Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit ajánlott egy barátnőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit ajánlott egy barátnőre költeni?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy a fizetésem mennyi részét költsem majd a barátnőmre, ha összejövök valakivel. Mondjuk, ha a lány nem dolgozik, akkor azért a havi 100-ból már tudna ruhákat venni, enni, stb. Vagy ez sok lenne?

24F



2015. aug. 5. 21:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem dolgozik, valóban bőven elég lenne neki egy százas a kényelmes élethez, feltéve, hogy nem kell albérletet fizetnie. Bár, én nőként sem támogatom a tartsuk el a barátnőnket dolgot, egyáltalán nem.

21l

2015. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%
azért ne kerüljön többe mint ha prostihoz járnál
2015. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Úgy lenne helyes, ha egészen addig, amíg valami kézzelfogható bizonyítékkal nem jön elő, arra vonatkozóan, hogy szeret téged, nulla forintot költenél rá.


Ha pedig eljutott a kapcsolat olyan szintre, hogy teljesen biztos vagy benne, hogy szeret téged, és nem csak kihasznál, akkor annyit költs rá amennyit TE jónak látsz. Mivel ha igazán szeret, akkor úgysem fogja szóvá tenni, ha túl keveset költesz rá.

2015. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig azt tapasztaltam, hogy egy tartós kapcsolatért sokat kell anyagilag áldozni. Nem kifejezetten eltartásról van szó, hanem közös utazások, stb, ezek mind sokba kerülnek. A hozzám hasonló végzettségű szép lányoknál ez 99%-ban már elvárás.
2015. aug. 5. 21:38
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

De ne legyél már ekkora papucs. Még barátnőd sincs, de már 100-at elköltenél rá előre. Ha ott lesz előtted, dalolva adod át az összes pénzed?


Nem az apja vagy, hogy eltartsd. Jobb esetben ugyanannyi tesztek bele a kapcsolatba.

2015. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Nézd, akinél ez számít, annál kevés lesz... akinél meg nem számít, annál meg sok.
2015. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

párommal fél éve vagyunk együtt és én nem engedem, hogy költsön rám, saját fizetésemből tökéletesen meg vagyok. szóval a lényeg az hogy annyit amennyit te jónak látsz, de addig amíg nem tudod hogy tényleg szerelmes-e beléd addig semmi kép, mert vérszemet kaphat ennyi pénztől.


20L

2015. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Hát, eddig igyekeztem kerülni a drága ajándékokat, meg az anyagi körülményeimet szóba hozni, de ez nem vált be.

Felőlem lehet ez akár havi 200 is, nem érdekel, csak hogy legyen egy tartós kapcsolatom, mert 24 évesen már nincs türelmem heti többször az éjszakát járni és ismerkedni.

2015. aug. 5. 21:44
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Ne sajnáld az időd ismerkedni, a pénzes kapcsolatnak mindig megcsalás a vége. Ne pénzéhes csajokra hajts hanem rendesekre, várd ki hogy tényleg szerelmes-e beléd. 24 évesen hova a fészkes fenébe sietsz? :D
2015. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Elég komoly terveim vannak a jövőmet illetően, és ehhez egy stabil kapcsolat lenne jó. Az éjszakázás már most is egyre kevésbé fér bele a napirendembe.
2015. aug. 5. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!