Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen lányokat mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányokat mivel lehet elcsábítani?

Figyelt kérdés

Van az osztályunkban egy ritka stréber csaj. Az a tipikus azért tanulós, mert csúnya hogy másképp észrevegyék. Mindig az első padban ül a hasonszőrű barátnőjével, jelentkeznek, szorgalmit írnak, két copfban horják a hajukat vagy csak hátrafonva. Előnytelen szemüveg, divatjamúlt, unalmas ruhák és kislányos sipítozós hang- ez jellemzi a lányt.

A haverok szerint az a kategória, akit képtelenség rávenni a szexre. Azért valahogy mégis lehetséges lenne? Hogy próbálkozzak? Egy hónapom van rá, szóval valami turbó mód kéne.


2010. máj. 11. 06:59
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

13:38

Nem mondom, hogy reménytelen a csaj, mert lehet hogy ki lehetne hozni belőle valamit, de azért nem tetszik. Semmi alakja nincs és arcra sem szép. Nincs humora, nincs benne élet. Ha jobban belegondolunk, én lennék az áldozat.

2010. máj. 11. 13:55
 22/50 anonim ***** válasza:
0%
hajrááá tesóóó(:*.*
2010. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
De azért b@szni jó lenne 1x-2x nem igaz???? Undorító vagy:@
2010. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
43%
Hallod.. Eskü lenyomozom az ip-d.. Imádkozz h ne találjak rád
2010. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Mi a fogadás tétje? Ha már ekkora f.asz vagy, hogy így kihasználnád a lányt és közben még azt mondod h jót is tenne neki... Még hogy te vagy az áldozat... Akkora egy paraszt vagy. :\ 16/L
2010. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes vagy a lányba.
2010. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Először én is azt hittem a későbbi beszólásai után.. De mivel ez egy anoním oldal, ennyi erővel azt is felvállalhatná, hogy szerelmes belé. De nem... lefikázott rajta mindent. :\
2010. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

Akkor egyezik a véleményünk. :)

Szerintem nem akarja bevallani magának, azért tagad itt is, de rá fog jönni, hogy azért akarja a fogadást megnyerni, mert vonzódik a lányhoz.

2010. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
Lehet... :D Ha annyira undorodna a lánytól, mert tényleg nem vonzódik hozzá kicsit sem, akkor inkább elvesztené. Bár attól is függ, mi a tét.. :\
2010. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

de most mi ez, fogadás ??? figyelj, ezeknek soha nincs jó vége. Miért bántanád meg azt a bizonyos lányt ? Ebben mi a jó, de most komolyan ?


Egyébként meg Ő/Ők is ugyanolyan lányok, hidd el.

2010. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!