Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak olyan pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyan pasiknak jövök be akik nem tetszenek? Olyan pasik akik hasonlóak hozzám és bejön azok kerülnek. Miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel nagyon sok ember így van. A miértjét nem tudom. Nem ismerlek, és kevés az infó rólad, de még talán úgy sem lehetne megválaszolni ezt. Az élet fintora.
2011. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hallottad már azt a közhelyet, hogy az élethez szerencse kell?

Pl. az ilyenekre mondják... :(

2011. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy mondjuk te azt hiszed, hogy jól nézel ki, pedig nem is így van, és ezért te azt gondolod arról, hasonlóan néz ki fiúban mint te, hogy nem hozzád való?
2011. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem nincsenek rohadt nagy igényeim csak az h legyen férfi legyen önbizalma és legyen stílusa !!!Ennyi
2011. jan. 12. 13:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Emlékszem egyszer tetszett egy tök ronda srác annyira csúnya volt h a végén már nagyon bejött csak aztán elváltak útjaink..
2011. jan. 12. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
A jól nézek ki legyen fiú vagy lány, az édeskevés , max arra elég hogy megnézzenek az utcán. Kell hozzá kisugárzás, és férfias vagy nőies öntudat is, így a három együtt ad ki egy vonzó embert. Gondolkozz el rajta melyk hiányzik belőled.
2011. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok ezzel,hogy csak annak kellek, aki nekem nem. Aki pedig nekem tetszik, az ram se hederit... Nekem ilyenkor mindig azt mondjak, hogy mindig a tiltott gyumolcs a legedesebb... Talan eljon majd a mi idonk is :(
2011. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!