Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelt kérdés
Egy egyetemi bulin megismerkedtem egy lánnyal, táncoltunk elcsattant láttam ,hogy érdeklem őt így a csókig is eljutottunk, de semmit sem kellett erőltetnem. Pár nap után megkerestem(írtam neki facebookon) Beszéltem vele egy keveset, amire teljesen normálisan reagált, majd elhívtam, hogy igyunk meg valamit kettesben, erre azt mondta hogy oké persze, DE! mikor közöltem hogy mikor lenne jó, egyszerűen nem válaszolt semmit. Kérdésem, ez mi már? aki járt már hasonló cipőben, mi lehetett a gond?
2015. okt. 14. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hm. Erdekes. Lehet meggondolta magat. Vagy elfelejtett vlssza urni
2015. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez teljesen normális náluk, nem csak akkor ha meg akarod kefélni, bármilyen ügyben írsz egy nőnek vagy felhívod és megbeszéltek egy találkozót (akár munka vagy üzleti ügyben) simán megcsinálja, hogy nem megy el, vagy úgy tesz, mintha soha nem találkoztatok volna, másnap már meg sem ismer. Egy idő után megtanulod kezelni a dolgot, olyan lesz amikor egy nő mond valamit, mintha fingott volna egyet, tehát nem kell figyelembe venni.
2015. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hozzátenném még, már egy ideje kerülgettük egymást ( láttam hogy tetszem neki) , most hétvégén is futólag összefutottunk és előre köszönt nekem, persze ezek után nem köszöntem vissza, de nem ez a lényeg, valóban érdekeltem őt hisz egész este velem volt, kérdezgette a teljes nevem , kihívott magával cigizni stb, visszajelölt, vissza írt, a talira is igent mondott de hirtelen meggondolta magát, ilyen helyzetben még sosem voltam. Ezért állok döbbenten az eset előtt.
2015. okt. 14. 11:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor már meg is van a megoldás. Több farokkal incselkedett egyszerre és van egy szuperalfa köztük, akivel úgy néz ki, hogy összejöhet akár csak egy gyors menet, és attól függ hogyan viszonyul hozzád, hogy éppen hogy áll a szuperalfával. Ha úgy néz ki, hogy meg tudja farkaltatni magát vele akkor téged meg sem ismer, nem reagál a megkeresésedre, ha elúszni látszik a dolog akkor nálad pitizik.
2015. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, talán ami még probléma lehetett, hogy 2-3 hete szakítottam a barátnőmmel és én hülye kint felejtettem a "kapcsolatbant" a facebook falamon, a napokban hívták rá fel a figyelmem a haverok.
2015. okt. 14. 11:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Nos ez mondjuk nem volt túl okos ötlet :D


Tüntesd el a francba a fb-ról a családi állapotodat - mármint teljesen, ne legyen látható maga a rovat -, aztán írj rá és kérdezd meg konkrétan, vajon ez-e az oka a hirtelen hangulatváltozásnak.

Gyanítom igen, akkor pedig tényeket közölve elmondod neki, hogy mi történt, és majd mond rá valamit. Ami fontos, hogy magyarázkodásba, pitizésbe ne kezdj bele. Vagy elfogadja amit mondtál, vagy nyávog, hogy "de akkor biztos jelent még neked valamit, az ilyet nem felejti el levenni az ember". Ez utóbbi esetben akkor így jártatok, ha nem hajlandó emiatt találkozni veled, akkor gratulálok neki.

2015. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Inkább nem írok neki ha valóban leakart csak "rázni" kellemetlen lenne neki és nekem is, jövőhéten ott lesz ő is ugyan azon az egyetemi bulin, ott úgyis kiderül hogy keresi e még a társaságom, ha igen rákérdezek majd mi volt a baja.
2015. okt. 14. 16:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát hogyha én lennék a csaj helyébe és hirtelen meglátnám, hogy kapcsolatban vagy (azok után, hogy smároltunk és elhívtál randizni), én is így reagálnék. Az a minimum, hogy nem írnék neked vissza, rosszabb esetben meg leordítanám a fejed, hogy egy tapló vagy.
2015. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nehogy te féltsd már az ő lelkivilágát, miután ilyen ovis módon akar lekoptatni, ember!

Felnőtt ő is, igazán elmondhatná, hogy bocs, mégsem.


Viszont ha elfogadsz egy tanácsot, a bulin ne keresd. Nyilván köszönj neki, nagyobb társaságban beszélgessetek, légy vele normális, amilyen normális akárkivel lennél.

Ha elhív valahová beszélgetni akkor lehet még mindig mosolyogva, de nagyon látványosan meglepődni, hogy miért menj beszélgetni? Hiszen a múltkor sem válaszoltál fb-on sem...

Lehet kicsinyesnek tűnik, de ne gondolja már azt, hogy ilyet következmények nélkül lehet csinálni, és te folyton ugrasz, akárhányszor ő szépen mosolyog rád...

2015. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs odamenni a lányhoz, teljesen egyetértek az előzővel, így fogok cselekedni!
2015. okt. 14. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!