Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen lányokat mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányokat mivel lehet elcsábítani?

Figyelt kérdés

Van az osztályunkban egy ritka stréber csaj. Az a tipikus azért tanulós, mert csúnya hogy másképp észrevegyék. Mindig az első padban ül a hasonszőrű barátnőjével, jelentkeznek, szorgalmit írnak, két copfban horják a hajukat vagy csak hátrafonva. Előnytelen szemüveg, divatjamúlt, unalmas ruhák és kislányos sipítozós hang- ez jellemzi a lányt.

A haverok szerint az a kategória, akit képtelenség rávenni a szexre. Azért valahogy mégis lehetséges lenne? Hogy próbálkozzak? Egy hónapom van rá, szóval valami turbó mód kéne.


2010. máj. 11. 06:59
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
És mi van ha stréber? nekem semmi bajom nincs a stréberekkel. és miért akarod te megszivatni őt ?
2010. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

Nem akarom megszivatni. Csak kicsit közelebb kerülni hozzá. Az még nem bűn. És miért baj, ha mindenki jól jár vele?

Lesz egy pár hete, ami gyönyörű lesz, mert a romantikára nála nem lehet panasz. Lehet motivált is lenne, és elkezdene adni a külsejére. Ki tudja, talán még csinos is lehetne. És akkor az előnyére válik.

Egyébként hungariring jegyekben fogadtunk. A vesztes veszi a győztesnek is.

2010. máj. 12. 08:33
 33/50 anonim ***** válasza:
Mindenki jól jár vele? Akkor jó sokáig fogtok járni a fogadás után is.
2010. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

Hát ha én megtudnám az egyik haveromról, hogy ilyen hülyeséget csinálnak (mások érzelmeivel játszanak)... szétcsapnám az biztos.. mint a büdös sz@rt, az holtbiztos!


Remélem téged is jól beszopat majd valaki, amikor tényleg igazán szereted!!!!


F/18

2010. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

Hát igen, én nem aggódom, mindenki megkapja, amit érdemel. A lány valószínűleg ezt nem érdemli meg, de ez a srác biztos, hogy rosszul jön ki belőle, ha nem őszinték az érzelmei. Az élet törvényszerűségei miatt pedig vissza fogja kapni a gonoszságot, a hazugság az egyik legutálatosabb dolog, és ő is szenvedni fog. Mindenkivel úgy kell viselkedni, ahogy szeretnénk, hogy velünk is viselkedjenek. Ha ez a srác bántja a lányt, neki se fog összejönni a szerelmi élete.

Minden először ártalmatlannak tűnik a beképzelt ember számára, a bölcsebb már tudja, hogy nem árt olyannak, aki neki sem ártott.

2010. máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

Téged nem tanítottak meg viselkedni?

Miért lenne stéber, ha szemüveges (nem tehet róla, akár veled is megtörténhetett volna), ha divatjamúlt (lehet, hogy anyagi problémáik vannak.. Majd megnő ő is, hidd el!

Ha nekem lenne egy barátom és megtudnám, hogy csak kihasznált, tuti széjjel rúgtam volna (odalentXD). Miért kell vele szexelni? Miért baj, ha tanul? Baz*meg, legalább lesz választani valója ha megnő és nem kell kukásnak lennie mint neked!-.-" Ezt az idiótát komolyan mondom ritka eset...

13 éves qva felhergelt lány:@xD

2010. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért kell leszólni a kukásokat?!?! Jó lehet, hogy nem a legszebb "szakma", de kurwa sokat keresnek vele...
2010. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

13:00 vagyok

jó akkor bocsix)

és amúgy a 13 éves qva.. nem vagyok qva csak qvára felhergelt lányXD amúgy már azóta lenyugodtam: D

2010. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok nem fognak lefeküdni veled egy hónap után, ne is álmodj róla. Főleg a szüzességét nem fogja odaadni egy kedves szóért.
2010. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
18:08-nak igaza van... Teheted félre a pénzed a jegyekre (Y)
2010. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!