Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti letennétek a cigit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti letennétek a cigit valakiért?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy lánnyal, nagyon bejön, megvan az összhang. Csak az zavar vele kapcsolatban, hogy dohányzik. Szerintetek képes lenne abbahagyni vagy kompromisszumokat kötni a témában? Vagy ne is térjek a témára?

2017. aug. 11. 11:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%
Van akiért letenném, nem csak miatta, magam miatt is de amíg nincs az a valaki addig van a melóhelyi idegesség meg az egyéb szarságok és én tisztába vagyok azzal, hogy ezért dohányzom, talán kárpótolok valamit...
2017. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem szabad dohányossal kezdeni, ha zavar a cigifüst.

Nekem is dohányzott a párom mikor összejöttünk, de ő még előtte mondta, hogy le akar szokni, csak nincs igazán motivációja, mert oké, tudja hogy rossz, de "miért ne".. Ez már több éve volt, néha azóta is eszébe jut és megköszöni, hogy motiváltam a leszokásra.


Aki viszont saját maga nem akarja letenni egyáltalán, azt kár piszkálni, azt tudod csak elérni, hogy támadásnak veszi és kiakad. Nekem a saját anyámmal emiatt romlott meg a kapcsolatom és nem is igazán beszélünk már pár éve, kétlem, hogy egy olyan ember akivel nemrég óta randizgatsz, megváltozna miattad.

2017. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 whynot ***** válasza:
100%

#2 Attól, hogy valaki dohányzik, még nem ostoba...

Ez egy nagyon előítéletes kijelentés, amit ugye felnőtt ember nem tesz...

2017. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 whynot ***** válasza:

#11 Kifogás akkor is lesz, ha az életed már kiegyensúlyozott... (tudom) én 3x tettem le a cigit.

Megismertem a barátnőm és 6 hónapig nem gyújtottam rá, de utána megint cigiztem... És azon kaptam magam, hogy én is kifogásokat kerestem, ahelyett, hogy azt mondtam volna, nem állok rá készem. Szeretek dohányozni, de néha nem esik jól.

De ha te eldöntöd, hogy leteszed, akkor nem holnaptól, meg utolsó szál, meg napi 1... úgy tuti nem megy... Úgy kell letenni, hogy mostantól. Az első 3 hét maga lesz a pokol... Utána meg már nem is fog hiányozni.

Vegyél sok rágcsát :) én mikor letettem 6 hónapra 8 kg-ot híztam :D

2017. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19%

#13

Nem pontozlak le meg nem veszekedni akarok, de komolyan érdekel: Egy olyan dologra sok pénzt önként, huzamosabb időn keresztül rendszeresen kiadni, aminek pozitív hatása nincs, ellenben negatív hatása rengeteg van, és ezt a szert magadon napi szinten többször alkalmazni..... milyen más jelzőt lehet erre használni, ha nem az "ostobaság"-ot?

2017. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
soha, de össze se jönnék nemdohányzóval. engem ne csesztessen senki. nem változnék meg (soha többet) senki kedvéért, tanultam belőle...
2017. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 whynot ***** válasza:

Szeretek dohányozni, megnyugtat, sok jó ötletem van mikor kimegyek valahova cigizni. Az ára nem hiányzik a pénztárcámból, ha nem erre költeném elmegy másra.

Az emberek nagy része hülyeségekre költi a pénzét: piára, fesztiválokra, nőkre, auto tunning alkatrészre, és még sorolhatnám.


Gondolom jön most az egészség téma.

Az autók kipuffogó gáza sokkal károsabb mint a cigaretta, ahogy a tartósító szerekkel telenyomott ételek is.


Az vess rám az első követ, aki semmilyen formában nem károsítja a környezetét.

2017. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 whynot ***** válasza:
Vagyis önmagát, nem a környezetét... Bocsi mobilról kicsit nehezebb.
2017. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!