Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak azokat a nőket akik sokat beszélnek?

Figyelt kérdés

Nem csak magukról, mindenről. Az élet dolgain át, problémákról, élményekről, mindenről. Kérdezik a ffit, és képesek a hosszabb kommunikációra. Sajnos egyre inkább azt látom, hogy azok a nők akik ilyen "mindegy mit csinálunk" típusúak, hamarabb talalnák párra, mint azok akiknek véleményük van, és szeretnek beszélgetni. Többször megkaptam már, hogy rengeteget beszélek, és ez nem jó, konkrétan azt érzem, elriasztom a férfiakat. SZámtalan randim volt, szinte egyiknek sem volt folytatása- és nem a külsőm miatt - nagyon szép órák voltak, sokat beszéltünk, nevettünk mégsem lett folytatás. Volt párom, aki konkrétan azt kérte legyek már csendbe.

Van az "unalmas nő" kategória, akiktől ha megkérdezi a férfi, hogy "hova menjünk drágám, vagy mit csináljunk", csak ennyit tudnak kibökni "hát, nekem mindegy..." ... valahogy ők a kelendőbbek. Én simán kitalálok programokat, feltalálom magam, de ez senkit nem érdekel. :)


Szóvak férfiak, miért taszít titeket egy magasan kvalifikált, mások szerint dekoratív nő aki sokat beszél?


2017. jan. 2. 05:53
1 2 3 4 5 6
 1/56 Oops! ***** válasza:
100%

Szia!


A fent leírtak alapján én arra tudnék következtetni, hogy -persze van akit zavar ha a másik sokat beszél-, a férfiak többsége úgy gondolhatja, neki kell a domináns félnek lennie ami persze együtt jár az "azvanamiténakarok"-kal.

Úgy gondolom akik a "mindegy mit csinálunk" típust keresik egész egyszerûen vagy ôkis ezt vallják vagy csupán irányítani akarnak és kevésbé fogadják el a másikat, mint egyenrangú fél.


Alapvetôen nem gondolom, hogy bármi gond lenne veled csak azért mert van véleményed és kiveszed a részed a kapcsolatból, szvsz ez így lenne normális. Egy valamin viszont megakadt a szemem, mit jelent pontosan ebben a kontextusban a "magasan kvalifikált"?

2017. jan. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem taszít! sőt!

Élvezetesebb úgy ismerkedni, ha a másik fél is tud intelligensen csevegni, és nem csak én beszélek meg kérdezgetek.

De a szendeség is lehet vonzó, pont úgy mint a sok beszéd :)

26/F

2017. jan. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, ha egy nővel hosszan lehet beszélgetni. Ha ennyit nem lehet megtenni vele, akkor megette a fene.


28F

2017. jan. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
98%

Nekem is volt ilyen férfi ismerősöm aki a találkozástól az elbúcsúzásig folyamatosan nyomta a szöveget. Az az érzése ilyenkor az embernek, hogy neki nincs is igazából szüksége társaságra, inkább hallgatóságra.


Ez is egyfajta verbális agresszív megnyilvánulás, mert válogatás nélkül rázúdítunk minden gondolatunkat a másikra, függetlenül attól, hogy nincs konkrétan szó agresszióról. Nagyon fárasztó egy ilyen ember társasága.


Az egyik barátnőm is, -akit egyébként nagyon kedvelek, folyton belevág a szavamba, úgy tűnik megválaszolja magának az általa feltett kérdést is - egyszóval nem tartom élvezetesnek sokszor a beszélgetésünket.


Egyedülálló, magányos embereknél, nyugdíjasoknál is gyakori jelenség, hogy ha találnak valakit akkor "lecsapnak rá" és csak nyomatják a szöveget. Sokszor közös étkezés közben is, és nagyon kényelmetlen válaszolgatni tele szájjal. Nagyon zavaró mert én szeretek ilyenkor az evésre koncentrálni inkább.


Valahogy próbáld meg megállni azt a kényszert, hogy minden gondolatodat át kell adni a másiknak. Ezeknél az embereknél az is gyakori, hogy nagyon lényegtelen dolgokba is beavatnak amire nem vagyok kíváncsi.

Ha már ennyien szóltak érte neked, akkor biztos nem véletlenül mondják. Közlési kényszered van valószínűleg, szerintem önfegyelemmel tudsz ellene tenni.

2017. jan. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

Huhh de sokan írtatok, köszönöm!

Igazából nekem nem hallgatóságra van szükségem, hanem arra, hogy oda-vissza működjön a kommunikáció, a másik fél is beszéljen. Tpikusan az az eset vagyok, akitől nem kell megkérdezni milyen napja volt, mert mondja magától. Valahogy azt érzem, hogy azokat zavarja ha sokat beszélek, akik nem érdeklődnek igazán irántam, és csak megd.gni szeretnének, mert valjuk be, ha egy férfit érdekel egy nő, pont örülnie kéne, hogy a csaj sokat beszél, nem? Hisz ezáltal több mindent tud meg róla stb.

Volt olyan exem aki konkrétan tényleg azt kérte legyek már csöndbe az autóban, és ne beszéljek. De én borzalmasan érzem magam, akkor az az érzése van az embernek h beáll a kínos csönd, plusz baromi unalmas ülni egy autóban órákon át csöndben, és max olyan elszólásai lehetnek az embernek, hogy " de szép a táj..." stb.


