Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 13 lány, fiú 18-20 k. -i,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 13 lány, fiú 18-20 k. -i, elmenjek randizni?

Figyelt kérdés
Idén töltöttem be a 13-at, suliban elég jó tanuló vagyok szüleimen kívül van még 2 kistestvérem, nagyon szeretem őket XD. Bérházban lakunk. Kishúgomra és a kisöcsémre vigyáztam épp a játszótéren, mikor egyszer csak odaszaladt egy kölyök farkaskutya. Nem a legkisebb, de olyan süldő. Én meg nagyon szeretem a kutyákat XD és rögtön elkezdtem simogatni meg minden és kérdeztem, hogy hol van a gazdi, de körbenézve senkit nem láttam. Ekkor vettem észre, hogy eddig sütött a nap, most meg árnyék vetődik rám, megfordulok, felnézek és ott áll a legszebb fiú akit valaha láttam XD. Nem tudom hány éves lehet, de kb. úgy 18-20-nak gondolom. Elkezdtünk beszélgetni a kutyáról, meg erről-arról, aztán hirtelen feltámadt a szél és néhány hajszálamat a szemembe fújta... Visszaakartam igazítani, de megelőzött, visszasimította és közben megcirógatta az arcomat. Hú én meg nagyon zavarba jöttem, mert idegen még sosem cirógatott meg, pláne nem egy ilyen fiú. Lehet, hogy el is pirultam. :) Aztán kérdezte, hogy másnap nem volna e kedvem elmenni vele valahová. Erre én mondtam, hogy nem lehet, mert hétköznap nekem kell vigyáznom a gyerekekre, amíg a szüleim hazajönnek, utána meg már nem mehetek ki mert késő van. Akkor kérdezte, hogy és hétvégén, mire azt feleltem, hogy azt előre nem tudom. Aztán nagyon kért, hogy adjam meg a számomat, hogy felhívhasson, de mivel nem akartam megadni, azt mondtam, hogy nincs is telefonom, pedig van. Akkor az MSN címemet kérte, azt megadtam. Azóta mindennap beszéltünk MSN-en és minden alkalommal kérdezte a hétvégét és még mindig nem tudom, hogy mit feleljek... Elmenjek? Ne menjek? Ha elmegyek ez randi vagy mi ez? Hogyan viselkedjek? Még sose voltam randin és egy fiúm sem volt és nem is gondoltam eddig ilyesmire, mert még túl fiatal vagyok szerintem. Vajon tudja, hogy hány éves vagyok? Ha megmondanám, akkor is elhívna? Sokan mondták már, hogy idősebbnek nézek ki a koromnál. Elég nagynövésű is vagyok és a mellem is már most 70. Lehet, hogy azt hiszi idősebb vagyok... De igazából szeretnék vele elmenni nagyon. Azt hiszem szerelmes vagyok belé XD mert mindig csak rá gondolok. Lehet, hogy furcsa, hogy csak így hirtelen, de nekem ez az első, hogy ilyet érzek, azért is vagyok zavarban. Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!!! És annyit szeretnék még tudni, hogy aki tanácsot ad, az hány éves! Nagyon tisztelem az idősebbeket és megszoktam fogadni, amit mondanak (igazi jó kislány vagyok XD), különösen, ha érzem, hogy szívből és jó szándékból mondják. És éppen ezért ha lehet, ne gúnyoljatok ki, meg ne húzzatok le, mert azt hiszem semmi olyat nem tettem és nem írtam ami erre okot adna. Köszönöm :)
2010. ápr. 23. 21:18
 71/92 anonim ***** válasza:
100%
MI VOLT???????????
2010. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim válasza:
53%

04-30 22:01


felkerültél fuckyeah-ra.:D maz előbb láttam. [:

2010. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 anonim ***** válasza:

tegnap 14:08


Anyukád csak jót akart neked. Nem akarta hogy egy korodbeli sráctól veszítsd el, aki csak a saját farkára gondol. Azt szerette volna ha a lánya jó és hasznos tapasztalatokat kap. Persze a te döntésed hogy engedsz-e neki vagy sem. Ne másokra hallgass, hanem magadra, az érzéseidre!

