Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges- e az, hogy a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges- e az, hogy a sok plátói szerelem után, már nem tudom meg ítélni, hogy valójában is szeretem vagy csak be mesélem magamnak, hogy boldogabbnak érezzem magam? (mert nekem a szerelem részből csak a plátói jutót ki)! Ezt nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 00:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
hát szilveszterre el akarom hívni magammal közösen ünnepeljük meg talán ott megfelelő! de egy folytába azon jár az eszem hogy az a sok lány aki elutasított engem a külsőm végett hogy ő nem e fogja! az a baj hogy nem tudom mennyit bír ki még a szívem!
2011. dec. 27. 00:40
 12/20 anonim ***** válasza:
kibír a szíved többet mint gondolnád :D de tapasztalatból mondom, hogy ha elköveted azt a hibát, hogy csak barátok lesztek, sokkal rosszabb lesz! ha ő is úgy érez mint te, akkor nem kell különösebb alkalom :) ha nem akkor meg főleg nem
2011. dec. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
rettentően félek egy újabb csalódástól! annyi hideget kaptam a külsőmre! ciki be vallanom de elő fordult hogy a bennem okozott sebek hatására sokszor elsírtam magam és a szívem szó szoros értelmében meg szakad. fizikailag fáj nem lelkileg és ezért félek!
2011. dec. 27. 00:56
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg! Felejtsd el a külsőd! Koncentráélj arra h te belül egy szexis vonzó, szeretnivaló pasi vagy! És ezt sugározd ki! Legyél vele kedves, figyelmes, vicces, de határozott is! Ha megpróbálod akkor 50% esélyed van, ha nem akkor 0.

A szépség relatív, lehet pár csajnak nemjösz be, de lehet rengetegnek meg igen, csak még nem tudsz róla!

Meg van olyan is h a csaj csak úgy lát benned vmit, amibe beleszeret, és akkor olyanak fogad el amilyen vagy. Tedd le a parát, gondolj arra h mázlista vagy ezzel a csajjal!

2011. dec. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

ha viszonozza a dolgokat abban az esetben! :)

próbálom be lopni magam a szívébe talán így menni fog!

2011. dec. 27. 01:25
 16/20 anonim ***** válasza:
Oké, de sokszor az is idegesíti a csajokat ha a pasik sokat p*csörésznek, és nem lépnek!
2011. dec. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Máma elhívtam szilveszterezni, de amire számítottam az lett nemet mondott, mert már elígérkezett! Egy fiúval lesz! Ezt megint meg szívtam ahogy mindig... Ha egy kicsit is érdekelném talán igent mondott volna, de csak barát lehetek neki ezek szerint ami rettentően nagy szívás! Most mit teszek egyszerűen bele törődök! És felveszek egy mosolygós arcot, ami mögé elrejtem a fájdalmat! :)
2011. dec. 27. 17:19
 18/20 anonim válasza:
Akkor vagy szerelmes ha minden nyűgjét baját elviseled és még azt is szereted benne amit más utál! 28L
2011. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ez ilyen bicikli..lehet vki elcsatlizta az orrod elől, pedig ha nem vacilálsz akkor te kéred meg előbb..


Próbálkozni kell, és összejön, vedd lazábban!


Meg van amikor harcolni kell vmiért!


Szurkolok Neked!


De gondoldel a helyzetet fordítva! Pl van egy bombajó csaj aki rád vágyik, te meg meg se próbálod! Az milyen gáz!

2011. dec. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek talán az idő nekem dolgozik :)
2011. dec. 28. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!