Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már hogy majd megvesztél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy majd megvesztél valakiért,1-2 randi után meg rájöttél mégsem kell?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, iszonyatosan jóképű, remek volt vele beszélgetni. Totál oda voltam érte, alig vártam, hogy keressen, a szex is jó volt. Most már x randi után meg rájöttem, hogy mégsem kell. Jött ilyen mindenféle ezoterikus dologgal, ami tőlem távol áll meg hogy feküdjünk le a margitszigeten októberben meg egyéb nyilvános helyeken.

Volt már veled olyan hogy x randi után fogtad a fejed és nem is értetted hogy epekedhettél érte ennyire?


2012. okt. 14. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:

mekkora x?

5<x<10?


vagy vmi támpont, mert ha a kérdésben leírt 2 randi után szexeltél vele akkor ne is várj nagy dolgokat....

2012. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4. randin volt szex, de addig ez nem jött elő. mondjuk legyen 5 alatt.
2012. okt. 14. 23:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Volt. Aztán 1 hónapnyi hiányérzet elég volt ahhoz, hogy rájöjjek: Istenem, de elkúrtam... Azóta is bánom.


Lényeg a lényeg: gondolkozz kicsit, mielőtt lerázod.

2012. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha abszolut nincs közös érdeklődési kör, ha nincs beszédtéma, ha egyszerűen untat...akkor kár erőltetni.

szexeltél egy jóképű sráccal, kész ennyi volt, pááááá

2012. okt. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt, igen. És nem bánom, hogy leépítettem, nem illettünk össze, csak úgy látszott az első pár randi erejéig. Mai napig nem értem, hogy hogyan veszhettem meg érte, amikor a napnál is világosabb, hogy nagyon nem egymásnak vagyunk teremtve.
2012. okt. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt, mert amíg nem ismerem az ezós hülyeségeit és minden egyebét, ugyan mi a csudáját szerethetném meg benne annyira, hogy randizni akarjak vele??:)
2012. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Drága ruha, olcsó nő!

Én férfi vagyok, de ha nekem egy nő oda adjak magát a 4-5 randi utána, hát örülök hogy d*ghatok egy jót!

De ezután a csaj ne várjon sokat, mert le esik hogy mennyit ér, persze pár d*gásra még jó, amíg nem jön a next, aztán meg mondom neki hogy meg gondoltam magam, többet nem szeretnék találkozni vele.

16/F

2012. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem voltál szerelmes, nem akartad igazán, csak egy jó partynak tartottad. Ha én szerelmes volnék egy nőbe úgy igazán, akkor ilyen elveket simán elnéznék neki. Br az is igaz, hogy ha az érdeklődési köre teljesen idegen lenne az enyémtől, mert én nekem az eddzés a mindenem, de ő meg egy könyvfaló irodalmár jellem volna, na az biztos nálam nem működne. Viszont attól még hogy hisz mondjuk az UFO-kban az nem lenne kizáró ok.
2012. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

16 vagy ember, a tojáshéj még a seggeden virít, de te már leolcsózol másokat. Jobban teszed, ha kicsit visszaveszel az arcodból ám. Bár a te korodban ne is adja magát oda egy lány még egy jó ideig. Mondjuk még gyerek vagy és nem arra vonatkozott a kérdés, hogy mit gondolsz rólam.

Amúgy köszi a válaszokat.

2012. okt. 15. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!