2010. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Na, mi a helyzet? Mi lett a végkifejlet? Nagyon kíváncsi vagyok, légyszi írd le!:)
2010. máj. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 anonim ***** válasza:
42%

Nem szoktam különösebben nagyon részletes kommenteket írosgálni, csak ritkán, de ez a kérdés és a hozzá írt válaszok több szempont miatt megfogtak, ezért úgy döntöttem kifejtem a véleményemet, melyet helyenként bizonyítékokkal is alá fogok támasztani.

Nézzük először is a szempontokat ami miatt elővettem:

1. Felfedeztem egyes válaszok között némi pontatlanságot és tévedést bizonyos jogszabályokat, törvényeket ill. fogalmakat illetőleg.

2. Elvi kérdések és szociológiai szempontok miatt kicsit érdekel a téma.

3. Személyes érintettség a válaszok némelyike miatt.


MSN: --> Akik az MSN-es beszélgetést lehúzták, nyilvánvalóan az egész MSN-es beszélgetést egy sajátos szemszögből nézték: ez a szemszög, az ő sajátos szemszögük: a pedofil és az áldozatának beszélgetése. Ettől az alapfelállástól kezdve nyilván akármi is lehet az MSN szövege, témája, tartalma, annak megítélése számukra csak negatív lehet. Azaz ők nem tudtak a beszélgetés vizsgálatakor elvonatkoztatni a beszélgetők korától, és attól amit ez számukra jelent. Próbáljunk csak meg egy kicsit is elvonatkoztatni ettől és vizsgáljuk meg így a szöveget. Mint 2 számunkra ismeretlen korú, de kikövetkeztethetően fiatal, neveik, beszédstílusuk alapján hím és nőnemű személyek beszélgetését vizsgálni!

Egyenlőre csak ezt tegyük fel! Mit látunk? Semmi különöset. Egy normális, hogy mennyire átlagos azt nem tudom, de semmiképpen nem rendkívüli, szellemes, vicces, véleményem szerint aranyos párbeszédet. Elég sokat megtudhatunk a 2 beszélgetőről is. Főként azt, hogy érzelmileg nem közömbösek egymás iránt, és ami még fontos, hogy ez nem az 1. beszélgetésük, és hogy azaz érzelmi kötelék, ami köztük van, már ki alakult volt, ez a beszélgetés előtt is, ez a beszélgetés csupán erősíti vagy erősítheti azt valamivel, mint ahogy minden emberi kommunikáció erősíti az emberek egymás közötti kapcsolatát. Sajátos megítélésem szerint ez igaz ugyan erre az esetre is, de korántsem olyan jelentős mértékben. A 2 személy közötti kapcsolat, érzelmi kötelék semmivel sem lett szorosabb vagy gyengébb, legalább is jelentős mértékben. Ha ez a beszélgetés nem zajlik le, akkor is legalább közel annyira szoros marad. Ebben azt hiszem megegyezhetünk.

Tehát az egyik esetben külön vizsgáltuk magát a beszélgetést, elvonatkoztatva a beszélgetők korától, mert ez egyesek számára már szemszög. A beszélgetés :SOMGLOLXD, stb nos akinek ez nem stílusa, annak pl. nyílván nem tetszik, azért manapság ez már eléggé elterjedt és népszerű is különösen a fiatalabbak körében, ebben szerintem nem érdemes kivetnivalót találni.


Ha tehát nem tudnátok, hogy hány évesek azok akik beszélgetnek tutira hogy ti is jópofának találnátok és semmi kivetnivalót nem találnátok az MSN-ben! Meg hogy mutassa meg szüleinek? Szerintem nyugodtan megmutathatja, már amennyiben ti ugyanígy megmutattátok annakidején vagy megmutatnátok most, azt amit barátotokkal/barátnőtökkel beszélgettek MSN-en vagy levélben!!!:P


A kérdés kiírásának időpontja: 04-23 21:18

A komment megírásának időpontja: 04-23 21:28

"menj, mostanában divat pedofilokkal randizni :S"

Tehát mindössze 10 perccel a kérdés kiírása után már megjelenik a pedofil fogalma.