Egyébként legjobb barátnőmmel mi is az egymás szavába vágunk típusúak vagyunk, de naphosszat eltudunk beszélgetni bármiről, és nagyon jól szórakozunk.

A férfiakat viszont taszítja a sok beszéd, legalább 3tól kaptam már meg h kb. "kussoljak". Visszább tudnám magam fogni, ha érezném a férfin, ha érdeklődik, kérdez, csak az a probléma, ha én nem írok vagy beszélek annyit, akkor a férfi abszolút nem reagál, hanem a kommunikáció kimerül pár szavas válaszokban... szóval gyakorlatilag a beszélgetéseket én tartom fenn. Lehet azzal van a baj, hogy nem érdeklődnek irántam, ergó így nem érdekli őket a mondandóm sem, hanem inkább teherré válik...

2017. jan. 2. 07:51
 6/56 A kérdező kommentje:
elsőnek, magasan kvalifikált: négy diplomám van, négy különböző tudományágban... mivel több mindenhez értek, még több mindenről tudok beszélni :D
2017. jan. 2. 07:52
 7/56 A kérdező kommentje:

4-nek: lehet h ez a férfi nem érdekelt téged különösebben, nem? semmilyen formában... lehet ezért zavart, hogy sokat beszélt. egyébként érdeklődő típus vagyok, csak ha pl. ha kérdezek, kapok rá egy két szavas választ... ami nem elég, mert szeretem a sok infót.


Partnerkapcsolatomba volt olyan, h azt mondta a pasi nem kell tudnunk egymásról mindent, és nem kell tudnunk a másik napjáról, mert saját életünk van (?!) ... hát oké, csak szerintem egy kapcsolat arról szól h nemcsak egymás "szeretői", hanem barátai is vagyunk, és jól kéne h essen h megoszthatjuk a másikkal a problémáinkat, történéseinket... a kapcsolataim jelentős részének erre nem volt igénye, nem érdekelte őket melyik barátnőmmel találkozok, h telt a napom, mi volt a munkahelyemen, h sikerült egy vizsgám... szóval az eddigi ffiak az életemben nagyon minimálisra szorították a kommunikációt, és kb. annyit akartak tudni rólam, h aha, sikerült egy vizsga, oké. nekem meg igényem lett volna arra, h tudjam a másik napját, h érezte magát, volt e vmi a munkahelyén/egyetemen ststb...

2017. jan. 2. 07:57
 8/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy az a bajuk, hogy sok mindent újra és újra elmondasz, megismételsz, és ez a bajuk és ezt unják? Vagy egyszerűen rosszul választasz. Keress egy hozzád hasonlóan beszédes embert. Ne akard másra ráerőltetni a te attitűdödet, sokakat irritál, ha másik sokat beszél, sőt ha esetleg műveltebb vagy nála, lehet, azt viseli rosszul. De egyszerűen az emberek többségével nem lehet úgy igazán beszélgetni, legyen az nő vagy férfi.

Mindenesetre szerintem tarts azért egy önvizsgálatot, biztos nem vagy-e kicsit idegesítő, nem ismétled magad állandóan, vagy éppen az a baj, hogy a két szóban elmondható dolgokat is negyed órán keresztül ecseteled. És még egyszer, keress magadhoz hasonló embert,aki szintén szeret nagyokat beszélgetni.

2017. jan. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Ő a rokonom volt, szal nem érdekelt, mint férfi. :)


" valjuk be, ha egy férfit érdekel egy nő, pont örülnie kéne, hogy a csaj sokat beszél, nem? "


Nem, nem mindenki örül neki, mert SOK. Mert mint minden szélsőségesség zavaró tud lenni előbb utóbb. Ha alig lehet kihúzni belőle valamit épp úgy, mint aki folyamatosan beszél az is.


Ha sokat beszélsz, folyamatosan kitárulkozol előtte ugyanúgy rád unhat, mert te állandóan golyószóróként lövöd ki magadból az információkat. Mellesleg néha jó csak úgy élvezni a pillanat csendjét, megállni, szemlélődni csak fogni egymás kezét. Egy mosolyod sokkal többet árul el minden szónál. Próbáld ki!

2017. jan. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

Nem ismétlem önmagam, inkább olyan tipikus egy fűszálról is órákat tudok beszélni típus vagyok. Egyébként tényleg kevesebbet tudnék beszélni, ha kérdeznének, akkor tudnám mi érdekli a férfit, és lehet nem beszélnék olyan dolgokról ami őket hidegen hagyja :) dehát valószínű nem megfelelő partnerekkel voltam eddig együtt. Az, h az zavarná őket, h "túlképzett" vagyok hozzájuk képest, kizárt, mert ők is ugyanezekkel a végzettségekkel rendelkeznek, és némelyik milliószor okosabb nálam...


van egy férfi akinek elvileg tetszem, gyakorlatilag neten nem kezdeményez soha beszélgetést, és megmondta múltkor baromi sokat írok, és mire a a végére ér h elolvassa, elfelejti az elejét... na hát én ebből is arra tudok következtetni, hha annyira érdekelném, kb lesné minden szavam...és kérdezne! de ő nem kérdez... szóval írom magamtól... szerintem nem érdeklem ezeket a férfiakat igazán.

2017. jan. 2. 08:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!