Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti letennétek a cigit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti letennétek a cigit valakiért?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy lánnyal, nagyon bejön, megvan az összhang. Csak az zavar vele kapcsolatban, hogy dohányzik. Szerintetek képes lenne abbahagyni vagy kompromisszumokat kötni a témában? Vagy ne is térjek a témára?

2017. aug. 11. 11:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoknek le, csak is magam miatt.

Tudtad, hogy dohanyzik? Ha igen, akkor te voltal a hulye, hogy elkezdtel vele randizni.

2017. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

Én eleve nem is foglalkozok cigis emberekkel.

Miért érdekelnének direkt az ostoba emberek? -.-

2017. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dohányosként mondom, hogy szerintem nem várhatod el. Mikor megismerkedtünk a párom dohányzott és párszor említettem neki, hogy örülnék, ha letenné, nem azért, mert zavar, hanem mert aggódom érte, mivel apukámat is emiatt vesztettem el. Mondta, hogy jó jó, de semmi nem lett belőle.

Aztán egyszer magától jutott eszébe és már egy éve nem dohányzik. Ott lehetsz mellette, támogathatod, de elsősorban magának kell meghozni a döntést és saját maga miatt kell leszoknia.

2017. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így megy Kérdező. Hogy lehet belevágni úgy egy kapcsolatba, hogy ez és ez tök jó, de ezen változtass és akkor tökéletes leszel a számomra. Nem lehet senkit sem megváltoztatni és senki sem fog a másik kedvéért változni CSAK ha ő is változni akar. X éve dohányzik, nem hiszem hogy egyik napról a másikra csakis miattad elhajítaná a bagót. Vagy megbékélsz ezzel a gondolattal és jó esetben egyszer talán saját maga miatt leteszi a cigit, vagy keresel olyat, akit nem kell megváltoztatnod.
2017. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mielőtt randiztunk volna, nem tudtam, hogy dohányzik. Nem akarom megváltoztatni és ez nem olyan dolog ami miatt nem folytatnám vele a dolgokat, csak örülnék, ha abbahagyná. Ennyi. De akkor nem fogom erőltetni a dolgot.
2017. aug. 11. 12:15
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg arra megkérheted hogy ha veled van ne dohányozzon.

Nem dohányzom ,de ha dohányoznék megérteném hogy van akit ez zavar. Van pár közeli barátnőm akik dohányoznak de tiszteletben tartják hogy én nem szeretem és nem fújják rám ,úgy állnak hogy ne menjen rám stb.

2017. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Arra hajlandó lennék, hogy vele ne dohányozzak.
2017. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem dohányzom, de pl. ha dohanyoznek örülnek ha valaki segíteni akarna.
2017. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak magam miatt tenném le. Eleve ismerkedési fázisban vagytok, nem vagy olyan fontos a számára, hogy miattad bármin is változtasson.
2017. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapvetően hibás gondolkodás úgy belemenni valakivel egy kapcsolatba, hogy abban reménykedünk, hogy megváltozik. Ha el tudod fogadni olyannak, amilyen most, és képes vagy úgy lenni mellette, hogy nem ezzel rágod a fülét folyamatosan, akkor mehet a dolog, ha nem, akkor nem. Én sosem dohányoztam, de volt dohányos párom, és randiztam dohányossal. A párom nagyon figyelt erre, sosem gyújtott rá úgy, hogy rám menjen a füst, illetve mindig fogat mosott/rágózott, az első randitól, meg sem kellett kérnem rá. Nem tetszett ez sem, de ezt így el tudtam fogadni, ha pedig jelezte volna, hogy le akar szokni, biztosan segítettem volna, de magamtól nem erőltettem. Volt olyan is, aki leszarta randin, hogy szívom a füstöt, meg látszott a fogán is a nikotin... Most erre mit mondjak? Ha neki így jó, legyen így, elég gond, ha ezért nekem kell szólnom, akkor ugyanis nem (csak) a dohányzás miatt nem illünk össze, hanem a tapintatosság és az igényesség miatt sem.

21L

2017. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!