Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak azokat a nőket akik sokat beszélnek?

Figyelt kérdés

Nem csak magukról, mindenről. Az élet dolgain át, problémákról, élményekről, mindenről. Kérdezik a ffit, és képesek a hosszabb kommunikációra. Sajnos egyre inkább azt látom, hogy azok a nők akik ilyen "mindegy mit csinálunk" típusúak, hamarabb talalnák párra, mint azok akiknek véleményük van, és szeretnek beszélgetni. Többször megkaptam már, hogy rengeteget beszélek, és ez nem jó, konkrétan azt érzem, elriasztom a férfiakat. SZámtalan randim volt, szinte egyiknek sem volt folytatása- és nem a külsőm miatt - nagyon szép órák voltak, sokat beszéltünk, nevettünk mégsem lett folytatás. Volt párom, aki konkrétan azt kérte legyek már csendbe.

Van az "unalmas nő" kategória, akiktől ha megkérdezi a férfi, hogy "hova menjünk drágám, vagy mit csináljunk", csak ennyit tudnak kibökni "hát, nekem mindegy..." ... valahogy ők a kelendőbbek. Én simán kitalálok programokat, feltalálom magam, de ez senkit nem érdekel. :)


Szóvak férfiak, miért taszít titeket egy magasan kvalifikált, mások szerint dekoratív nő aki sokat beszél?


2017. jan. 2. 05:53
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha te kerdezned oket magukrol? Csak egy tipp.

Es kerdezd meg magadtol, hogy miert zavaro a csend szamodra?

Sokan sokszor mondtak mar, hogy ha kepes vagy a masik mellett csondbe lenni, onnantol kezdodik az igazi kapcsolat.


De mindegy, a legkozelebbi randi kerdezd oket magukrol. Ne vagj masok szavaba, meg akkor se ha a baratnoddel igy szeretitek. Sokan nem szeretik, ha a masik a szavukba vag, hiszen az azt jelzi, hogy nem igazan erdekel a masik mondanivaloja, csak az, hogy te beszelhess.

Ha 2 szavas valaszt kapsz, akkor kerdezz ujra es ujra. A tarsalgas muveszete nem abbol all, hogy kepes legyel levegovetel nelkul beszelni.

2017. jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

18-19-nek: külsőleg fogtam meg őket, azzal szerintem nem volt gond. szerintem csak tipikusan azt látták bennem h elég lennék arra h megfektessenek, de a belsőm nem érdekli őket, nem érdekli őket a hobbim, mit szeretek csinálni, h telik egy napom stb... mert ha érdekelném kérdeznének. én visszább tudnám magam fogni, sőt annak örülnék ha nem nekem kellene fenntartanom a beszélgetést, hanem kapnám a kérdéseket, én válaszolnék, majd én is érdeklődnék aztán beszélgethetnénk bármikor és a mondandók aránya azonos mennyiségűek lennének...de sajnos nem ezt kapom, hanem én beszélek, ők letudnak 1-2 szóval. ha én nem beszélek akkor megáll a kommunikáció. nem azért mert ők nem beszédesek, hanem egyszerűen nem érdeklem őket annyira h megerőltessék magukat h érdeklődjenek, és megakarjanak ismerni.


volt egy pasi, ugyanaz az egyik foglalkozása mint nekem, iszonyat sokat beszélt, és amiatt tetszett meg, pedig külsőleg abszolút nem volt az esetem. de nem unatkoztam mellette, bármiről eltudtunk beszélni, és olyan ffira vágyom, nem olyanra aki aztmondja "kussolj" és azt akarja h napi 2 mondatnál ne beszéljek többet...

2017. jan. 2. 09:24
 23/56 A kérdező kommentje:
Én kérdezek! :) Szerintem sokan félreértetek. Nem fosom a szót állandóan, másik véleményét, mondandóját lesz.rva. Kérdezek nagyon sokat és kapok 1-2 szavas választ. Ők már rólam nem kérdeznek! Kapcsolatban a csend megint más, az normális, de azt gondolom nem pár hét vagy 1-2 hónap után kell hozzászokni a napokon át tartó csendhez... az még bőven ismerkedési időszak, amikor "összeszokunk" a másikkal és megismerjük.
2017. jan. 2. 09:28
 24/56 A kérdező kommentje:

