Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit meg szeretnék ismerni nagyon rég nem találkoztunk ált suliba volt nekem évfolyamtársam nem is beszéltünk azóta ami nem most volt.


Majd valahol megláttam bejelöltem facebookon vissza is jelölt.


Próbáltam összefutni vele az élő beszéd csak jobb, de nem nagyon sikerült gondoltam írók neki üzenetet nem voltam sem rámenős sem bunkó szerintem az alábbi üzenetet írtam.


Szia!


A kezem ügyébe akadt egy általános iskolás névsor és rajta vagy te is.

Bizonyára nem ismersz még, de évfolyamtársak voltunk.

Mi történt veled az általános óta?


És még arra sem méltat hogy válaszoljon.


Nem tudom lehet velem van a baj, de akárkitől kapok egy ilyet legalább pár szóval is, de valamit írók vissza.



2015. jún. 10. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínű van valakije, vagy van kilátásban valaki, válogathat egy csomó ember közül, és még te is ráírtál.

Hát kb ez lehet. :(

De legalább most bekerültél te is a várólistára.

2015. jún. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,nem érdekled, ennyi.

Mondjuk kérdés mióta nem válaszol rá?

2015. jún. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az "írók" rovid o-val irando.

Amugy en akkor nem szoktam valaszolni az ilyen uzenetekre, ha baromira nem erdekel az ember aki kuldte.

Gondolom o nem emlekszik rad, lehet baratja is van mar.

Megprobaltad, nem jott ossze, hagyd a fenebe.

2015. jún. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nem is nagyon beszéltetek, mit vársz? Lehet azt se tudja, ki vagy, csak látásból emlékezett rád, ezért visszajelölt (vagy mert nem akart bunkó lenni).

"Mi történt veled az általános óta?" - hát egy ilyen kérdésen én is meglepődnék egy nem közeli ismerőstől, akit százezer éve nem is láttam, szerintem amit tudnia kell rólam az kint van az adatlapomon.

2015. jún. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő is bunkó lány, mert megteheti a szép külseje miatt. Neked is amiatt kell és azért futsz így utána, szóval nem kéne így meglepődnöd.
2015. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!