Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan pasik jönnek oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan pasik jönnek oda hozzám, akiknek semmi jelet nem küldtem, és még csak nem is tetszenek?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyan pasik próbálkoztak be nálam, akik nem érdekelnek. Sem belsőleg, sem külsőleg.

Múltkor is várakoztam az okmányirodában, odaült mellém egy pasi és elkezdte lökni a szöveget, meg kérdezősködni. De úgy, hogy rá sem néztem előtte, semmi jelet nem adtam. És ilyen eset már többször is előfordult.

Mitől bátorodnak fel?


2011. márc. 1. 20:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó, végre valaki aki érti a dolgot.


Eddig nem is reagáltam inkább a hozzászólásokra, mert csak jöttek volna megint ezekkel a h*lyeségekkel amiket írtak.


Gondolom pont olyan srácok lehettek kedves hozzászólók, akiket fentebb említettem. És had legyen már olyan döntésem, hogy kivel állok szóba és kivel nem...Spec akiről írtam, az iszonya büdös szájú volt, és h*lyeségeket beszélt. Egyszerűen rosszul voltam tőle. Annyira dühítőek vagytok, hogy azért mert feltettem a kérdést (gondolom ti abba a kategóriába tartoztok mint akit pl lepattintottam) máris elkezdtek azzal dobálózni, hogy egy hercegnő vagyok meg ilyen baromságok.


Mert gondolom ti rögtön elkezdtek bratyizni egy olyan csajjal, akitől rosszul vagytok, és semmi vonzót/szimpatikusat nem láttok rajta. Persze. Mint az a tipikus szöveg, hogy "a külső nem számít" aztán közben meg a modellekre, és a szépségkirálynőkre vagytok ráindulva. Szóval óvatosabban ezekkel a véleményekkel.

2011. márc. 6. 21:55
 12/12 A kérdező kommentje:

"De variálsz b*zdmeg.

Tudod a sok szerencsétlen hapsinak azért nincs önbizalma mert így lekenyereztek minket.

Én még ugyan nem kerültem ebbe a helyzetbe de elég olvasni is..


Mégis mi a g*ciért nem lehet beszélgetni vele? Addig míg ott ülsz nem kitelik az idődből elfecserészi a sráccal?


Akkora arcod lehet mint a kápolna ajtaja.


A magadfajtáknak tényleg csak a jó vastag f*sz kell de az is úgy h megse áll a nyakatokig.

18/F"


Kisfiam biztosan sokszor pattintottak már le téged is azért lettél idegbeteg a válaszodban. "Én még ugyan nem kerültem ebbe a helyzetbe de elég olvasni is" Persze persze....


Aztán ha meg szóba állok az olyanokkal akiktől rosszul vagyok (egyáltalán minek álljak szóba azzal akitől hányok?) akkor meg olyan válaszokat írtatok volna, hogy csak játszadoztam vele, meg miért nem lehet megmondani az elején hogy nem akarok tőle semmit. Na ennyit az agyatokról. Idióták.

2011. márc. 6. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!