Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják ezt a lányok/nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok/nők?

Figyelt kérdés

Több alkalommal tapasztaltam már lányoknál és nőknél is, hogy ha szimpatizálok velük és viszont is "veszik a lapot", sőt bizonyos határokon túlmenően is "belemennek" a játékokba, akkor az első napon, vagy napokban nagyon érdeklődően, szinte esélyt adva bánnak velem, vagy a férfiakkal.

A második naptól, vagy kicsit később viszont hirtelen bezárkóznak, mint egy csiga, aki visszahúzódik a házába "lenullázódik" az érdeklődésük.

Nem szólnak hozzám, nem beszélgetnek már úgy, leginkább sehogy, eltűnik a mosoly a "játék" tljesen megszűnik. Kellemetlen és kínos lesz a hangulat.

Ennek megfejtésére nem tudok rájönni már rég óta, bár ötleteim lennének:

- Húzzak any**ba, csak hülyítettelek?

- Kiderült 1-2 nap alatt, hogy egy lúzer vagyok?

- Egyszerűen csak hullámzó a hangulatuk és ilyenek egyik nap, aztán nem?

- Átgondolják a dolgot és felvillan a lámpa, hogy meghátrálás?


Mit gondoltok miért csinálják mindig ezt? (Az hozzá tartozik a dologhoz, hogy amikor ezt látom rajtuk, akkor nem erőltetem semennyire a "játékot" tovább, mert nem akarok rámenősen idegesítő lenni)



2016. okt. 3. 14:41
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Szóval ha egy ideje már ismerem,akkor már az elején ki kellett volna hátrálnia,de nem. Lehet bunkó voltam tényleg.
2016. okt. 3. 15:36
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne játszmázz. Mi nők nagyra értékeljük a nyíltságot. Nyíltan kérdezz rá, hogy mi a gondja, mert szeretnéd rendbe hozni a dolgokat és szeretnéd, hogy minden olyan legyen, mint X időponttal ezelőtt.

Ha "semmi"-t mond flegmán, akkor is baja van, de azt már nem lehet rendbe hozni általában.

De ha úgy kozelítesz felé, h tudatosítod benne, h azt szeretnéd, h jobb legyen mindkettőtöknek, akkor sztem nem utasít vissza.

2016. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Én akkor vagyok így, ha nem érzem a törődést, úgy érzem, hogy nem foglalkozik velem eleget a pasi, másokkal és beszélek, akik utána jobban felkeltik az érdeklődésemet.
2016. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
16%

"Mi nők nagyra értékeljük a nyíltságot."

Ezen besírtam. :DDDDD

2016. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
#12: Igen, igazad lehet. Meg fogom kérdezni Tőle, hogy mit rontottam el, és csináljuk vissza, ha lehet. Ha megbántottam, mert pl. tolakodó voltam, akkor a bocsánatkérésen kívül a "játékokat" is szüneteltetem.
2016. okt. 3. 16:20
 16/31 A kérdező kommentje:
#13: Mit jelent a törődés? Figyelmet? Az lenne, de most kiscsiga és visszabújt a házába. Másokkal jól elvan viszont, szóval én vagyok a ludas.
2016. okt. 3. 16:21
 17/31 anonim válasza:
Egy sráccal megismerkedtem. Az jó fejnek gondoltam. Az elején még elviseltem a sok kérdését, meg a poénkodásait, de utána átlépett egy határt. A poénkodásai átmentek sértőbe, a kérdései túlságosan udvariatlanba. Teljesen rám tapad. Nem kaptam tőle levegőt. Végül lekoptattam.
2016. okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
#17: Lehet nagyon túlzásba vittem?
2016. okt. 3. 16:27
 19/31 anonim ***** válasza:
Már a válaszaid, kérdéseid alapján is elég nyilvánvaló, hogy milyen idegesítő vagy
2016. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
#19: Mivel nem értem.
2016. okt. 3. 16:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!