Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokra tartanád a barátaid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokra tartanád a barátaid véleményét, ha összejönnél egy csajjal, aki neked tetszik, viszont nekik nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki talán nem a világ legszebb lánya, sőt ez biztos. De kedves, okos, értelmes, és érett. Ismerve a barátaim, arra mennek, hogy minél jobb nőjük legyen. (ez meg is látszik, még nem volt kapcsolatuk, kivéve egyiknek, akinek még most is tart. Az ő nője sem a legjobb nő)

Sokat számítanak neked/Zavarna, ha a barátaidnak nem tetszene a lány?


2012. jan. 9. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Észen vagy te? Ez egyáltalán nem kellene zavarjon. Mi közük nekik a te magánéletedhez? Éljék az életüket úgy, ahogyan akarják. Ha beleszólnak, annak semmi más oka nincs az irigységen kívül, ezt meg vedd bóknak.
2012. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van. Végülis, akkor balf*szok csak nem lehetnek, hogy ,,piszkálnak avval, hogy milyen ronda". Szóval, hogy nekik nem tetszik, és ezért rondázzák..
2012. jan. 9. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudod, ha ilyennek piszkálnak, akkor inkább azon gondolkozz el mitől is vagytok ti barátok.

Ilyenbe nem kell eltűrni a belepofázást.

Az más, ha már házas férfi vagy és mindenki tudja, hogy a feleséged mit művel veled, csak épp te nem látod és ezt egy idő után finoman közlik veled a barátaid, na ők barátok, de aki azzal piszkál, hogy milyen külsejű a barátnőd, az sokkal inkább egy barom, akinek nem ártana, ha felnőne.

2012. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Neem, ilyenről szó sincs!

Csak voltak kisebb dolgok, amivel még ennyire se piszkáltak, csak hasonlóan. Ami nem is gúnyolás volt (mert ez, amit az imént leírtam az lenne), hanem csak kisebb piszkálódás. Mint pl ahogy említettem a haverom, akinek van a barátnője, ő ,,papucs". Ezt említettük meg neki, de neki sem sértően, csak enyhén piszkálóan!

Tehát ez mind-mind csak feltételezés volt (kissé túl erős) a részemről, ami a saját helyzetemet illeti.

2012. jan. 9. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én pont le***rom hogy más mit gondol a barátnőmről. Az a lényeg hogy te jól érezd magad vele, vagy nem? Ha mások véleménye, akkor már régen rossz...
2012. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Semmi közük a te magánéletedhez!

2. Akinek még nője sem volt az ne dumáljon!

2012. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 danyiluska ***** válasza:
Az a lenyeg hogy teged ne zavarjon. En sokszor "jartam" csajokkal, akikkel cikinek ereztem mutatkozni. Na ez nem jo...
2012. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!