Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan pasik jönnek oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan pasik jönnek oda hozzám, akiknek semmi jelet nem küldtem, és még csak nem is tetszenek?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyan pasik próbálkoztak be nálam, akik nem érdekelnek. Sem belsőleg, sem külsőleg.

Múltkor is várakoztam az okmányirodában, odaült mellém egy pasi és elkezdte lökni a szöveget, meg kérdezősködni. De úgy, hogy rá sem néztem előtte, semmi jelet nem adtam. És ilyen eset már többször is előfordult.

Mitől bátorodnak fel?


2011. márc. 1. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

hú neked aztán milyen problémáid vannak...

19/F

2011. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Inkább örülj hogy egyáltalán odamegy valaki.


Sok lánynak az a baja hogy egyáltalán nem kezdeményez velük senki

2011. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Van pofájuk megszólitani téged? Hát ez mindennek a teteje, ugye, hercegnő...
2011. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
GEEEEZUS
2011. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy akik tetszenek, azoknak túl direkt jelet küldsz. Azt nem szeretik., vagy ha igen, az nem jó.
2011. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

De variálsz b*zdmeg.

Tudod a sok szerencsétlen hapsinak azért nincs önbizalma mert így lekenyereztek minket.

Én még ugyan nem kerültem ebbe a helyzetbe de elég olvasni is..


Mégis mi a g*ciért nem lehet beszélgetni vele? Addig míg ott ülsz nem kitelik az idődből elfecserészi a sráccal?


Akkora arcod lehet mint a kápolna ajtaja.


A magadfajtáknak tényleg csak a jó vastag f*sz kell de az is úgy h megse áll a nyakatokig.

18/F

2011. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%

Hát azért, mert képzeld a pasik is autonóm lények, és amit akarnak azt elveszik, ha tudják.

Ha már te nem próbálkozol náluk, majd próbálkoznak ők nálad!


Ez a világ rendje.


A Jeleket meg általában senki sem figyeli, max a szappanoperákban foglalkoznak ilyen baromságokkal meg az etikett szerű ismerkedéssel..

2011. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%
Egyébként meg borzalmasan szemmellenzős lehetsz, ha csak a külső alapján idealizálod az embereket.
2011. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%

Szóval ne próbáld elvárni másoktól, hogy kitalálják mi van a fejedben, mert így sosem lesz senkid!

Próbálj te is alkalmazkodni, mert nem csak te vagy a világon egy kapcsolathoz kettő ember kell minimum.

Egyébként meg sosem tudhatod, hogy kinek az ismerettsége mire jöhet jól szóval hagyd ezt a tetszik nem tetszik meg jelelés dolgot, és próbálj emberibb lenni.

Csak túl őszinte ne legyél idegenekhez, mert visszaélhet vele.

2011. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na idefigyeljetek rusnya pasik! Igen is igaza van a kérdezőnek!


Én is ugyanígy vagyok ezzel. Mindig olyan pasik nyomulnak, akik még véletlenül sem érdekelnek. Még rájuk sem nézek!

Múltkor egy tata kezdett rám nyomulni a bm-ban. Elkezdett csak úgy bizalmaskodni és megmondtam neki hogy ne haragudjon nem akarok magával beszélni!


Egy másik kérdésnél a pasik panaszkodnak, hogy a nők nem kezdeményeznek, minek kell a pasiknak?


Könyörgöm, ha már kezdeményeznek, akkor miért nem olyan lánynál, akinél lehet esélyük????


Ha én valakire rá sem nézek, észre sem veszem, nem keresem a társaságát, miből gondolja, hogy akarok tőle valamit????


Ha én keresem egy ffi társaságát (többször is volt ilyen), beszélgetek velük, kedves vagyok, mosolyok, bíztatom őket(de soha sem nyomulok!!!)...stb. Miért nem akkor kezdeményeznek????

Érdekes, hogy 2-3-4 férfi tetszett de egyik sem kezdeményezett....


Azért van ez a sok csalódott férfi, mert soha sem az olyan lányoknak udvarolnak, akik nyitottak feléjük. Pl. a kedves szomszédlány, egy lány a suliból, aki mosolyog rá a folyosón, vagy odajön hozzá dumálni...stb.


Nem hiszem h ennyire vakok a pasik, hogy feleslegesen égetik magukat. Ha egy lány mosolyog és kedves, rád néz már több esélyed van, mintha észre sem vesz.


Ha én nyomulós nő lennék, eszem ágában sem lenne odamenni egy jóképű pasihoz, aki még észre sem vesz. szerintem ez ostobaság a pasiktól. Sajnálom, de ez az igazság.

2011. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!