Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha csak olyan lányok tetszenek, akik túl szépek hozzám?

Figyelt kérdés

És nem azért, mert rosszul öltöznék, vagy igénytelen lennék.. Egyszerűen nem vagyok helyes (se magas) pasi, hiába teszek meg minden tőlem telhetőt.

Nagyon bánt ez a dolog, mert nagyon vágynék egy ízlésemnek megfelelő barátnőre, de úgy érzem, számomra ez az adottságaim miatt elérhetetlen.


2014. okt. 11. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Add lejjebb az igényeidet!zsák a foltját ahogy mondani szokás
2014. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Legalább nem vagy egy bunkó paraszt aki fogalmazni és írni se tud. És biztos lesz akinek tetszeni fogsz és ô is neked. :)
2014. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De nem tudom "alább adni", egy lány vagy tetszik, vagy nem. Olyannal mi értelme lenne együtt lennem, aki nem tetszik, és nem vonz?
2014. okt. 11. 18:15
 4/15 RRR ***** válasza:

az első lépést már megtetted ,beláttad hogy nagy az igényed

innen már nem sok kell,hogy lejjebb add és legyen nőd

2014. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Maximum az önbecsülésedhez képest túl szépek. Javíts az önbecsülésden vagy fogadj cölibátust.
2014. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De ez nem érthető, hogy ebből nem lehet csak úgy leadni? Olyan párt nem akarok, akihez nem vonzódom, annak semmi értelme. I

gazi, kölcsönös vonzalmon alapuló kapcsolatot szeretnék, ahol oda vagyok a barátnőmért, és ha ránézek, gyönyörűnek látom, nem pedig csak valakit, akivel azért jöttem össze, mert nála jobb nem jutott.

2014. okt. 11. 18:19
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát pont ez van a lányokkal is..van aki tetszik nekik, van aki nem. Te nem.


Talán egyszer majd továbblátsz egy kicsit az orrodnál.


Tiniként nekem is a szépfiúk tetszettek, aztán kinőttem. Egyik barátnőmnek a mai napig fontos az izmos kockahas és szőke haj. Ő nem nőtte ki..


De sose késő. Egy kicsit nézz magadba, értékeld át a kapcsolatokat és akkor már nem csak a mostani lányok fognak tetszeni, hanem mások is.


Volt már vékony, duci, izmos, alacsony, magas, szőke, barna, szép és kevésbé szép arcú barátom is. Mind egytől egyig tetszett..

Hogy miért? Mert megfogott a mosolyuk, a szemük, a személyiségük.


A belső valóban megszépíti az embert. Persze kell a kezdeti vonzalom is, de ha belátod ezeket, akkor a kevésbé szép lányban is meglátod a szépet, és akkor sokkal könnyebb lesz az életed is.

2014. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De nézd, itt nem arról van szó, hogy én elhatároztam, hogy nekem csak szép lány kell.

Ha tetszene egy hagyományos értelemben véve nem szép csaj is, akkor vele is boldog tudnék lenni. Ezen van a hangsúly, hogy "HA TETSZENE". Én nem tartanék teljes értékűnek egy olyan kapcsolatot, ahol nem tetszik a párom.

Na és sajnos az a helyzet, hogy nekem olyan lányok szoktak tetszeni, akik objektíven is szépek. Egyszerűen ez van, nem tudok az ízlésemen változtatni. Ha nem szereted a spenótot, én magyarázhatom neked naphosszat, hogy az milyen finom és még egészséges is, akkor sem fogod szeretni.

2014. okt. 11. 18:24
 9/15 anonim ***** válasza:

És tényleg nem viccelek.. Ha valaki levesz a lámabról a személyiségével, akkor ahhoz vonzódom..külsőleg is.


A párom pl. eleinte egyáltalán nem tetszett. Aztán megismertem, és teljesen levett a lábamról.

Nem csúnya egyébként, nagyon sokaknak tetszik és jó pasinak tartják, de nekem nem volt az esetem.

Levett a lábamról, és most már odavagyok érte. Kívánom minden porcikáját, imádom a szemét, mosolyát, arcát..

2014. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"De nem tudom "alább adni", egy lány vagy tetszik, vagy nem."


Hogy várod el egyáltalán a lányoktól, hogy ők lejjebb adják az igényeiket, és legyenek veled, ha te sem vagy képes lejjebb adni az igényeid?

2014. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!