Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják ezt a lányok/nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok/nők?

Figyelt kérdés

Több alkalommal tapasztaltam már lányoknál és nőknél is, hogy ha szimpatizálok velük és viszont is "veszik a lapot", sőt bizonyos határokon túlmenően is "belemennek" a játékokba, akkor az első napon, vagy napokban nagyon érdeklődően, szinte esélyt adva bánnak velem, vagy a férfiakkal.

A második naptól, vagy kicsit később viszont hirtelen bezárkóznak, mint egy csiga, aki visszahúzódik a házába "lenullázódik" az érdeklődésük.

Nem szólnak hozzám, nem beszélgetnek már úgy, leginkább sehogy, eltűnik a mosoly a "játék" tljesen megszűnik. Kellemetlen és kínos lesz a hangulat.

Ennek megfejtésére nem tudok rájönni már rég óta, bár ötleteim lennének:

- Húzzak any**ba, csak hülyítettelek?

- Kiderült 1-2 nap alatt, hogy egy lúzer vagyok?

- Egyszerűen csak hullámzó a hangulatuk és ilyenek egyik nap, aztán nem?

- Átgondolják a dolgot és felvillan a lámpa, hogy meghátrálás?


Mit gondoltok miért csinálják mindig ezt? (Az hozzá tartozik a dologhoz, hogy amikor ezt látom rajtuk, akkor nem erőltetem semennyire a "játékot" tovább, mert nem akarok rámenősen idegesítő lenni)



2016. okt. 3. 14:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Mik azok a bizonyos határok, amiken "túlmennek"?
2016. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
27%
szerintem ratyi vagy
2016. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Van még egy variáció:

Megmutatják a képedet a barinőknek és onnantól kezdve eláshatod magad.

Így jártam én is. A csajnak tetszettem, a barátnők viszont fujjogtak.

2016. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
#1: olyan határokon,hogy szexuális dolgokban is nyíltan foglalnak állást, és elmondanak magukról intimebb dolgot is.
2016. okt. 3. 15:06
 5/31 A kérdező kommentje:
#2: mi ebben a ratyi?
2016. okt. 3. 15:06
 6/31 A kérdező kommentje:
#3: ez még eszembe se jutott,de lehet ez is
2016. okt. 3. 15:07
 7/31 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam azt is,hogy ilyenkor meghátrálok én is, kipróbáltam azt is, hogy folytatni akartam a játékot és azt is, mintha minden a régi kerékvágásba menne tovább. Sosem jártam sikerrel,mert nem lett régi a kapcsolat. Miért hülyítenek?
2016. okt. 3. 15:10
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Tettél vlmit, ami nem tetszett nekik. De ezt igazán csak ők tudják megmondani, hogy mi az. Személy szerint én akkor szoktam ilyet csinálni, ha az illető bunkó vlmilyen formában. Gondolok itt arra, hogy első alkalommal szexet akarsz, vagy teszel vlmi udvariatlant/sértőt/bántót.

Vagy...azt szerették volna, hogy jobban teperj értük, pl. írj egy üzit mondjuk a randi után este, hogy "Köszönöm a randit, nagyon jól éreztem magam, stbstb" vagy vlmi hasonlót. Tuti, h ilyen kis dolgon bukik. Tudod... ha nem kapunk visszajelzést, akkor úgy fogjuk fel, hogy valszeg nem is érezte jól magát velünk a másik. aztán telik az idő, és egyre jobban eltávolodunk érzelmileg töletek, mert "nem kellünk eléggé", akkor minek invesztáljunk a kapcsolatba.

2016. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Nem kellesz nekik eléggé, nem mozgattad meg nekik túlzottan a fantáziájukat és stb...

Ezer oka lehet!

2016. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
#8 #9: Igazatok lehet. Egy ideje ismerjük egymást,kollégák vagyunk,csak most "kapcsoltam" jobban rá. Ha mondjuk megbántottam,mert "sok" voltam, akkor mivel kárpótoljam? Semleges témával,hogy ne olaj legyek a tűzre,vagy megmagyarázással?
2016. okt. 3. 15:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!