Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves vagyok. Van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok. Van egy fiú az osztályban aki mindig bámul de nem szól hozzám. Nem értem mert ha tetszenék neki akkor nem ölelgetne más lányokat. Nekem tetszik a fiú. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 21:25
 1/7 emlya ***** válasza:

Felejtsd el minnél hamarabb, amíg még nem késő. Én több mint egy évig voltam szerelmes egy srácba, ami nem is csoda, hogy bele szerettem, hiszen mondta, hogy szépnek talál, meg ölelgetett, meg így szeret meg úgy, aztán amikor egyik ismerősöm a tudtára adta, hogy mit érzek, közölte, hogy van barátnője, na köszönöm szépen. Azt hittem elsüllyedek.

Lehet csak barátkozni szeretne veled, ne legyenek nagy reményeid és akkor nem koppansz nagyot. Ha tetszel neki, akkor azt előbb utóbb úgyis a tudtodra fogja adni, például elhív valahová, ami nagyon jó dolog lenne, de ha nem azt sem éld meg ttragédia ként. Próbálj meg nem sokat gondolni rá és majd lesz valami.

Azért sok sikert.

2010. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha csak barátságból ölelgeti a lányokat? Azért néz téged, mert szimpatikus vagy, ha más lányokat is ölelget, de nem barátságból akkor hagyd szerintem.
2010. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

14 éves vagyok. Van egy fiú az osztályban aki mindig bámul de nem szól hozzám = tuti ,hogy nagyon bejössz neki,és azért nem mer megszólítani


,és az hogy más lányokat ölelget az nem jelent semmit,mert szerintem csak baráti ölelések , mond meg a fiúnak ,hogy tetszik,és hogy szeretnéd közelebbről megismerni:D

2010. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hagy h seggbe rakjon aztzán pattintsd le ez a legjobb megoldás 14 évesen meg már túl öreg vagy
2010. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:D csak az a baj,hogy nem merem megszólítani:S
2010. dec. 28. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Sosem értettem ,hogy mi annyira nehéz abban hogy megszólítasz valakit aki tetszik:D
2010. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 emlya ***** válasza:

Pedig tisztázd minnél hamarabb, mert ha belehabarodsz csak rosszabb lesz, inkább az elején derüljön ki, és akkor legalább kiderül, hogy nem vezstegeted az idődet olyanra aki meg sem érdemli.

Csak bátran!!!!

2010. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!