Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen lányokat mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányokat mivel lehet elcsábítani?

Figyelt kérdés

Van az osztályunkban egy ritka stréber csaj. Az a tipikus azért tanulós, mert csúnya hogy másképp észrevegyék. Mindig az első padban ül a hasonszőrű barátnőjével, jelentkeznek, szorgalmit írnak, két copfban horják a hajukat vagy csak hátrafonva. Előnytelen szemüveg, divatjamúlt, unalmas ruhák és kislányos sipítozós hang- ez jellemzi a lányt.

A haverok szerint az a kategória, akit képtelenség rávenni a szexre. Azért valahogy mégis lehetséges lenne? Hogy próbálkozzak? Egy hónapom van rá, szóval valami turbó mód kéne.


2010. máj. 11. 06:59
1 2 3 4 5
 41/50 anonim válasza:

Én dobtam fel a fára felkötést neked....


A későbbi mondataid után is fenntartom az álláspontom....Nem gondolsz te arra, hogy másnak is vannak érzései? Azzal nem kell törődni? Mi vagy te, emberek felett álló valami? Szégyenld magad szerintem...a jegyeket meg vedd meg, akivel fogadtál, ő is biztos éppeszű ember lehet, aki ilyenben benne van, hogy fogad....


Na pá.

2010. máj. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

01:33


Szimpatikus vagy te nekem :D

Én legszívesebben a kezét törném :)

Mi lenne ha előtt 1 kezét és 1 lábát törnénk el, majd felkötnénk egy fára és megetetnénk 1 medvével? :P

22F

2010. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim válasza:

08:46-os:


Benne vagyok:D

2010. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Ez teljesen hülye ötlet, ne csináld. Én is ilyen voltam ennyi idősen, és k.rvára nem vágytam pasikra, tényleg csak a tanulás érdekelt.


Néznél most rám, kisfiam! Azóta kikupálódtam (enyhén szólva). És tök jól érzem magam a bőrömben. És örülök, hogy akkor kezdtem el pasizni, amikor nekem lett rá igényem.


Hagyd őt békében, és ne kössetek hülye fogadásokat, semmi értelme. Szerintem későn érő típus a lány, ezzel semmi gond nincs.


25/L

2010. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
hát igen a nőkenk két tipusa van: az okos és a r.banc. Szerintem ne tedd meg.
2010. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
09:31-nek: És mi van bogaram az arany középúttal? :DD
2010. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Mármint hogy se nem okos, se nem ribanc? Szerintem kihagynám... :)


Vagy úgy érted, mint Michelle Wild, aki állítólag Mensa tag 140 feletti IQ-val?

2010. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:

Remélem nem sikerül.:/ Jegy miatt?:O Normális vagy? Játszanál egy lány érzéseivel ezért? És mi van ha tök véletlen beléd szeret? Összefogod törni...ne csináld,nem ér annyit! Elöször képzeld el forditva a helyzetet...


15/L

2010. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:

"Ha jobban belegondolunk, én lennék az áldozat."

Igen? OH minnyárt elkezdelek sajnálni.x)

2010. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:

"Még jó csajok akik menők, azok is vágynak erre, neki ez jobb lenne mint a karácsony."

:O Mit képzelsz magadról? Egy ilyen lány ezerszer jobbat fog kapni mint te.

Menő csajok? A flegmázó,beképzelt csajokra gondolsz? igen,az lehet hogy megfelelő lenne neked. De ezt a lányt hagyd...:@

2010. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!