Eleve onnan indul a probléma h én tartom fenn egyedüliként a kommunikációt. Én beszélek, én kérdezek, a másik eltunyul az egészben, de ha én nem beszélek akkor egyszerűen elhal a kapcsolat, az ismerkedés, minden... és írtam, bőven olyan témákról beszélek/írok amikre ha a másik akar reagálni akkor tud! És megint csak oda tudok kilyukadni, h ezeket a férfiakat én nem érdekeltem igazán, mert aki megakar ismerni elsődlegesen kérdez! és akkor én sem beszélek folyton, csak a kérdésére válaszolva :)


Igazából lehet h már csak elkeseredésemben beszélek sokat ezeknek a férfiaknak, mert látom mennyire nem érdeklődnek irántam, de én mégis azon vagyok h fenntartsam a kommunikációt, hogy hátha lehet valami...

2017. jan. 2. 09:33
 25/56 Krukutyán Levente ***** válasza:
71%

Sok beszédnek sok az alja.


Már a kérdés leírása is sértődött. Mintha magas lovon lennél. (Egoista embereken észrevenni, hogy imádják hallani a saját hangjuk) Írták itt, hogy nem arról van szó, hogy nem érdekled a másikat, de mégis mondod az ellenkezőjét. Minek akkor a kérdés, ha nem érdekel a válasz?

Lehet tényleg nem érdekelted őket, mert zavaró a beszédstílusod és/vagy a jellemed. Nem tudjuk megmondani, nem hallottunk beszélni stb.

A hibát nem magadba keresed, hanem a férfiak ilyenek hogy az "unalmas nőket" keresik. Az értelmes ember mindig magát hibáztatja először.

2017. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
74%

Tudod, a kommentjeidol nekem az jon le, hogy csak vadaskodsz, csak a ferfiakat hibaztatod, hiszen minden hozzaszolast elutottel valami megjegyzessel ahelyett, hogy elgondolkodnal.

Ha te kerdezel es mindent jol csinalsz, akkor nem ez lenne a vegeredmeny!


A 3 oras monologos haverom is mindig azt hiszi, hogy mi milyen jol beszelgetunk. :)


Talan kerdezz olyanokat akik ismernek a valo eletben, kollegak, baratok. Talan az o velemenyukre adsz.

2017. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem így vettem észre. Mindig olyan párjaim voltak, akiket sok minden érdekelt, nyitottak voltak a világra, így lehetett velük rengeteg témáról beszélgetni, elmélkedni, volt saját véleményük, amit képviseltek.


Nekem eddig sokat beszélő nővel egyedül akkor volt gondom, ha nagyon egysíkú volt. Szívesen meghallgatom, hogy mi volt pl a munkahelyen, de ha az az egyetlen téma minden nap órákon át, hogy ismeretlen kollégák szó szerint mit mondtak, erre mit válaszolt a másik, akkor hiába szeretem, ha kommunikatív, nem fogunk tudni beszélgetni.

2017. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
Azon kívül, hogy egy beszélgetés során, kérdezek, beszélek, próbálom fenntartani a kommunikációt egyebet nem tudok tenni! :) Nem hibáztatom a férfiakat, de olyan szituációk ezek, hha én nem írok nekik vagy nem beszélek ők sem teszik, akkor ott vége a dolognak. Én minden energiámat belefektetem egy kapcsolatba vagy épp ismerkedésbe, de vissza már ezt nem kapom.
2017. jan. 2. 09:38
 29/56 anonim ***** válasza:
100%
Hát az viszont baj, ha már a kezdetektől nem érdeklődőek. Jól érzed, tovább kell ismerkedni, míg egy olyan srácot nem találsz aki nem csak fektetni akar, hanem te érdekled. Mert az sem normális ha egy férfivel szinte semmiről nem lehet beszélni, hagyd ezeket a francba.
2017. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:

Igen, az egysíkú beszélgetést megértem, nekem van egy barátnőm aki ilyen, adott 1-2 téma és ennyiről tud csak beszélni. Én is meghallgatom, de alapvetően nem egyezünk, mert engem míg pl. a világban zajló dolgok érdekelnek, azok őt nem.

Nekem ha egy témát feldobnak eltudok róla beszélni, már ha feldobnak...

2017. jan. 2. 09:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!