Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyem van barátnőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van barátnőre, ha 24 éves vagyok és még sosem szólítottam le egy csajt sem?

Figyelt kérdés
Amellett, hogy az alkatom miatt világéletemben önbizalomhiányos voltam, alapból erőltetettnek és izzadságszagúnak gondoltam mindig is, hogy egy csajhoz odamenjek és meghívjam valahova (nyikhaj ficsúrként úgyis lekoptatott volna mindenki). Szerintem ennek spontánnak kellene történnie (random beszélgetésből valami kisülő kapcsolat), csak arra sem volt sok alkalmam, mert ismerkedni/kommunikálni sem tudok. Az alkatomért természetesen próbálok tenni (tömegnövelés), de a magasságommal így sem tudok mit kezdeni. Arcra sztem nincs komoly probléma velem (volt aki helyesnek ítélt). Mennyi értelme van ennyi idősen "bepótolni" azt, ami fiatalon kimaradt és valahogy egy barátnőt "szerezni"? Előre is köszi a válaszokat.

2017. aug. 3. 13:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Vidéken is egyre több ilyen van, ellenkező esetben marad a Pestre utazás, mint megoldás.
2017. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

8-as:


"... de emberi kapcsolatokban nem fogsz fejlődni hiába olvasol el 2000 könyvet."


Mi az, hogy nem tudsz emberi kapcsolatokban fejlődni?

Nyilván nem is könyvből kell, ez igaz.


Kezdjük az alapoknál: te ugyan azon a szinten vagy emberi kapcsolataidban, mint óvodás, meg iskolás korodban voltál?

Mert akkor nagyon sajnállak, tényleg.


Amúgy párkapcsolatok esetében is fejlődik az ember, én minden egyes párkapcsolatomból tanultam valamit, ha mást nem, akkor azt, hogy kétszer nem követtem le ugyan azt a hibát, de ennél azért jóval többet.

2017. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

#12


Nem így kell érteni. Simán csak végigaggódom az egészet, sosem tudok felszabadult lenni, nem érzem, hogy uralnám a kommunikáció rám eső részét, mindig úgy érzem, hogy csak alibizek és igyekszem megúszni a "nagy égést", illetve, hogy ne mondjak semmi olyat, amibe bele lehet kötni.

2017. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

13-as:


Gyakorolni kell, tényleg.

Minél többször beszélsz minél több emberrel, annál jobban fog menni.

Csak sokan elkövetik azt a hibát, hogy rögtön a mélyvízbe vetik magukat.

Ha nem megy a beszélgetés, akkor nem a szép lányokkal kell kezdeni, hanem a szomszéddal, bolti eladóval, stb., legyen mindenkihez egy kedves szavad, kérdezd meg hogy van, dicsérd meg a ruháját/mosolyát, stb., később idegenektől kérj segítséget, kérdezd meg a pontos időt, kérj útbaigazítást, köszönd meg, stb.

2017. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

#14


Az nem baj, ha eleinte messziről lerí róla, hogy mesterkélt, tervezett az egész? Nekem minden egyes szavamról süt ez, ezért is utálnak (részben) mások.

2017. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Bármennyi?


És a vékony alkattal sincs semmi gond, szerintem a vékony alkat is lehet vonzó.

2017. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Túl azon, hogy erőltetett ez a leszólítósdi, kb 10 év alatt ha 3 lányt szólítottam le ismerkedési szándékkal, de mindannyiszor azt éreztem, hogy erőltetett. És nemcsak hogy erőltetett, hanem komolytalan is. Merthogy mi történik ilyenkor? Leszólítasz egy tulajdonképpen idegen lányt, hogy tetszik és gyakorlatilag össze akarsz vele jönni. De ez nyilván elég komolytalan, hogy nem ismered és azt szeretnéd, hogy összejöjjetek. Sajnos ezek a spontán szituációk nálam is kimaradtak...:( legalábbis ezidáig. Sok ilyen video van a neten is, hogy szólítsunk le egy lányt akár az utcán is (nem fizetős lányt még mielőtt valaki félreértené) de ehhez kell egyfajta vagányság, közvetlenség, és a lánytól is, ami azért nagyon ritkán van meg, nem véletlenül nem látok olyat, hogy egy srác leszólítana egy lányt csak úgy.
2017. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
89%
A leszólítást nem úgy kell elképzelni, hogy odaszólsz a csajnak, hogy szia, jársz velem? Lótüdőt. Sima beszélgetésként indul, semmiféle utalás nincs a valós célodra. Persze mindketten tisztában vagytok azzal is, de nem mondod ki. Vannak kötelező körök, amiket le kell futni a cél érdekében. Nekem pl mindig az áruházi pénztáraknál álló sor volt a kedvenc vadászterületem. A csaj kosarának tartalmából nagyon sok mindenre lehet következtetni. Életmód, családtagok száma, stb. És témaindítónak sem utolsó.
2017. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

15-ös:


Ha magadról az gondolod, hogy mesterkélt, akkor ezt sugárzod, így az úgy is van.

Ha komolyan érdeklődsz a másik iránt, dicséred meg (akár csak abból az okból kifolyólag, mert gyakorlod a kommunikációt), akkor azt kezded el sugározni magadból és gyakorlással az is jobb lesz.


Nem elméletből beszélek, hanem gyakorlati tapasztalatból, én kifejezetten antiszociális voltam, de meg akartam változni, ezért kezdtem el én is gyakorolni és idővel jobb lett.

Nem lettem nagy dumás, nem lettem nagymestere a nők leszólításának, de elértem egy átlagos szintet, már bárkihez oda tudok szólni, bárkivel tudok beszélgetni és ez csak kb. egy évembe került - 10 évvel ezelőtt.

2017. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
16%

Nos, ha elég jóképű / gazdag vagy, akkor szinte 100%.

Ha egyik se, akkor valahol 0 és mínusz végtelen között.

2017. aug. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!