Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csinálhatta ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálhatta ezt velem? Vélemények? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

azért nem mentem nova rockra, mert a barátom se megy, mert érettségizik.

elmentem meglátogatni, ott aludtam nála és másnap hazajöttem hogy tudjon tanulni. este elment bulizni és ma hívtam reggel és nem volt elérhető. ki volt kapcsolva vagy nem tudom. hívom anyukáját. erre ő mondja, hogy hát novarock-on van. tegnap este elment. mondom honnan kapott pénzt? adtak neki.

k...ván ki vagyok akadva! nem elég hogy miatta nem mentem novarock-ra és most ő van ott! tegnap amikor kérdeztem hogy hol van azt mondta otthon közben hallottam a háttérben a zajt mondta hogy na jó bulizik. szóval HAZUDOTT IS és ennek tetejébe még azt mondja, hogy azért nem merte elmondani mert fél tőlem. mondom király.

és ezekután egy sms-t nem bír írni hogy novarock-on van!!!!!

szerintetek?

másfél éve vagyunk együtt...


2011. jún. 12. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hűha, ez már elég gáz kapcsolat lehet, ha fél tőled!
2011. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy baromira nem volt hangulata veled bulizni ennyi. Én is ki lennék akadva, mert el lehet menni nélkülem bulizni, de akkor állna elém és mondaná a szemembe, hogy haverokkal akar lenni, nem velem, oké, elfogadom, ennyi... Az viszont hogy hazudozik a képembe nagyon nem poén, szóval a minimum hogy elküldeném melegebb éghajlatra és vagy két hétig nem állnék szóba vele bármennyire is szeretem.

Ha még tovább akarsz menni, akkor menj oda, és akár haverok alapján, akárhogy megkeresed és megkopogtatod a hátát... megnézném hogy reagál! :)

Alapjáraton nem vagyok egy durcás alak, de nekem ez kicsit sok lenne... ha nem pedálozna hogy visszakapjon lehet ki is penderíteném emiatt.

2011. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem tudta hogy novarockra ki fog menni....úgy volt hogy elmegyek és tanul csak aztán jöttek a haverjai és ő meg elég bulizós tipus...és a novarock meg egy ötlet volt ami megvalósult.

és igen. gáz hoyg fél. nagyon gáz

2011. jún. 12. 10:52
 4/11 A kérdező kommentje:

kedden érettségizik. de most leszarom. most kellett neki megbántani akkor így járt. most se tanul hanem köbö valahol másnaposan fekszik és majd mondja hogy mekkora jó volt ....elmmehet ám oda...most nem fogok vele beszélni az biztos.

azt viszont nem akarom csinálni hogy most én is majd szo nélkül oda megyek ahova akarok mert akkor most miért legyek olyan mint ő nem? meg akkor már sehogy nem lenne kapcsolat.

2011. jún. 12. 10:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó és akkor nem tudna szólni neked, hogy még is megy, ha gondolod menj el vele? Vagy esetleg hogy még is elmegy bulizni, de jó lenne kicsit haverokkal lenni ne haragudj rá? Szerintem ez így lenne normális, pláne ha tudja hogy te is szerettél volna ott lenni...


Egyébként meg miért fél tőled? Mert nem mindegy hogy hiszti rohamot csapsz ilyen esetekben, megütöd stb... avagy egyszerűen csak a reakciódtól félt. Ha utóbbi, akkor az megint csak az ő szegénységi bizonyítványa, hogy annyira nem bízik benned, hogy ezt elnéznéd neki.

2011. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előfordul,lépj túl rajta,a barátod még éretlen majd eljön az idő mikor tudja irányítani a saját életét.Ezek szerint most még nem.
2011. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem ütöm meg :D dehogyis! meg nem úgy fél tőlem gondolom. csak anyáskodok felette valamilyen szinten és ez nem jó. csak próbálom motiválni hogy tanuljon már!! mert kedden érettségi! és ő mondta hogy nem megy el sehova bulizni meg azért nem maradtam ott nála hogy tanulhasson ezekután persze hogy fél bejelenteni hogy nem tanul hanem otthon van.
2011. jún. 12. 11:01
 8/11 anonim ***** válasza:

"nem volt elérhető. ki volt kapcsolva vagy nem tudom. hívom anyukáját"


uristen... ilyen egy tapados csajt mar ne haragudj... ilyenert nalam repulnel az biztos. nem csodalom hogy kellett neki egy kis lelegzethez jutas, azert nem ment veled bulizni mert keptelen vagy elviselni ha van ot perc az eletebol amirol nem szamol el neked hogy hol volt es mit csinalt.


ha nem elerheto, akkor vedd tudomasul esetleg irj EGY(!) sms-t, es vard meg szepen hogy o jelentkezzen.


27f

2011. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

utolsó hozzászóló már ne is haragudjon :

félreértésben vagy mert nem az zavar ha bulizik az se ha nélülem...tavaly 3 fesztiválon volt nélkülem és nem mondtam hogy nemennjen

talán azért zavar ha ki van kapcsolva mert izgulok érte!

ha ő egyszer nem ér utol engem akkor már hisztizik hogy miért nem ér utol? szóval inkább ő akar tudni minden 5 percemről nem én.

másik: azért haragszom rá mert én el akartam menni fesztiválra de olyan még nem volt hogy én fesztiváloztam ő meg nem csak fordítva. és az zavar hogy miatta nem mentem el fesztiválra! most meg ő engem simán itthagyott és elment! a kedvenc fellépőimre! tegnap hazudott nekem és ezekután annyira nem képes hogy ir egy kicseszett sms-t hogy hali itt vagyok novarockon...

úgyhogy szerintem nem én vagyok a tapadós. ő viselkedik gyerekesen. és már lehet rég nem érdemel meg..

2011. jún. 12. 11:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek hogy ki vagy akadva.

Hát...nézd...18 éves kölyök. Röviden és tömören ennyi a helyzet. Többet nem is akarok neked mondani. Még érnie kell, felnőttesedni. Majd 5 év múlva változik, érettebb lesz, kész egy kapcsolatra.

De nehogy te rágd már magad.. mondd meg neki, hogy tanuljon meg férfiként viselkedni ebben a kapcsolatban. Ha lett volna egy csöpp esze, mondta volna, hogy kivan az érettségi miatt, és kikapcsolná, ellazítaná egy koncert a haverokkal. Te meg túl jófej vagy, hagyod tanulni, megérted...több eszed van mint neki.

Hogy hogy csinálhatta ezt veled? Hát, úgy hogy tejfölös szájú kiskölyök. :)

Tudd le így az egészet.

19/l

2011. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!