Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél egy mamahotelessel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy mamahotelessel?

Figyelt kérdés
Annak tudatában, hogy soha nem fog elköltözni anyucitól (még 50 éves korában sem)?

2017. szept. 28. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Teljesen kizárt.

21L

2017. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Gondolom fiu vagy mert a lanyok szexert kapnak lakhatast igy nem mamahoteleznek, de nagyon gaz a hozzaallasod.
2017. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, lány vagyok. Sosem voltam mamahoteles :)
2017. szept. 28. 18:25
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2017. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen nagy gyerekekről mindig eszembe jut egy házaspár aki lakást nézett nálunk. A hölgy 60-70 éves lehetett és a kicsi fiának is kellett egy szoba ahova hozhatja a játékait meg nézegette hova tudná majd tenni a zenei cd-it stb. Kiderült hogy a kisfiú 42 éves és a hölgy párja (aki nem a kicsi fiú apukája) nehezményezte is hogy nem vesznek ki neki inkább egy albérletet valahol. Na ilyen férfitől mentsen meg az Isten :)
2017. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%

"Nem, lány vagyok."

Ja, hat akkor tudod hogy megy ez. A ferfiaknak dolgozni kell a lakasert, szexert senki nem fogadja be oket.

2017. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Sosem voltam mamahoteles :)"


Te hol eltel az elso X eletevedben, ha nem otthon? oO

2017. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Inkább a zárda!
2017. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt azért nem lehet tudni huszonévei elején,hogy 50 éves korában is mamahotelos lesz.

Hány éves most a srác? Abban nincs hiba ha a suli után munkát keres, otthon van még 1-2 évig és úgy költözik el.

Ha 30 fölött otthon van akár srác, akár csaj,és nem is törekszik arra,hogy elköltözzön, azon már érdemes elgondolkodni.30 alatt én még elfogadom. Bár ha kapcsolata van biztos törekszik arra,hogy külön otthona legyen.

2017. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Klasszikus mamahotelessel nem. Tehát ha a pasi dolgozik vagy éppen nem, de anyu mos-főz-takarít rá és ez az élet, semmi előrelépés a láthatáron.


Az viszont nem zavar, ha dolgozik, otthon él, mert gyűjt a sajátra és belátható időn belül dobbant. Én is azt csinálom.

2017. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!