Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor ez szerelem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez szerelem, vagy csak a büszkeségem nem enged?

Figyelt kérdés
Szóval a nagy helyzet, hogy van egy fiú, akivel pár hónapja jártunk, de mivel nem működött köztünk a dolog, meg nem volt meg az a bizonyos szikre szakítottunk. Most azonban, kb. két hete újra járunk, csak egy a gond. Nem tudom eldönteni, hogy most akkor mit érzek iránta? Igazából azért jöttünk össze megint, mert nekem hihetetlenül rosszul esett, amikor a minap a barátnőmmel flörtölt s én ezt el is mondtam neki. Aztán persze bevallotta, csak azért fűzta a csajt, hogy engem így rávegyen arra, hogy bevalljam az érzéseim. A gond csak az, hogy amolyan se veled, se nélküled kapcsolatban vagyunk. Mármint ő szeret engem, de én meg úgy vagyok vele, hogy amikor nem jártunk, akkor járni akartam vele, és találkozni akartam vele. Amikor már jártunk úgy jó volt a tudat, hogy ő van nekem, de úgy elvoltam, szóval nem égtem a vágytól, hogy talizzunk meg így próbáltam néha halogatni, mert így annyira nem volt kedvem, meg ilyenek. Azonban, amikor már ott voltunk a dolog közepében meg itt volt velem akkor meg nagyon jó volt vele és el sem akartam elengedni. Na most akkor ez mi?
2011. dec. 26. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan érzésem van, hogy neked nem kell, de másé se legyen:)
2011. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem. Szerintem hagyd a fiút másnak, te találsz olyan fiút majd, akiért oda leszel.
2011. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Birtoklási vágy
2011. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!