Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok? Ti elmennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Ti elmennétek?

Figyelt kérdés

Fel akarom vetni egy lánynak, akivel nyár vége óta ismerjük egymást, hogy nem akar e találkozni velem? (Nem egy városban lakunk, facebookon beszélünk néha.)

A probléma pont kezdődhet, hogy még alig ismerjük egymást. Hogy külsőleg bejövök e neki, nem tudom, úgyhogy nyilván ettől is függ, de ettől eltekintve, beleegyeznétek?

(Ha külsőleg nemet mondd, meg ha csak barátkánt godnol rám, akkor is. Ugye? Csak mert ezzel akarom eldönteni, hogy van e esélyem.)



2012. okt. 14. 22:21
 1/5 A kérdező kommentje:

Hoppá, kicsit elírtam pár dolgot. :D

Tehát az utolsó előtti mondat helyesen: Ha külsőleg nem jövök be neki, vagy ha csak barátként gondol rám, akkor nemet mond, ugye?

2012. okt. 14. 22:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele kicsit facebookon ha tudsz. Utána sokkal nagyobb eséllyel menne el, ráadásul ismerkedhettek is közben.
2012. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy belézúgtam, és alig van fent facen, és folyton nézegetem, hogy fent van e, és róla gondolkozok, és ezt így nem bírom tovább, úgyhogy ezzel azt akarom eldönteni, hogy megéri e gürcölni, vagy pedig hagyjam a fenébe, mert úgysincs esélyem.
2012. okt. 14. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, nem nagyon ismerjük a szitut, nem mi voltunk ott.


De egy levelet akkor írhatsz neki offline egy olyasmi szöveggel például, hogy jó volt a nyári valami (nem tudom mit csináltatok), van-e kedve valamikor találkozni.

2012. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én kicsit több,mint egy éve beszélgetek egy lánnyal msn-en, hosszas hezitálás után elmondtam, hogy tetszik nekem, és most tervezgetjük az első találkozót... egy próbát nekedis megér szerintem :D
2012. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!