Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják ezt a lányok/nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok/nők?

Figyelt kérdés

Több alkalommal tapasztaltam már lányoknál és nőknél is, hogy ha szimpatizálok velük és viszont is "veszik a lapot", sőt bizonyos határokon túlmenően is "belemennek" a játékokba, akkor az első napon, vagy napokban nagyon érdeklődően, szinte esélyt adva bánnak velem, vagy a férfiakkal.

A második naptól, vagy kicsit később viszont hirtelen bezárkóznak, mint egy csiga, aki visszahúzódik a házába "lenullázódik" az érdeklődésük.

Nem szólnak hozzám, nem beszélgetnek már úgy, leginkább sehogy, eltűnik a mosoly a "játék" tljesen megszűnik. Kellemetlen és kínos lesz a hangulat.

Ennek megfejtésére nem tudok rájönni már rég óta, bár ötleteim lennének:

- Húzzak any**ba, csak hülyítettelek?

- Kiderült 1-2 nap alatt, hogy egy lúzer vagyok?

- Egyszerűen csak hullámzó a hangulatuk és ilyenek egyik nap, aztán nem?

- Átgondolják a dolgot és felvillan a lámpa, hogy meghátrálás?


Mit gondoltok miért csinálják mindig ezt? (Az hozzá tartozik a dologhoz, hogy amikor ezt látom rajtuk, akkor nem erőltetem semennyire a "játékot" tovább, mert nem akarok rámenősen idegesítő lenni)



2016. okt. 3. 14:41
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

*bocsi bent maradt egy "Az".

Az a gond, hogy nem tudom, hogy mit értesz a játék alatt. Egy másik srác pl folyamatosan "piszkál", de az vicces. Az első srácnál úgy éreztem, hogy nem kapom meg a kellő tiszteletet.

2016. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
#21: Játék alatt az egymás titkainak, vágyainak és szokásainak elmondását értem.
2016. okt. 3. 16:36
 23/31 anonim ***** válasza:

Volt egy pasi,aki az elején még tök jónak tűnt. Okos,kedves,vicces és még jól is nézett ki. Aztán beszélgettünk egy jó pár órán keresztül. Hát...a végére besokaltam tőle.:S Mindent elmondott magáról, teljesen kitálalt. Persze bombázott ezerrel a kérdéseivel.

Nem bánom, ha kérdeznek tőlem, de azért ne az első este akarja már az egész életemet megtudni...:)

Utána nem válaszoltam csak szűk szavúan a kérdéseire, és látta is ratjam, hogy nem igazán hoz úgy lázba, mint a beszélgetés első 15percében.

2016. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
#23: Ment pü
2016. okt. 3. 17:22
 25/31 A kérdező kommentje:

Számomra az is kérdés, hogy megkérdezzem-e az okot, de akkor lehet a "túl sok" elviselhetetlen sok lesz.

Vagy vegyek vissza, hogy ne legyek sok, de akkor meg így marad...lehet.

2016. okt. 3. 17:28
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

"Számomra az is kérdés, hogy megkérdezzem-e az okot, de akkor lehet a "túl sok" elviselhetetlen sok lesz." Ha az, hogy Te (és ez most nemtől független) jó viszonyban szeretnél lenni valakivel és ez neki nem fontos, Te, illetve a kapcsolatotok nyűg számára akkor legalább megtudtad időben.

"Vagy vegyek vissza, hogy ne legyek sok, de akkor meg így marad...lehet." Semmiképp. Játszámázsnak veszi, azt hiszi h nem kell eléggé, és ezzel egy érzelmi negatív hullámot indítasz el.

Még mindig tartom magam ahhoz, hogy leültök beszélni. Megkérdezed hogy csináltál-e valamit? Addig ne kérj bocsánatot, amíg azt sem tudod, hogy mit tettél. Mondd el neki, hogy nem akartad megbántani, nem tudtad, hogy ez neki rossz volt/fájt. Ennyi. Nem kell túlspilázni. ;)

2016. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
#26: Köszönöm! Fontos nekem, lehet ezért spilázom túl.
2016. okt. 3. 18:24
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl tömény vagy. Túl sok egyszerre. A nőket nem érdemes lerohanni. Az a jó "taktika", ha hagysz nekik időt, hogy este, már félálomban átérezzék a dolgokat. Nekünk pasiknak az eredmény a fontos, a nőknek sokszor fontosabb az oda vezető út. Ne adj magadból túl sokat, inkább te akarj megtudni mindent. Érdeklődj, kérdezz, add tudtára, hogy az egész lény érdekel, nem csak az alfele.
2016. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
#28: Ez jó. Lehet tömény voltam. Az nem lesz nehéz, hogy érdeklődjek felőle :)
2016. okt. 3. 19:40
 30/31 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán zavarban vannak.. Ha nekem tetszik valaki tök fura tudok lenni. :)
2016. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!