Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha 20 évesen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 20 évesen az ember karrierista akar lenni amiket kihagy közben azt 1-2 év mulva mikor már biztos a anyagi hátere átéli nem?

Figyelt kérdés

szóval magyarul ha nincs semmid de nem foglalkozol senkivel hanem csak éjjel nappal hajtol és összeszeded magad akkor mihelyt anyagilag ugy vagy mindend megvan nem? inkább belefektetni egy kis időt , mind csoron tengődni nem?

bocsi az irási hibákért teloról irtam ,gyorsba.


2012. febr. 27. 20:25
 1/10 A kérdező kommentje:
mert ha van pénz akkor van élet,buli,csajok vagy tévedek?
2012. febr. 27. 20:27
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet ilyen kimenetel a sok közül.

Az is lehet, hogy nem gyűjt össze annyit és akkor kénytelen tovább dolgozni... közben meg megöregszik. És vannak dolgok, amiket fiatalon könnyebben megtesz az ember, idősebb korban meg kinézik.

De az is előfordulhat, hogy a pénzt akkor már azért nem herdálja el, mert abban a korban már más dolgok lesznek első helyen.

2012. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én ezt ugy értettem hogy nem tudok dönteni , szeretnék elérni valamit az életben nem csak lenni a nagy semmibe , és most valaki hátráltatni ez ügyben ha lenne, de ha azt mondok ok 1,5 év és ha akárhogy lezs utána nem hajtok tovább olyan intenziven ha meg bejött tartok valahol és akkor már biztos háttérel tudok élni szórakozni.
2012. febr. 27. 20:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Aki akarja az elején is megtalálja az egyensúlyt.
2012. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
aki akarja? hát saknos én olyan vok hogy ha a köd a szeme elé megy nem sokmindent látok illetve nem szeretnék egy kapcsolatban mindig én lenni a szegényés ez ellen csak én tehetek
2012. febr. 27. 20:34
 6/10 A kérdező kommentje:
otthon élsz anyádnál nincs semmid előbb cska kell valamit elérned nem? a semmibe nem lehet cska szorakozni stb
2012. febr. 27. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg kell alapozni az egzisztenciát, és az többnyire nem 1-2 év lemondás, inkább 10-15.
2012. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én azt mondom minden embernél különbözö idő, illetve nem azt mondtam hogy multimilliomos akarok lenni addig:D csak kicsit összekapni magam, persze lehetőleg nem itt kis hazánkban.
2012. febr. 27. 20:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vok, és azt mondom, hogy pl. a 15 éves kori álmaihoz 20 év múltán talán kevésbé kerültem közel, mint akkor gondoltam, viszont pályán vagyok szépen...
2012. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

30-40 éves korodban már nem nagyon fognak a csajok tapadni rád, azt ne felejtsd el. Akkor már azoknak a 20-as nőknek, akiket kihagytál, csak a pénzed fog kelleni, ha pedig nagyok az elvárásaid, rendes korodbéli nőt nagyon nehezen fogsz találni. Nem árt a fiatalságodból is 1-2 évet rászánni arra, hogy jól érezd magad. Igaz, hogy általában ilyenkor nincs sok mindent költened, de 20 évesen még könnyen bírod, ha suli mellett van egy munkád és akkor bele tudsz csapni a lecsóba.


25f

2012. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!