Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan lánnyal, aki nézi a Szulejmán című sorozatot?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem, de nem utasítanék el senkit csak azért, mert valamilyen sorozatot néz, amit én nem.
2017. febr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Össze..viszont amelyik éjjel nappal budapestet néz azzal nem..
2017. febr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez még belefér.
2017. febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem. (Kivéve ha 1-2 részt megnéz, rájön, hogy szar és abbahagyja.)


Nekem fontos, hogy értelmes filmeket, sorozatokat nézzen a párom. Lehet lepontozni!

2017. febr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
A szulejmán értelmes sorozat, nem egy Paula és Paulina.
2017. febr. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
az én barátnőm ezt nem nézi, de más fost igen. :D meglepő, hogy okos, intelligens nők is valahogy vonzódnak az ilyen szenny műsorokhoz. :D a barátnőm tisztában van vele, hogy ezek nem minőségi műsorok, én meg nem vagyok őrült, hogy azt is megmondjam mit nézhet nélkülem. ettől még megnéz jó filmeket és sorozatokat is. a szulejmán félék inkább kikapcsolódás, amikor egy fárasztó nap végén csak bámulsz ki a fejedből.
2017. febr. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A szulejman egy jo sorozat, egyaltalan nincs szappanopera jellege. Szoval engem nem zavarna ha nezne. Sot ha kedve van eljatszhatnank hogy en vagyok szulejman o meg az aznapi agyas :D Hurrem jo csaj bogyos szoszi :D
2017. febr. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Parom igen :D. Bar, en eredetiben kezdtem nezni, nyelvgyakorlas miatt a netflixen szimplan azert, mert nem nagyon akadt mas torok nyelvu sorozat akkor elem jo minosegben, angol felirattal. Az a baj, hogy itthon ilyen "Szeretok es rivalisok" meg Isaura kategoria lett, holott a torok film es sorozatgyartas azert eleg penge es az utobbi evekben tenyleg vilagszinvonalu dolgokat csinalnak.
2017. febr. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze, mindig ez az első kérdésem ismerkedéskor, ezen múlik igazából minden... a párkapcsolat, a viselkedése, hogy lehet együtt élni vele, meg hogy milyen a szex.
2017. febr. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak, a Paula és Paulina tök jó volt! :D Megnéztem másodjára is;) A Szulejmánt nem nézem. N
2017. febr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!