Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más lány is érezte magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is érezte magát kellemetlenül, ha a férfi fizetett vagy adott neki valamit?

Figyelt kérdés

Udvarol egy férfi, aki nagyon figyelmes és kedves velem. Fizetett már helyettem buszjegyet (amit nem engedte, hogy visszafizessek), vett szülinapomra apróságot, mindig az én érdekeimet nézi mindenben.


Emiatt elég rosszul érzem magam, előző kapcsolatomban szinte semmit nem kaptam, megszoktam, hogy nekem úgymond nem jár semmi.

Ezt mondtam már a férfinek, és nehezen tudom vele megértetni, hogy jól esik tőle, de maga a helyzet nekem nagyon szokatlan és kényelmetlen, szóval nem megsérteni akarom azzal, ha megpróbálok elutasítani valamit.


Más is volt már így, hogy kellemetlenül érezte magát, ha kapott valamit? Túl lehet ezen valahogy lendülni?


2017. szept. 2. 18:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
5%
Igen. De velem nem is lehet megtenni, hogy "nem engedi meg, hogy visszafizessem". Nem vagyok bamba, se qrva.
2017. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
És szerinted ha valaki elfogad apró ajándékot a szülinapján, vagy buszjegyet, akkor qrva?
2017. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
27%
Buszjegy nekem nagyon qrvás. Nem tudom, miért. Mintha punciszállításért fizetne.
2017. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
78%

Elozo, wow micsoda k-urva kesz valaki egy vacsoratol meg egy buszjegytol vagy egy szulinapi ajandektol :D. Ne toljuk mar tul ezt a feminacisagot, mert tul vicces mar igy is.

Miert kene ilyenektol kellemetlenul erezned magad? Felesleges ilyeneken toprengeni. Viszonozd ha ugy jon ki a lepes, es kesz. Meg van oldva. Ezt a "jaj megszoktam hogy nekem semmi nem jar"-t meg surgosen felejtsd el. Feltetelezem nem dolgozol labtorlokent mellekallasban.

2017. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
34%
A mérleget egyensúlyban kell tartani. Ha ő fizet először, te add vissza legközelebb, akár más termékekkel vagy fizetéssel.
2017. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
45%
Ez a "nem engedi, hogy visszafizessem" nem az egyenlőségéről híres férfitípus. Ennek nem tudod visszaadni, amit kapsz.
2017. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell átesni a ló túlsó oldalára. Nem atutot vett, hanem egy vonaljwgyet.
2017. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Az útnak az egyik felét sikerült úgy visszaadnom, hogy belecsempésztem a zsebébe a pénzt.
2017. szept. 2. 18:40
 9/36 anonim ***** válasza:
69%
Ott tartunk, hogy 7o 350 forinton vita van. ? Végtelenül szánalmas.
2017. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
61%
nem csak azért adhat egy férfi mert szexet akar bakker
2017. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!