Itt és most. És ezzel a további összes ehhez kapcsolódó hozzászólással kapcsolatban szeretném leszögezni ennek a fogalmát, ami a következő:

Itt a link a könyv lapjához: [link]

Tehát jelen esetben, mivel egy 13. életévet betöltöttről van szó semmi esetre sem lehet erről beszélni. Innentől kezdve ez a dolog szerintem lezárva. De amennyiben a kérdező még nem töltötte volna be a 13. életévét, a dolognak ebben a korai szakaszában, amikor még sem a 2 érintett kora (egymás számára) nincs tisztázva, sem pedig a szándékuk, ez a kijelentés még akkor is túl elhamarkodott és korai lenne. De így még értelme sincs.


A válasz megírásának időpontja: 04-23 21:31

"13? :) Az még bűncselkekmény :)"


Mi a bűncselekmény? Egy randiról volt szó a kérdésben, az semmiképp nem. A Btk.-ben valóban van egy paragrafus ami szerint 14 év alatti személlyel létesített szexuális kapcsolat az bűncselekmény, de itt senki nem beszélt erről. Miért kell mindig a legrosszabbra gondolni? Akkor eszerint = jelet lehetne tenni a randi és a szex közé?


Itt most nem szeretnék idézni, senkitől, mert nagyon sok kommentben volt írva, kb., hogyha a fiú még nem lenne 18, akkor lehet randi (és mivel már randi és szex között oda tettétek az = jelet, akkor az is). De MOST FIGYELJEN MINDENKI DE NAGYON! 14 év alatti személy nem csak 18 felettivel nem létesíthet szexuális kapcsolatot, a törvény szerint, hanem 14 felettivel sem! Ill. elvileg másik 14 alattival sem lenne szabad, csak hát ugye az nem büntethető. De 14 év feletti személy ugyanúgy felelőségre vonható, mint 18 év feletti. 14-18 év közötti személy pedig ugyanúgy lehet pedofil, mint 18 feletti.

Itt a link: [link]

Tehát amennyiben a szexet egyenlőnek tekinthetjük a randival, akkor ugyanúgy nemet kellene mondanotok a 18 alattiakkal való randira is, mint a 18 felettiekkel! Amennyiben pedig nem tesszük egyenlővé, mint ahogy az normális esetben kell, hogy legyen, akkor meg miről beszélünk? Miért ne randizhatna egy 18 évessel is, ha egy 16-tal igen? Miért ne lehetnének egymásba szerelmesek? Azt törvény nem bünteti! Sem állami, sem erkölcsi.



A válasz megírásának időpontja: 05-01 15:44


"Igen,szerintem is csak "arra" hajt!Az lehet,hogy többnek nézel ki,mert mint írta,ő 15-nek nézett!Hát egy 20 éves egy 15évessel se kezdjen ki,főleg ne egy 13 évessel!..."


Ez a hozzászólás borított ki különben a legjobban! Miért ne udvarolhatna egy 20 éves egy 15 évesnek? Ez már tényleg nevetséges. Ráadásul az élet ezt szinte minden órában megcáfolja. Micsoda baromság az, hogy 18 felett már bármekkora lehet a korkülönbség, az az alattiak pedig zárt tömböt kell, hogy alkossanak, és rendre jönnek a kérdések, hogy "én 16, fiú 18 ez gáz?"! Higgyétek el igaz amit most mondok: Sokkal nagyobb a különbség (és így kevésbé illenek össze) egy 20 és egy 40 éves között, mint egy 15 és egy 20 éves között! Erre az elsőt mégis a 2. elé helyezik rendre.


Visszakanyarodva az MSN-hez, ugye a fiú az elején állította, hogy 15-nek tartotta a lányt. Na most próbáljuk csak kicsit is a helyébe képzelni magunkat. Nem tudjuk ugyan, hogy valójában mit érezhet, de csak tegyük fel, (csak feltevés!), hogy tényleg erősen kötődik a lányhoz, mondjuk beleszeretett. Attól mert most kiderült, hogy nem annyi, amennyinek hitte, még nem fog tudni belőle egycsapásra kiszeretni.

