Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más lány is érezte magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is érezte magát kellemetlenül, ha a férfi fizetett vagy adott neki valamit?

Figyelt kérdés

Udvarol egy férfi, aki nagyon figyelmes és kedves velem. Fizetett már helyettem buszjegyet (amit nem engedte, hogy visszafizessek), vett szülinapomra apróságot, mindig az én érdekeimet nézi mindenben.


Emiatt elég rosszul érzem magam, előző kapcsolatomban szinte semmit nem kaptam, megszoktam, hogy nekem úgymond nem jár semmi.

Ezt mondtam már a férfinek, és nehezen tudom vele megértetni, hogy jól esik tőle, de maga a helyzet nekem nagyon szokatlan és kényelmetlen, szóval nem megsérteni akarom azzal, ha megpróbálok elutasítani valamit.


Más is volt már így, hogy kellemetlenül érezte magát, ha kapott valamit? Túl lehet ezen valahogy lendülni?


2017. szept. 2. 18:24
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
16-os, nem utasítottam vissza állandóan.
2017. szept. 2. 19:25
 22/36 anonim ***** válasza:
ilyen apróságok miatt nem érezném magam rosszul, udvarias és kész, nem nyaralót vett neked..
2017. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Persze, én sem szeretem ha a párom elhalmoz ajándékokkal, de azért szerintem ennyi bőven belefér. Cserébe lehet neki adni kismillió dolgot, ami nem anyagi (mondjuk egy összebújós este, vacsora, masszázs, bármi). Vagy legközelebb te hívd meg valamire. Ez nálunk mindig így működött, ha meghívott valamire akkor legközelebb én fizettem, vagy vettem neki valami kis apróságot én is. Például a kedvenc söréből párat. Mindig igyekeztem úgy csinálni, hogy azért ne jöjjön rá egyből, hogy visszafizetés gyanánt vettem neki. Nem kell mindent forintra pontosan számon tartani, csak legyen meg az alapvető kölcsönösség.
2017. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Elárulom, honlesseknek simán adok egy ezrest nőként . Ez már rohely kategória , valaki 359 forinton rugozik.
2017. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%

#24


Nem ezen rugóznak, hanem hogy az majd szépen felkúszik az idők során 3000, majd 30000 majd a "te fizetsz mindent, mert mindig is így volt" örökös szabályra.

2017. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Én azon rugózom, hogy nem szeretek állandóan pénzben kapni dolgokat. Mert ahogy az egyik előbbi írta, nem akarom a saját pénzemet söröcskére költeni, hogy visszakapja.


Főzzön, aztán főzök én. Mondjuk. De 51%-osnak abban igaza van, hogy ha még csak egyedül is vagy, a sok kis napi párszáz forintocskák szépen összeadódnak. Tudom, itt egyedül én nem keresek 300 ezret, de akkor is.

2017. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Nekem csak az volt marha kellemetlen, amikor az első barátom vett nekem egy drága szoknyát, ami borzalmasan nézett ki.
2017. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

alapvetően én se szerettem kapni idegenektől, aki nem a család. pl mert ne használjam ki, mit adjak vissza cserébe és hasonlók.

az első barátom, akivel most is vagyok, ő sokszor meghívott ide-oda. meglepetésből elvitt koncertre, programokat szervezett, amiket sokszor ő állt. nem fogadta el, ha ki akartam fizetni.

ebben a helyzetben nem zavart, mert tudtam hogy össze akarok jönni vele. azóta már ismertük egymást egy ideje.

szóval ha olyan emberről van szó, akit szeretek, meg nincsenek köztünk ilyen tabu, vagy bármilyen kínos dolgok, hogy most hogy tudnám viszonozni, meg mit vár ezért cserébe, kihasználom-e ezzel stb, akkor jól esik ez a fajta figyelmesség is.

engem is bántott volna, ha valaha is nem fogadta volna el a barátom, amit szeretetből adtam neki.

2017. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

Ne érezd magad kellemetlenül.

Nem jó szívből adja neked ezeket, hanem azért, mert meg akar dugni. Sajnálom de ez a szomorú igazság. Ez alapján nyilván egy hatalmas nagy lúzer lehet, akinek nem sok esélye van erre.

Akkor vagy csak etikátlan, ha hitegeted, hogy majd lehet köztetek valami.

Tehát két dolgot tehetsz:

1. lefekszel vele

vagy

2. megmondod neki, hogy csak barátként tekintesz rá

Ha a másodikat választod, és ennek ellenére még továbbra is szórja rád a pénzét, akkor tegye csak nyugodtan, neked nem kell emiatt rosszul érezned magad, ha őszinte voltál vele.

2017. szept. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki ír ilyen kérdést, de egy BKK budzjwgy vagy egy kávé.elnezest. senkit nem alszom meg azzal, hogy ilyen semmi összeg után, 35O Ft, rosszul érezzem magam. Ennyit a hajléktalanoknak is adok, és koszononot sem várok.
2017. szept. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!