Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak azokat a nőket akik sokat beszélnek?

Figyelt kérdés

Nem csak magukról, mindenről. Az élet dolgain át, problémákról, élményekről, mindenről. Kérdezik a ffit, és képesek a hosszabb kommunikációra. Sajnos egyre inkább azt látom, hogy azok a nők akik ilyen "mindegy mit csinálunk" típusúak, hamarabb talalnák párra, mint azok akiknek véleményük van, és szeretnek beszélgetni. Többször megkaptam már, hogy rengeteget beszélek, és ez nem jó, konkrétan azt érzem, elriasztom a férfiakat. SZámtalan randim volt, szinte egyiknek sem volt folytatása- és nem a külsőm miatt - nagyon szép órák voltak, sokat beszéltünk, nevettünk mégsem lett folytatás. Volt párom, aki konkrétan azt kérte legyek már csendbe.

Van az "unalmas nő" kategória, akiktől ha megkérdezi a férfi, hogy "hova menjünk drágám, vagy mit csináljunk", csak ennyit tudnak kibökni "hát, nekem mindegy..." ... valahogy ők a kelendőbbek. Én simán kitalálok programokat, feltalálom magam, de ez senkit nem érdekel. :)


Szóvak férfiak, miért taszít titeket egy magasan kvalifikált, mások szerint dekoratív nő aki sokat beszél?


2017. jan. 2. 05:53
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az a furcsa, hogy nem érzékeled, hogy ez miért zavaró. A 4-es elég jól leírta a választ.
2017. jan. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
én érzékelem, és igaza lehet! de ha ez így van, akkor is arra tudok következtetni, h nem érdeklem ezeket a férfiakat akiknek beszélek vagy írok. ha én nem kezdeményezek beszélgetést, ők sem...
2017. jan. 2. 08:35
 13/56 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked nem egy ferfira van szukseged, hanem egy baratnore.

A sokat beszelo no lehet pozitivum, de altalaban inkabb taszito, mert pl en konkretan azt gondolnam, hogy mi a bajod, hogy egyszeruen nem tudsz csondben ulni legalabb par percig?

Az se mindegy, hogy csak te beszelsz, vagy vegig tudod hallgatni a masikat annelkul, hogy a szavaba vagnal? Ugy tunik, hogy nem, abbol amit irtal.

Mi lenne, ha vegeznel egy kis gyakorlatot, aktiv figyeles, amikor hagysz masokat is beszelni, es tenyleg odafigyelsz rajuk, ahelyett, hogy azon gondolkodnal, hogy mit fogsz visszavalaszolni?

2017. jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
100%

"Ha erdekelnem a ferfit, akkor erdeklodne az irant amit mondani akarok"

A ferfiak nem igy mukodnek.

Egy fuszalrol orakig beszelni energiaveszteseg, es ertelmetlen, a ferfiak sokkal celretorobbek ezert a kommunikaciojuk is mas, ok nem magasabb es erosebb nok!


Aki sokat beszel, az is lehet unalmas!


Es nekem tobb ismerosom, ferfiak, szeret beszelni, vitatkozni, de konkretan rajuk kellett szolnom, hogy nekem az nem szorakozas, amikor ott ulok 3 oran keresztul es hallgatom a monologjat, meg kerdezni se tudok, mert egyszeruen nem vesz levegot se.


Nem bantaskent mondom, de egy kis onismeret se artana. a 4 diploma onmagaban nem jelent semmit. Ettol nem leszel jobb no, hogy olvasottabb vagy. Tapasztalataim szerint a ferfiak tobbre ertekelik az olyan noket, kikben van empatia es erzelem, azoknal akik olvasottak.

2017. jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen SOK ennyi beszéd folyamatosan. Nekem a sógornőm ilyen típusú. Elkezd vmiről beszélni, és 1,5 óra múlva még mindig mondja és mondja és mondja. Beszél olyan dolgokról amik érdekelnek, de legalább a fele olyan ami SZÁMÁRA érdekes, engem viszont csak fáraszt. Pl. számomra totál ismeretlenek teljes élettörténete minden részletre kiterjedően. Szeretek beszélgetni, de ne zúdítson rám vki mindent, FOLYAMATOSAN, anélkül h lenne közben időm megemészteni a dolgokat.


