Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit ajánlott egy barátnőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit ajánlott egy barátnőre költeni?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy a fizetésem mennyi részét költsem majd a barátnőmre, ha összejövök valakivel. Mondjuk, ha a lány nem dolgozik, akkor azért a havi 100-ból már tudna ruhákat venni, enni, stb. Vagy ez sok lenne?

24F



2015. aug. 5. 21:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
És mennyivel lesz jobb egy pénzért megvett stabil kapcsolat, mint a ku*vázás? Az egyik legalább nem hazudja, hogy szeret.
2015. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
előzővel egyet értek. komoly tartós kapcsolathoz nem olyan nő kell aki a pénzt látja bennem. Társ kell nem egy megvett kapcsolat. Olyan személy kell melléd akivel ugyan olyan terveitek vannak, közös cél. Nem egy megvett kapcsolatra kell alapozni a jövőt.
2015. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
benned *
2015. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
14%
Vegye magának a ruhákat, meg az extra kiadásait. :) Meglepem alkalomszerűen ilyesmivel, de hogy ez havi szinten legyen, az luxus. Nem azért, mert csóró lennék. De tudod mikor...:)
2015. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy néz ki a csaj. Ha jól, akkor költhetsz rá, de a 100 ezer mindenképpen túl sok.
2015. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
11%
Minimum 1 millio, az alap
2015. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
68%

Most Barátnőt vagy luxus magánprostit akarsz?

Ha az útóbbi akkor a 100 kezdetnek elég..utána, majd idővel nő.

Ha meg barátnőt első, esetleg 2.randin fizess te.. Utána egy nőnek sztem magától is illik mondania,h majd én fizetem a RÉSZEM..

Azután,ha meg már jártok az sztem normális,ha meghívod egy fagyira vagy valami, de ne tartsd el! Szülinap, évforduló, karácsony okés,h drágább ajándékot veszel, ha megengedheted elmentek egy hétvégére kettesben, amit anblokk te fizetsz. De akkor se kell a ló túloldalára esni.. Egyrészt ő mit fog neked adni? Másrészt meg nem élősködöt keres egy értelems ember, akit mellesleg lehet d*gni is, hanem barátnőt..

Nálunk exemmel pl úgy müködött a dolog,h hol én főztem és álltam mindent vagy elmentünk vhova kajálni s akkor ő fizetett.. Ha mentünk vhova nyáron pl. egy hétvégére ő fizette a benzint s levezetett, én meg szerveztem és álltam a kaja részét..Néha volt mondjuk,h besegített pénzzel, mert sajnos nem állok olyan jól anyagilag, de utána vissza fizettem neki... Sztem egy normális párkapcsolatban hasonlóan müködik.. Ha eltartasz egy nőt, akkor elkényelmesedik...

2015. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%
22:12-es vagyok, 24 N, még annyit,h még is mit segítene egy Bnő a komoly terveidben? Gondolom melóra gondolsz, mert pl gyereket nem lehet így beütemezni sztem..
2015. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
havi 100-t ruhákra??? inkább kaját vegyél belőle :D
2015. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
68%

Szia! Van kedved velem megismerkedni? :D

A leírásod alapján nagyon szimpatikusnak, intelligensnek, tanultak tűnsz, a politikában és a kultúrában is otthonosan mozoghatsz.


21/L


*aranyásó mód bekapcsolva :D*

2015. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!