijelentése után olyan ellentétes..itt a szünet,és majd csütörtökön talizunk...én mondtam hogy bmikor ráérek ,de neki a csütörtök a jó..amikor együtt vagyunk minden jó..lehet,hogy én reagálom túl a dolgokat,csak nem akarom elvesziteni : )
2011. dec. 26. 20:04
 9/10 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok a sok helyesírási hibáért,de gyorsan próbáltam írni,és itt-ott félre gépeltem : D
2011. dec. 26. 20:06
 10/10 anonim válasza:
Én azt gondolom, hogy várd ki, hogy Ő lép-e feléd vagy keres-e, közeledik-e hozzád! Ha megteszi akkor van még egy kis remény ha pedig nem akkor tudod mi a felállás. Soha ne rohanj egy pasi után. Ha egy férfi akar egy nőt akkor lép. Ha nem akar próbál kifogásokat keresni. Az már nem jó jel! 28L
2011. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!