Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyem van barátnőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van barátnőre, ha 24 éves vagyok és még sosem szólítottam le egy csajt sem?

Figyelt kérdés
Amellett, hogy az alkatom miatt világéletemben önbizalomhiányos voltam, alapból erőltetettnek és izzadságszagúnak gondoltam mindig is, hogy egy csajhoz odamenjek és meghívjam valahova (nyikhaj ficsúrként úgyis lekoptatott volna mindenki). Szerintem ennek spontánnak kellene történnie (random beszélgetésből valami kisülő kapcsolat), csak arra sem volt sok alkalmam, mert ismerkedni/kommunikálni sem tudok. Az alkatomért természetesen próbálok tenni (tömegnövelés), de a magasságommal így sem tudok mit kezdeni. Arcra sztem nincs komoly probléma velem (volt aki helyesnek ítélt). Mennyi értelme van ennyi idősen "bepótolni" azt, ami fiatalon kimaradt és valahogy egy barátnőt "szerezni"? Előre is köszi a válaszokat.

2017. aug. 3. 13:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszadónak van igaza. Ha nem nézel ki jól, vagy nincs sok pénzed, esélytelen vagy a nőknél.

Engem is lehet lepontozni ha fáj az igazság :D beismerni úgyse fogjátok, mert az ugye derogál.

2018. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Bizonyos fokig igazad van uccsó, de a kérdés a "Felnőtt párkapcsolatok" kategóriában került kiírásra. Felnőtt, érett nők pedig nem fognak pusztán a kinézetre összpontosítani.
2018. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

én egyetértek azzal aki azt írta, hogy jó külső vagy tömérdek pénz kell hozzá

nézd meg, jóképű vagy gazdag pasasok sohasincsenek egyedül

és nekik kezdeményezni se kell, náluk maguk a nők kezdeményeznek

és belső értékeket se kérnek számon tőlük

neeeeeeeeeeem, azt csak a középszernek kell villantani!!!

hajrá pontozzatok engem is le mert ki merészeltem mondani az igazat!

2019. szept. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

attol fugg...

ha jokepu vagy, vagy gazdag, akkor 80% es afelett

ha atlagos vagy, nagyjabol 10%

ha atlag alatti vagy, akkor kereken nulla


"A tettekben és tanulásban hiszek. Ha tanulsz, fejlődsz és teszel érte, akkor lesz eredménye."


aha, es ezen hogy segit az, ha a pasas ronda mint a bun?


"Hogy mennyi értelme van tenni a boldogságodért, te tudod. Szerintem sok, hiszen az életed elmegy, így is, úgy is, és te végig azon agyalhatsz majd, hogy mi lett volna, ha...?"


meg szerencse, hogy messze nem a nok a boldogsag kizarolagos forrasai...


"Túl sok a kifogáskeresés és az elmélkedés"


elhiszem, hogy neked komoly melot jelent a gondolkodas, de kerlek ne szolj le emiatt mast, akinek esetleg meg megy is a dolog...nagyon kierzodik a kognitiv disszonancia a valaszodbol


"kit érdekel a múlt, ne engedd, hogy az határozza meg a jövőt is."


csak mondom: az emberiseg 90 szazalekban a multra alapozva hozza meg a donteseket a jovore nezve

te pont nem, na bumm, nem veletlen, hogy a magadfajta nem is jut soha feljebb az also-kozeposztalynal


"Miért, mert szerintem a fizikai munka és más emberek megismerése hasznos és fejlődést eredményezhet az ember személyiségében?"


a fizikai munka legfeljebb az izomzatot fejleszti

mas emberek megismerese meg legalabb annyi kart tud okozni mint amennyi hasznot hoz...ha rossz emberekkel ismerkedsz, konnyen meglehet, hogy nyakig szarba jutsz


"Felnőtt, érett nők pedig nem fognak pusztán a kinézetre összpontosítani."


te komolyan ezt kepzeled?

jajj a kis naiv...


lehet engem is lepontozni a pronyoknak, szeretem latni ha igazam van, beismerni ugyse fogjak meg sajat maguknak se, mert az ugye derogal...

2021. jún. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!