Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Most én reagálom tul?

Figyelt kérdés
2-dik honapja vagyok a barátnömmel és minden hétvégén tudunk csak találkozni .én 24 ö 20 éves .Én dolgozom ö tanul .A lényeg hogy most szombaton dolgoznom kell és csak vasárnap tudnánk találkozni de neki valami ünnepélyre kell mennie .Na tegnap közöltem neki hogy szombaton is kell mennem dolgozni amire ö azt irta hogy -én se leszek otthon mert bécsbe megyek kirándulni .Azért akadtam ki ezen mert mondta hogy ö mindig szakit idöt a párjára .Meg rosszul esik az is hogy engem nem is hivott .meg az is hogy szombaton egész nap csavarog amig én dolgozom vasárnap meg ünnepélyhez nem fáradt .Én tuti nem mennék nélküle sehova ha tudnám nem tud jönni .Hát ez a kérdésem most én reagálom tul vagy mi is van ?
2011. nov. 30. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Te reagálod túl.

23N

2011. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod, most ne szabd meg neki, hogy hova mennyen, nyugodtan megjegyezhetted volna, hogy engem miért nem hívtál, de ne hogy 1 héten akadj fent ha a 2 hónap alatt 4 hét így telik akkor azt mondom igen, akadj ki, menny oda hozzá mint egy férfiállat, és mond meg neki, hogy de te most te akkor is szeretnél vele időt eltölteni !!!!
2011. nov. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

te reagálod túl. nincs hozzád nőve, miért lenne köteles elvinni, meg nyilván nem is olcsó, nemtudom ha nekem pl anyumék fizetnének egy drága utat, nem lenne pofám a még hétvégén is a lóvéért guriző hapimat elhívni, h akk fizess már még erre is...

másik meg h nem értem mit vársz el, v birtoklási mániás vagy vagy mi, h nélküled sehova nem mehet -.- ez elég fárasztó, ami meg a másnapi ünnepet illeti, nekünk már osztkir után is raktak be ilyent, gondolhatod hányan maradtunk ébren...

2011. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!