Másik szempont: többen írták, hogy amennyiben a srácról kiderült volna, hogy ebben az esetben azonnal megszakítja a lánnyal a kapcsolatot, akkor nem lettek volna éppen túl jó véleménnyel róla. Mert ezzel mit is bizonyított volna? Hát éppen azt, hogy szexuális szándékai voltak. Tehát akkor lássuk csak, hogy is van ez? Ha megszakítja vele nektek akkor se jó, mert akkor egy szoknyavadász liliomtipró, ha meg továbbra is tartja a kapcsolatot akkor meg pedofil (aminek a fogalmát persze már tisztáztuk, szóval csak szerintetek). Tehát úgy tűnik bármit választhatott volna, nektek attól még bűnös maradna. Nem láttok ebben egy kis ellentmondást?


A válasz megírásának időpontja: 05-03 21:04

"Itt most nem a törvényről van szó, meg beleegyezési korhatárokról, bla bla... Egyszerűen erkölcsileg helytelen a dolog. Pont."


Aki rögtön ezután kommentelt, úgy kérdezett: Miért? Én így kérdezek: MI? Ha azt mondod, hogy helytelen az, hogy egy 13 és egy 20 éves között szexuális kapcsolat legyen, akkor még azt mondom, hogy bizonyos feltételek mellett egyetértek veled. A feltételem pedig a következő: Ugyanúgy helytelen ha pl. egy 13 éves és egy 16 éves között van ez vagy egy 13 és egy 13 éves között. De ha azt mondod, hogy helytelen az, hogy randizzanak vagy szerelem legyen közöttük, azzal már nem tudok egyetérteni, ui. pl. ez utóbbit nem is lehet befolyásolni. És ezt semmilyen erkölcsi törvény nem is tiltja.


A válasz megírásának időpontja: 05-03 22:58


"Miért helytelen?? Csakmert a prűd emberek így gondolják? A szex nem erkölcstelen!...stb"


Értem, hogy miért írod ezt, de nem tudok egyetérteni. Egyrészt te is szexualitásról beszélsz, igazából az ellenzők többsége arról, holott erről szó sem volt, a kérdező sem említette. Másrészt ehhez az egészhez a vallásnak semmi köze. Téveszme hogy a vallás (bármelyik, de mivel Assissi Ferencet említetted, gondolom elsősorban a kereszténységről beszélsz) a szexualitást teljes egészében helytelenítené. Sőt! A kereszténység a házasság által szentséggé emelte. Ha bizonyos szélsőséges puritán gyakorlatokra gondolsz, mint mondjuk a gyerekek ágyhoz kötése pubertás korban, azt nem feltétlenül kell egy egész vallás számlájára írni. Hovatovább még ennek is volt értelme, ha úgy vesszük. Mert azt senki nem tagadhatja, hogy pl. a túl korán még a nemi érés előtt elkezdett rendszeres önkielégítés káros hatású. A XXI. sz.-i átlagférfinak sokkal kevesebb a működőképes spermaszáma, mint a XX. sz-inak. Ezt kutatási eredmények bizonyítják. Mi ennek az oka? Ugye mind ki tudjátok találni, hogy a népszerű és népszerűsített önkielégítés. Na és persze a rendszeresebb szexuális élet is, mert ugye a rengeteg fogamzásgátló eszköznek hála nem kell kordában tartani magunkat. És most egy olyan 20-on éves férfinek, akinek még egy gyereke sem született kevesebb a spermaszáma, mint annak a 80 éves középkori öregembernek, akinek már 12 fia és 22 unokája állja körbe az asztalát. Szóval a vallási hagyományokban levő tiltások közül egyesek még logikusak is. Nem csak erkölcsileg, egészségileg is. (Jó jó persze más okok, pl. környezetszennyezés, tartósítószerek, stb. is hozzájárultak a spermaszám csökkenéséhez, szóval összetett dolog.)


A válasz megírásának időpontja: 05-03 23:27


"Nem arról van szó, hogy a szex helytelen dolog lenne, hanem arról, hogy egy 13 éves még testileg alig, lelkileg meg egyáltalán nem érett rá, pláne nem egy 20 évessel. Kezdjük ott, hogy egy 20 évesnek már szinte lételeme a szex, így a partnerétől is természetes, hogy elvárja. Egy 13 éves csaj mit tudna neki nyújtani ilyen téren? Szinte semmit a korabeli lányokhoz képest. Aki 20 évesen 13 évesekre nyomul, annak ultra lúzernek kell lennie. Én már 16 évesen se adtam volna a fejem ilyesmire."


