Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szívesen összejönnél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen összejönnél egy fogszabályzós férfival?

Figyelt kérdés
2016. júl. 18. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, úgyse örökre lesz rajta.


L/20

2016. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én már nem, de sok sikert kívánok a kezeléshez, nekem elbaltázták gyerekkoromban, pénzkidobás volt...
2016. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szívesen? Azért nem ugrálnék örömömben, hogy hurrá, van fogszabályzója. :P

Mondjuk úgy, hogy nem zavarna. Nem érdekelne, hogy van-e neki, vagy nincs.

2016. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A fogszabályzó minden nőnél kizáró ok, idősebb korban meg főleg.
2016. júl. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Elég nagy hülye akinél ez kizáró ok. A fogszabályzó azért kell, hogy a fogsor szépen álljon. Nem lesz fent örökké, és utána nem lesznek kusza fogak.
2016. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem gyerekkoromban szabályozták a fogaimat, csúfoltak miatta. Évekkel azután, hogy leszedték, az alsó fogsorom visszaállt rendezetlen állapotába, ráadásul a kezeléssorozat során tönkretették a fogzománcomat. Ha tehetném, visszamennék az időben, és lebeszélném a szüleimet az egész procedúrából, mert nekem csak ártottak vele. 30 éves elmúltam, semmi hasznát nem látom utólag a fogszabályzónak, és minden fogszabályzós ember erre emlékeztet, sajnálom, bennem rossz emlékeket idéz elő, ha lesz gyerekem nem fogom engedni, hogy ilyennel tönkretegyék a fogsorát.
2016. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Igen, ha ő 14-17 éves, meg én is kb hasonló korú vagyok.


Így felnőttként azért nem annyira.


Nekem állandó 15-16 éves koromban volt 1 évig, aztán még utána 3 évig éjszakai

2016. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!