Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, ez leírhatatlan, de mégis valahogy, valamennyire csak meg lehet fogalmazni.Fellángolás volt már egy csomószor az életemben de szerelem még talán nem.Olyan könnyen összekeverhető a kettő elvileg,honnan tudom, hogy melyik amikor ez tényleg AZ?
2011. dec. 26. 21:37
 1/7 szösszikehh ***** válasza:
0%
befogsz pisilni.:O
2011. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Mindig Rá gondolsz,szeretnél Vele lenni,folyton hiányzik,ha együtt vagytok boldog vagy,várod a percet,hogy újra láthasd,halld a hangját.
2011. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát ezaz...hogy ilyen volt már velem is...de ez egy fellángolás,nem?mert akkor elég sokszor voltam már szerelmes...
2011. dec. 26. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első gondolatod ő ha felkelsz,egész nap nem bírod kiverni a fejedből,félted és agódsz érte!Este vele fekszel!Ha vele vagy mérhetetlen boldogságot érzel,ha nem vagy vele akk meg ürességet!
2011. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jol fogalmaztak a többiek.
2011. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Előttem már leírták páran,de valóban így van,a szerelem nem mindig csak a boldogságról szól, ha vele vagy,vagy hallod a hangját,beszélsz vele,akkor mérhetetlen nagy boldogsággal tölt el,ha viszont nem látod,nem beszélsz vele,akkor szomorú vagy,és érzed a hiányát. Majdnem minden gondolatodat ő tölti ki..a fellángolásnál ezek nem igazán vannak meg.
2011. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jjójò.azt hiszem kapizsgàlom,bàr ezt èrezni kell.köszi a vàlaszokat:)
2011. dec. 27. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!