Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha csak olyan lányok tetszenek, akik túl szépek hozzám?

Figyelt kérdés

És nem azért, mert rosszul öltöznék, vagy igénytelen lennék.. Egyszerűen nem vagyok helyes (se magas) pasi, hiába teszek meg minden tőlem telhetőt.

Nagyon bánt ez a dolog, mert nagyon vágynék egy ízlésemnek megfelelő barátnőre, de úgy érzem, számomra ez az adottságaim miatt elérhetetlen.


2014. okt. 11. 18:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem várom el. Egy szóval sem írtam. Olyannal akarok együtt lenni, akinek én tetszem, és ő is nekem. Ezért írtam, hogy kölcsönös vonzalmon alapuló kapcsolatra vágyom, és úgy érzem, ez elérhetetlen. Amit most igazoltál is.
2014. okt. 11. 18:38
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát már bocs, de ha csak a legszebb lányok tetszenek, akik kifutóra valók, te meg egy rondaság vagy akkor az álmodik a nyomor kategória.. vagy max ha szerzel sok pénzt akkor a pénzéhes ribik biztos rádcuppannak, igaz akkor is csak a pénzedért kellenél nekik.
2014. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Oké és ez nekem miben segít? Nem tehetek az ízlésemről.
2014. okt. 11. 19:55
 14/15 A kérdező kommentje:
Ja meg azt sem mondtam hogy ronda vagyok. Nem nézek ki rosszul, csak nem is vagyok az az ideális magas-markáns arcú dalia.
2014. okt. 11. 20:44
 15/15 anonim ***** válasza:

Majd találsz olyat, akinek te is tetszel.


Mint írtam, engem is nyűgöztek már le.

Ha az ízléseden nem tudsz változtatni, illetve a külsődön se, akkor próbáld a személyiségedet fejleszteni.


Olvass, kulturálódj, sportolj, légy magabiztos, izgalmas.

2014. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!