Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak azokat a nőket akik sokat beszélnek?

Figyelt kérdés

Nem csak magukról, mindenről. Az élet dolgain át, problémákról, élményekről, mindenről. Kérdezik a ffit, és képesek a hosszabb kommunikációra. Sajnos egyre inkább azt látom, hogy azok a nők akik ilyen "mindegy mit csinálunk" típusúak, hamarabb talalnák párra, mint azok akiknek véleményük van, és szeretnek beszélgetni. Többször megkaptam már, hogy rengeteget beszélek, és ez nem jó, konkrétan azt érzem, elriasztom a férfiakat. SZámtalan randim volt, szinte egyiknek sem volt folytatása- és nem a külsőm miatt - nagyon szép órák voltak, sokat beszéltünk, nevettünk mégsem lett folytatás. Volt párom, aki konkrétan azt kérte legyek már csendbe.

Van az "unalmas nő" kategória, akiktől ha megkérdezi a férfi, hogy "hova menjünk drágám, vagy mit csináljunk", csak ennyit tudnak kibökni "hát, nekem mindegy..." ... valahogy ők a kelendőbbek. Én simán kitalálok programokat, feltalálom magam, de ez senkit nem érdekel. :)


Szóvak férfiak, miért taszít titeket egy magasan kvalifikált, mások szerint dekoratív nő aki sokat beszél?


2017. jan. 2. 05:53
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

Ezt így kívülállóként nehéz megítélni, hogy mi volt a baja, lehet hogy csak valami laza szexi beszélgetésre gondolt, ilyen "mi van rajtad szöszi?" - és látta, hogy te komolyabbat képzelsz bele.

Fiatal koromban velem is előfordult, hogy lefagytak a férfiak mikor beszélgettünk, mert teljesen más elképzelésük volt rólam kinézet alapján.

Lehet, hogy belőled is mást néznek ki, mint amilyen vagy.

2017. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:
39-esnek: igen, pont ezt írtam én is, ha visszább olvasod, h arra tökéletes lennék nekik, de nem érdekeltem őket eléggé ahhoz h megismerjenek, érdeklődjenek, kérdezzenek stb.
2017. jan. 2. 10:00
 43/56 A kérdező kommentje:
41-nek: állítólag neki nagyon komoly szándékai voltak, család meg ilyenek :) aha.. :)
2017. jan. 2. 10:04
 44/56 anonim ***** válasza:
100%

"igen, pont ezt írtam én is, ha visszább olvasod, h arra tökéletes lennék nekik, de nem érdekeltem őket eléggé ahhoz h megismerjenek, érdeklődjenek, kérdezzenek stb."


Nézd... ez megint egy hibás következtetés.


Nem tudom, hogy mennyi idős vagy, és milyen pasikkal kezdesz, de még férfiként is azt látom, hogy a férfi ismerősök nagy része valami rettentő kifacsarodott logika mentén csak és kizárólag szexre hajt.


Tehát nem Te nem érdekled őket, hanem a nők 99.9%-a. Persze, a sikeresebbeknek ez működik is, így ők aztán tényleg nem kell, hogy olyan soft skilleket fejlesszenek, mint a a kommunikáció, a humor, hiszen enélkül is megvan amit akarnak.


Te meg a szívedre veszed az összes "bepróbálkozom az összes nőnél, ha a fele összejön minek küzdjek a másik felével" típusú udvarlást, mintha azok egy kicsit is rólad, vagy arról szólnának, hogy milyen ember vagy

2017. jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt ír amit akar tudod. A cél érdekében bármit. :D
2017. jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

"h fenntartsam a beszélgetést, h megismerhessen jobban, és hátha lehet még belőle valami. Ezt a pasit konkrétan úgy kezelem már mint egy havert, olyan szinten is írkáltam neki, de abszolút nem vevő rá."


:) bocs, de biztos nem férfi vagy Te?


Ezt a párkeresésben nem túl sikeres srácok szokták csinálni, hogy nem baj, ha elutasított a lány, haverok még lehetünk, aztán hátha... (nem, nincs hátha)


Ha valaki komoly kapcsolatot keres, vagy egy éjszakás kalandot, az nem barátokat akar, hanem élete párját/éjszakáját. Tehát nem fog egy csomó időt és energiát fektetni egy baráti/haveri kapcsolat építgetésébe.


Nem mondom, hogy egyet értek ezzel, mert néha tényleg jó embereket lehet megismerni, akikkel nem lesz semmi komolyabb, de az emberek nagy része (férfiak és nők egyaránt) nem így gondolkoznak, költség-haszon elemzés alapján meg ha tudod, hogy nem ő életed párja, akkor nem érdemes a haverkodásba túl sok energiát fektetni (közgazdász diplomád nincs? :))

2017. jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Egyébként 41-el egyetértek kb ugyanezt mondtam én is, ő valami laza, gyors, kellemes dologra gondolt, te meg arra, hogy megvitatjátok milyen társadalmi változások várhatóak a következő 40 évben az élőmunka elértéktelenedése vagy a környezeti változások miatt :D)
2017. jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
jézusom akkor mit érezhetnek ezek a ffiak... lehet az van a fejükben h de jó lett volna meghúzni, de rájöttek nálam ez nem így megy, lekoccoltatnának, én meg nem veszem a lapot, és még nyomatom nekik a szöveget ezek után... ezért rossz amúgy h egy pasi nem mondja ki korrekten h ennyi volt.. (tudom, nők is vannak akik ezt csinálják, nem a ffiakat szidom)
2017. jan. 2. 10:18
 49/56 anonim ***** válasza:

Igen, kb pont ezt érezhették.


De, hogy kicsit védjem a férfiakat is, nem biztos, hogy mindegyik szexre hajtott, korábban írtam, hogy simán lehet, hogy csak unatkozott este, és elcsevegett veled, vagy komolyan gondolta, de egy idő után rájött, hogy valami nem szimpatikus benned, vagy egyszerűen csak nem vonzódik hozzád.



És azt is jól látod, hogy ez nem férfi tulajdonság, a nők egy jó része is úgy működik, hogy ahelyett, hogy a szemedbe mondaná (vagy legalább egy sms-ben leírná), hogy nem lesz semmi ehelyett jön a hülye mellébeszélés, vagy az egyre vontatottabbá váló kommunikáció, remélve, hogy észreveszed magad.

2017. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

Egyébként az sem jó, mikor az ember nagyon nem veszi észre magát, de én például pont a fordítottja vagyok.


Előfordult már többször, hogy mikor elkezdett csökkenni az érdeklődés, akkor gyorsan levontam a következtetést, hogy nem vagyok szimpatikus a nőnek, majd később megtudtam, hogy más volt a háttérben, de persze akkor és ott nem mondta el, én meg bár rendületlenül próbálkozom a gondolat olvasással, sajnos nem vagyok benne túl tehetséges :/

2017. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!