Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lesz az ember odáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz az ember odáig valakiért, amikor az hozzá se szólt?

Figyelt kérdés

Én még nem voltm így ezzel.

De a barátnőm 2 éve egy osztálytársába szerelmes, holott a srác hozzá se szólt egy szót se a két év alatt.

De folyton róla beszél, hogy milyen kedves, meg aranyos, meg ilyesmi...


De miért?

Miért tetszik neki, amikor nem is ismeri, és miért tetszik neki annyira, mintha Ő lenne a legrendesebb srác a legkedvesebb, a legaranyosabb... satöbbi?


2012. máj. 2. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
túltengenek benne a hormonok
2012. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tetszik neki. Ennyi. A tetszés nincs ismeretséghez kötve. Nekem rengeteg utcán szembejövő lány tetszik. Ez teljesen normális.


Az már nem, hogy ezt hajlamosak sokan szerelemnek nevezni, de fordítsd át simán arra, hogy szexuálisan baromira vonzónak találja az illetőt.

2012. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én megláttam egy fiút 2 éve a suliba az ebédlő előtt, de nem szóltunk egymáshoz, de szívem már a torkomban dobogott. este bejelölt, és összejöttünk. 1,5 évig full szerelmes voltam.
2012. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Húú hát lehet hogy fura meg ciki de már két éve tetszik egy srác. Egyszer szolt hozzám akkor is a könyvem iránt érdeklődött én meg idegességemben jó gorombán viselkedtem. Mással nem vagyok így csak vele ha meglátom elkezd dobogni hevesen a szívem és csak csadarok , pedig nem hiszem h szerelmes lennék bele, hisz nem is ismerem. Csak hát ennyire bejön nekem. Ez ilyen nem érzed míg nem tapasztalod.
2012. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert van egy ideálja, elképzel magának egy tökéletes pasit. Aztán meglát valakit, aki külsőre hasonlít rá, és azt hiszi, hogy a srác valóban olyan, akire vágyik. Közben meg ha ismernék egymást lehet, hogy kiderülne, hogy egy bunkó.

Sok tini van ezzel így, majd kinövi.

2012. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hormonok. Ennyi, nem kell túl dramatizálni.
2012. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!