Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más lány is érezte magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is érezte magát kellemetlenül, ha a férfi fizetett vagy adott neki valamit?

Figyelt kérdés

Udvarol egy férfi, aki nagyon figyelmes és kedves velem. Fizetett már helyettem buszjegyet (amit nem engedte, hogy visszafizessek), vett szülinapomra apróságot, mindig az én érdekeimet nézi mindenben.


Emiatt elég rosszul érzem magam, előző kapcsolatomban szinte semmit nem kaptam, megszoktam, hogy nekem úgymond nem jár semmi.

Ezt mondtam már a férfinek, és nehezen tudom vele megértetni, hogy jól esik tőle, de maga a helyzet nekem nagyon szokatlan és kényelmetlen, szóval nem megsérteni akarom azzal, ha megpróbálok elutasítani valamit.


Más is volt már így, hogy kellemetlenül érezte magát, ha kapott valamit? Túl lehet ezen valahogy lendülni?


2017. szept. 2. 18:24
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Ja, igazi férfi taxival visz haza. Nem buszjegyet vesz. Édes istenem....
2017. szept. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Te 350 forintot belecsempészel valaki zsebébe? Ez vicces. Ennyire semminek érzed magad és a másikat is? Miért kellemetlen , ha kapsz valamit? Keress fel orvost.
2017. szept. 3. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Istenem, mint Afrikában. Buszjegyert dugnak a nők. Itt mindenku hülye?
2017. szept. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%
álljunk már meg egy szóra.. az h a férfi fizessen mindent nem ilyen alap elvárás nálatok? mostmeg az a baj h ad és nem engedi h visszaadd?
2017. szept. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
55%
Uram atyam... Amig a randizasi fazisban vagyunk siman meghivhat kavera, vagy egy buszjegyre. Ezzel is lehrtösege van bizonyitani a nagylelküseget. Engem hivtak mar meg elsö randin moziba es italra, nem ereztem szükseget, hogy ezert csereben szexeljek vele. Ha nem ragaszkodik hozza, kifizettem volna a reszem. En nekem sem vett soha semmit az ex, inkabb lehuzott ahol tudott. Hadd legyen mar egyszer ketszer nagyvonalu a ferfi, ha szeretne. Annyit mondasz köszönöm es kesz. Ha ennyire zavar legközelebb mondd meg, hogy most szeretned te meghivni egy kavera.
2017. szept. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#30


De nem mindenki kap a fizetés mellé egy ötszámjegyű "zseppízt" fatertől...

2017. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!