Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen lányokat mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányokat mivel lehet elcsábítani?

Figyelt kérdés

Van az osztályunkban egy ritka stréber csaj. Az a tipikus azért tanulós, mert csúnya hogy másképp észrevegyék. Mindig az első padban ül a hasonszőrű barátnőjével, jelentkeznek, szorgalmit írnak, két copfban horják a hajukat vagy csak hátrafonva. Előnytelen szemüveg, divatjamúlt, unalmas ruhák és kislányos sipítozós hang- ez jellemzi a lányt.

A haverok szerint az a kategória, akit képtelenség rávenni a szexre. Azért valahogy mégis lehetséges lenne? Hogy próbálkozzak? Egy hónapom van rá, szóval valami turbó mód kéne.


2010. máj. 11. 06:59
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Itt inkább veled van a probléma.Méghozzá,hogy egy ekkora férget mint te, még senki sem lőtt fejbe, vagy legalább vert volna meg jó alaposan.
2010. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
remélem ha sikerül is rávenned, akkor leharapja a brédet te ro.adék alfahímet játszó kockagyökér.
2010. máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmekkel. Az ilyen lányokat nem fogod tudni gerincre vágni a szokásos macsó hülyeségekkel, és azzal h "jó lesz, gyere má'".


Hogyha pedig érzelmet színlelsz, és átvered azért, mert fogadtál, akkor egy utolsó tetves rohad.ék vagy. Senkinek nincsen joga játszani mások érzéseivel! Még neked sem, kedves "gimi macsója". Az életben az első komoly lecke az lesz neked, ha majd szeretsz valakit, és az átver Téged. Rohadtul fog fájni, és egy életre megtanulod tisztelni a körülötted lévő emberek érzelmeit! De jobb volna, ha inkább ezt az egészet nem tennéd meg, és lenne annyi eszed, hogy nem veszed el egy ártatlan lány szüzességét, nem neveted pofán, és nem pacsizol a haverokkal, hogy milyen ügyes voltál.


Belegondoltál mi lesz vele utána? Ugyanúgy egy osztályban maradtok. Nyilván mindenki tudni fog a dologról, hiszen ezek a szánalmas játékok erre mennek ki. És te otthagyod. Minden áldott nap látnia kell téged. Minden tekinteted és a vigyorgás a háta mögött porig alázza. Pokolian fog fájni. Ne tedd ezt senkivel, ha van benned egy fikarcnyi jóérzés!


21/L

2010. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim válasza:
ez nagyon is igaz . . . gondold át az egészet és aztán " cselekedj "
2010. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

A fára felkötésre szavazok :)

ú de undorító egy farok lehetsz :)

Nem irigykedésből mondom mert sok csaj vesz körül - csak b*meg ez a hozzáállás "hogy legyen egy kis tapasztalata" fogadjunk te p*cs hogy fogadtál a homi spanjaiddal és azért ez a nagy buzgálkodás. Ha gondolod gyere miskolcra és elveszem tőle a kedved.

22F

2010. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
Hmmm... Hát, nem is tudom, hogy fejezzem ki magam, kedves kérdező, de te ritka nagy köcsög vagy, a haverjaiddal együtt. Sőt, turbóköcsög. (Te kértél turbó módot, nesze.)
2010. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

Mindenki félreérti. Nem akarom kihasználni, végül is arra gondoltam, hogy együtt kéne járnunk egy darabig, mert az szerintem tuti bejövős. És az neki is jó lesz. A csajoktól tudom, hogy még sosem volt pasija és most lennék neki én. Még jó csajok akik menők, azok is vágynak erre, neki ez jobb lenne mint a karácsony.

Lehet a tanulós trükkel hódítok. Az filmekben is beválik mindig. Meg a romantika.

2010. máj. 11. 12:58
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

Uram Isten és még azt mondod, hogy nem használnád ki... Járnál vele egy darabig, és ott hagynád... Na ez mi ha nem kihasználás?

Ekkora szerencsétlen f**kalap nem lehetsz... Eddig is tudtam, hogy vannak utolsó féreg pasik, de te túl teszel mindegyiken... Büszke lehetsz magadra, de tényleg... -.-"

2010. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mégis tetszik neked a lány?
2010. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

11:36-os vagyok - az ajánlatom megduplázom :) Gyere csak le Miskolcra komám :D

22F

2010. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!