Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl vagy most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy most mi van?

Figyelt kérdés
Nagyon jól tudom, hogy egy kapcsolat két emberről szól, viszont kezdem azt érezni, hogy a páromnak a kocsija meg a haverjai többet jelentenek, mint én. Így sem felhőtlen a kapcsolatunk, de nem hiszem, hogy önző lennék és sokat kérnék. Nem sokat, csak egy kis törődést. Soha nem jó, amit csinálok. Nekem ebből elegem van és lépni szeretnék. Erősítsetek meg létszike, hogy jó döntést hozok azzal, hogy befejezem vele a kapcsolatot. (26/l és 31/ff)
2011. júl. 1. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Miben mutatkozik meg, hogy nem törődik veled, vagy más fontosabb??

Mit jelent, hogy soha nem jó, amit csinálsz?? pl??

2011. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kocsijával és a haverokkal többet van együtt, mint velem. Nagyon ritkán találkozunk és kevés a testi kontaktus is, ez pedig nekem nem elég. A tettei mögött nincs semmi, csak üresség és soha nem mondja, hogy szeret.
2011. júl. 1. 21:44
 3/9 anonim ***** válasza:
26 évesen azt írod,hogy létszike????Sikítok!!!!A végső döntést te hozod meg,de ha így érzed,akkor fejezd be.
2011. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem írtál részleteket így nem tudok mit mondani, de velem is volt már olyan h eléggé ki voltam akadva mindenféle apróság miatt egy pasimra, de később mikor szakítottunk és másokkal ismerkedtem akkor jöttem rá hogy az mind semmiség volt a többi pasi hülyeségeihez képest. de amúgy 31 évesen be kéne nőnie a feje lágyának és nem a haverjai kellene h a legtöbbet jelentsék. mindkét félnek tennie kell egy jó kapcsolatért először sztem kedevesn kellene magadra irányítanod a figyelmét "női pratkikákkal", de ami nem megy nem kell erőltetni, az is lehet h nem véletlenül érzed h itt a szakítás ideje
2011. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hm én szakítanék a helyedben, ha nincs elég testi kontaktus, és nem érdeklődik annyira irántad.. sztem ez nem vagy csak nehezen fog változni. szóval lehet tovább kellene lépnetek
2011. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ugyanezt éreztem én is a volt barátommal, és rengeteg vitánk volt ezzel a témával kapcsolatban, mindig mondtam neki hogy csak egy kis törődést és figyelmességet várok el.. végül a későbbiekben sem változott meg semmi, mindig csak igéretei voltak amiket a tetteiben nem kaptam meg... és akármennyire is fáj a napig, végül szakitottunk. azt ajánlom neked hogy minél hamarabb vess véget ennek a párkapcsolatnak, hisz kicsi az esélye hogy rögtön megváltozzon a párod, ha eddig sem tette. És szerintem ha a szakitást minél tovább húzod annál rosszabb lesz. Hidd el, találsz majd egy jobbat aki majd jobban megbecsül :)
2011. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy most váltott munkahelyet, én 3 hónapja dolgozok egy cégnél és azt akarja, hogy én is váltsak, de én nem akarok, mert viszonylag jó a fizum.
2011. júl. 2. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:
ha jó a fizud és elvagy ott akkor mégis minek akarja h válts?! amúgy sztem ez nem változtat a tényeken ha tényleg nem törődik veled akkor nem annyira érdemes vele foglalkozni
2011. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pontosan, pl ha most felhívna, valószínűleg nem venném fel, mert egyrészt nem akarok beszélni vele, másrészt nem is tudom mit mondanék neki.
2011. júl. 2. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!