Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyem van barátnőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van barátnőre, ha 24 éves vagyok és még sosem szólítottam le egy csajt sem?

Figyelt kérdés
Amellett, hogy az alkatom miatt világéletemben önbizalomhiányos voltam, alapból erőltetettnek és izzadságszagúnak gondoltam mindig is, hogy egy csajhoz odamenjek és meghívjam valahova (nyikhaj ficsúrként úgyis lekoptatott volna mindenki). Szerintem ennek spontánnak kellene történnie (random beszélgetésből valami kisülő kapcsolat), csak arra sem volt sok alkalmam, mert ismerkedni/kommunikálni sem tudok. Az alkatomért természetesen próbálok tenni (tömegnövelés), de a magasságommal így sem tudok mit kezdeni. Arcra sztem nincs komoly probléma velem (volt aki helyesnek ítélt). Mennyi értelme van ennyi idősen "bepótolni" azt, ami fiatalon kimaradt és valahogy egy barátnőt "szerezni"? Előre is köszi a válaszokat.

2017. aug. 3. 13:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Engem mef sosem szólított le senki, pedig amikor egyedülálló voltam, nagyon értékeltem volna a bátorságot :( neten sikerült csak ismerkednem
2017. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Én nem hiszek a csodákban. A tettekben és tanulásban hiszek. Ha tanulsz, fejlődsz és teszel érte, akkor lesz eredménye. Ha nem, akkor nem. Én így látom a világot. A párkapcsolatokat és a karriert is. Az ötös lottót ki sem töltöm. Dolgozom.


Hogy mennyi értelme van tenni a boldogságodért, te tudod. Szerintem sok, hiszen az életed elmegy, így is, úgy is, és te végig azon agyalhatsz majd, hogy mi lett volna, ha...?

2017. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a világon minden tanulható és bármiben lehet fejlődni. (Az más kérdés, hogy megéri-e a befektetett energiát, munkát a végeredmény.)


Saját tapasztalatból mondom (én is igazi lúzer voltam és most már legalább átlagos vagyok, ami óriási előre lépés), hogy megéri tenni a boldogságért, a jobb életért.

Sokáig gondolkodtam én is úgy, hogy esetleg nem éri meg és eszért nem tettem semmit. Az évek csak mentek és nem volt változás (miért is lett volna?).


Gondolj arra, hogy a következő év(tized)ek így is-úgy is el fognak telni, de nem mindegy, hogy 5-10-20 év múlva hol leszel, milyen életet fogsz élni.

Ezt kb. 70-80%-ban te határozod meg, a te tetteid következménye lesz és csak 20-30%-ban a körülményeké.


Hajrá!

2017. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Túl sok a kifogáskeresés és az elmélkedés ("szerintem ennek spontánnak kellene történnie") és túl kevés a cselekvés. Arányait tekintve inkább fordítva kéne lenniük. Változtatni mindig lehet, kit érdekel a múlt, ne engedd, hogy az határozza meg a jövőt is.
2017. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%

#2


Lenin személyesen tüntetne ki, ha még élne.

2017. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Miért, mert szerintem a fizikai munka és más emberek megismerése hasznos és fejlődést eredményezhet az ember személyiségében? Akkor üdvözlöm Lenint! :)
2017. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem, csak simán a szokásos "hangzatos duma, hogy mit kellene tennie a kérdezőnek" ment, de hogy hogyan azt nem mondod meg.


Partvonalról könnyű okosnak lenni.

2017. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
24%

"Szerintem a világon minden tanulható és bármiben lehet fejlődni."


Kár, hogy ez az állítás nem igaz. Egzakt tudományokban simán igaz a dolog, de emberi kapcsolatokban nem fogsz fejlődni hiába olvasol el 2000 könyvet. Maximum kialakíthatsz egy "nem támadható" álcát.

2017. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem olvasni kell, hanem olvasni ÉS utána gyakorolni a leírtakat (de kommunikációs tanfolyamokon gyakorlat is van, védett környezetben). Egzakt tanácsokat pedig senki nem tud adni így ismeretlenül, max. egy irányvonalat mutatni.
2017. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

#9


"de kommunikációs tanfolyamokon" Jól jönne egy ilyen vidéken is, mert nagyon terhelő már ez a szociális fóbia amit nem az a súlyos változata az enyém, de a spontán viselkedés, nem gátlásosság egyenlőre elérhetetlen.


Bár már annyi könyvet olvastam az ilyesmiről, hogy profi módon szúrom ki mire utal 1-1 mozdulat és kiszúrom a hazugokat is. Kár, hogy én nem érzem igazán hasznát.

2017. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!