Mintha egy folyón árral szemben úsznál órákon át. Néha jól jön egy lélekzetvételnyi szünet (csend). Vezetés közben pedig ne vonja el a figyelmemet, ez számomra alap!

2017. jan. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi, de van a mondás, hogy aki sokat beszél, keveset mond. Ezt tartsd szem előtt. Olyan lehetsz, mint egyik rokonom, egyfolytában mondja és mondja. Nagyon idegesítő, mert értelmes témákról lehetetlen vele beszélni, mint csillagászat, onismeret, írás-könyvek, fotózás, emberi kapcsolatok, kornyezetvédelem, a világ működése stb. Az ilyen emberek csak közönséget keresnek a műsoruknak, folyton a napi aktuális ismerős mit csinált, ki halt meg, kinek ki kicsodája téma körül szoktak rugózni, interaktív érdekesebb, mélyebb kommunikációra nincs igényük. Hiába vagy 4 diplomás, nekem is van 2, nem ezen múlik, hogy valaki mennyire intellektuális/intelligens, mert ebbe beletartozik az is, hogy fel tudd mérni: mikor kell hallgatni és mikor beszélni. Ráadásul a humorérzék is nagyon fontos, ha nincs, még inkább untathatsz a sok rizsával egy embert. :)
2017. jan. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:
Van humorérzékem, és írtam, érdeklődő típus vagyok, kérdezek, de nem kapok csak pár szavas válaszokat. És nem a diplomáim számán kell fennakadni, abszolút nem releváns ebből a szempontból :) Se unalmas nem vagyok, és bármiről ellehet velem beszélgetni.
2017. jan. 2. 09:10
 18/56 anonim ***** válasza:
83%

Abszolút magamra ismertem a leírásodban (azt leszámítva, hogy azért nincs 4 diplomám). Én is találkoztam ezzel a jelenséggel, de ennek ellenére mindig volt olyan, akit ez nem riasztott vissza. Keresni kell. Én olyan emberek személyében találtam meg eddig a hozzám illő párt, aki hozzánk hasonlóan imádja hallani a saját hangját, és nem fél a véleményét alaposan kifejteni.


Nálam egyébként akkor van ez a végtelen mennyiségű beszéd, ha a másik fél elég passzív, nem mond semmit, nem javasol semmit, mert engem - főleg az ilyen kezdeti ismerkedős szakaszokban - zavar a csend, és muszáj kitöltenem valahogy. És ha egy randin némaság lenne, ha te nem beszélnél, az általában azt jelenti, hogy az egy vacak randi. Szóval lehet, hogy ez a sok beszéd is közrejátszik, de valószínűbb, hogy alapból nem tetszel neki (mármint, nem ránézésre, hanem úgy általában) vagy csak nem vagytok összeillők, és a duma-probléma nélkül sem lenne sikeres a találka.

2017. jan. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
92%

Pont úgy tudod fenntartani a pasas érdeklődését, ha hagysz teret, hogy fokozatosan megismerhessen. Ha sokat beszélsz, nem lesz mit kérdeznie mert már mindent elmondtál magadról.

Az nagyon klassz, hogy tájékozott vagy, csak apránként csöpögtess magadból. Meglátod megéri...


Az is lehet, hogy nem a megfelelő sráccal hozott össze a sors, ismerek nagydumás férfiakat, lehet, hogy ez is közrejátszik.

2017. jan. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
Egyébként a kommunikáció ode-vissza működik, erre vágynék én is. De amit állandóan tapasztalok, az az egyoldalúság. Olyan dolgokról beszélek amikre bőven lehet reagálni a másik félnek- már ha akar. Komolyan azt gondolom, amit fentebb is írtam, hogy ezeket a férfiakat nem érdekeltem eléggé, mert ha érdekeltem volna, legalább erőt vettek volna magukon, h pl. kérdeznek, vagy reagálnak 1-1 mondandómra, nem csak 1-2 szóval letudnak.
2017. jan. 2. 09:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!