Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más lány is érezte magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is érezte magát kellemetlenül, ha a férfi fizetett vagy adott neki valamit?

Figyelt kérdés

Udvarol egy férfi, aki nagyon figyelmes és kedves velem. Fizetett már helyettem buszjegyet (amit nem engedte, hogy visszafizessek), vett szülinapomra apróságot, mindig az én érdekeimet nézi mindenben.


Emiatt elég rosszul érzem magam, előző kapcsolatomban szinte semmit nem kaptam, megszoktam, hogy nekem úgymond nem jár semmi.

Ezt mondtam már a férfinek, és nehezen tudom vele megértetni, hogy jól esik tőle, de maga a helyzet nekem nagyon szokatlan és kényelmetlen, szóval nem megsérteni akarom azzal, ha megpróbálok elutasítani valamit.


Más is volt már így, hogy kellemetlenül érezte magát, ha kapott valamit? Túl lehet ezen valahogy lendülni?


2017. szept. 2. 18:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Engem is zavar, amikor nekem fizetnek valamit. Ezt viszonzassal oldom meg: legkozelebb en hivom meg, csak ugy kap tolem egy kis meglepetest, stb. En igy erzem egalban a kapcsolatot.

2017. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
24%
Bocsi, de ilyen nővel nem sokáig bírnám. Szerencsére, még ilyennel nem találkoztam.
2017. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
69%
Kerdezo, amit csinalsz az szimpla udvariatlansag. Lehet kedvesen viszonozni, anelkul hogy paraszt lennel.
2017. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
0%

#13


Nem csak lehet, egy idő után kell is, mert borul a mérleg és egyenlőtlenség alakul ki. Ami csak akkor elfogadható ha az élet minden területén az van, ami viszont nem elfogadható.

2017. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
72%
Ennyire önérzetes vagy, járjál te hozzá dugni és sehová ne menjél vele.
2017. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
47%

Örülj neki,hogy az érdekeidet nézi,kedves és figyelmes!

Főleg ha előzőleg nem ilyen kapcsolatban voltál.


Ha majd kapcsolatban leszel ezzel a férfivel akkor nyilván másabb lesz. De amíg ő udvarol és akar levenni a lábadról,addig szerintem tényleg udvariatlanság állandóan visszautasítanod.


Szépen meg kell köszönni és kész.

2017. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%

#16


Vagy mikor ennek vége otthagyni keresni egy másikat azzal is pont addig lenni amíg így "udvarol" és havi szinten akár 10.000 Forintot spórolni.

2017. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Ha alkalomra kaptam valamit,nem éreztem kellemetlenül magamat,de sose vártam el,hogy minden szirre-szarra vegyen valamit.Párkapcsolatban eddig vagy felesben ment,ha fogyasztottunk valamit házon kívül,vagy felváltva fizettük ki egymásnak.Szerencsére tudtunk kompromisszumra jutni.
2017. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Sosem éreztem kellemetlenül magamat. Szüleidtől kaptál anno bármit is?
2017. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

#19


Ez most a "Nekem ez JÁR!" hozzáállás?

2017. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!