Most nagyot fogsz esni szerintem, mert én 25 vagyok és most 25-ön, de már 20-on is jóval kevésbé kívántam a szexet, mint 14-18 között. Talán a legveszettebb időszakom 14-16 között volt! Tehát megint megpróbáljátok a 14 alatti korosztályt inkább a 18 alattihoz irányítani, holott az szexualitás terén legalább annyira veszélyes, mint az afeletti, esetenként még veszélyesebb is lehet, legalábbis mivel kevesebb önkontrolláló képességgel rendelkezik. Ezt magamból kiindulva is tudom. Ez az 1. hiba az okfejtésben, noha a végén hozzá teszed, hogy te magad 16-on már nem, de azért ott lappang a gondolatsor mögött a lehetősége. A 2. hiba abban rejlik, hogy csak szexuális jellegű kapcsolatot tudsz feltételezni. De annyiban igazad is van, hogy mai világunk minden rezdülése ezt sugallja, pedig hidd el nem így van. Sokkal több minden van annál, mi összeköthet 2 embert. Nekem ez már csak sokadik. Azt kérded mit tudna nyújtani neki szexuálisan? Istenem, akkor egy nő/lány értékét egy kapcsolatban szerintetek az határozza meg, hogy mit tud nyújtani szexuálisan? És ugye ebből kifolyólag, ha valakinek a barátnője nem egy szexbomba, akkor annak már lúzernek kell lennie. Annak az embernek aki esetleg nem ezeket a tulajdonságokat kereste egy lányban. Vagy éppen csak nem is keresve, de ráakadt.

2010. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
53%

A válasz megírásának időpontja: 05-05 21:34


"Egy 13 éves csaj is nagyon sokat tud adni. Na nem technikában és tudásban, hanem agyi izgalomban, és odaadásban. Egy fiatal lánynak talán még szabadabbak a mozdulatai minden élethelyzetben és valahogy genetikából adódóan nőies. Ezek 18 éves korukra szinte teljesen elvesznek, ugyanis beléjük nevelik, hogy az nem illendő. 12 éves kor körül kezdenek nőiesedni, 14 éves korra szinte mindegyik lánynál befejeződik a nemi érés, viszont csak jóval később mennek férjhez."


Már megint szexualitásról beszélünk.:S Na jó. Érdekes különben amit mondasz, bár kapásból először azt vágnám rá, hogy nem, mire másodszor elolvasva van benne valami, ha nem is úgy ahogy elsőnek tűnik. Furcsa először is, hogy azt mondod, 18-ra kivész belőlük a nőiesség. Azért ez így elég durva volna, ráadásul azt jelentené. hogy a fiatalabbak nőisségükkel vannak előnyben. Pedig pont, hogy nem. Itt kell azt hiszem bevallanom saját érintettségemet a dologban, ui. én 15 éves lányba szerettem bele és pont azért, no nem kinézetben, de viselkedésben és jellemben volt kislányos. És másoktól is halottam már, hogy ezért szerettek ilyen korú lányokat, mert még sokkal gyermekibb volt a lelkük és az egész gondolkodásuk, és sok kis pici dolognak tudtak még örülni, fiatal lelküket még nem rontották meg az anyagiak, az élet nehézségei, stb., stb., és tudom, tudom, ez előítélet is egyben, de itt le is szögezem éppen ezért, hogy ez nem általánosság csak lehetőség, és ugyanúgy a fordítottja is lehet igaz. Elgondolkodtam azon, hogy miért mondtad azt hogy már kivesz belőlük a nőiesség. Leszögezem, ez megint általánosítás lenne ilyen formában, épp ezért kimondom, nem mindenkire vonatkozik, csak egyes esetekben megfigyelhető. De hogy megértsük miről is van szó, kérdem én mit jelent a nőiesség fogalma? Kirívó öltözetet, miniszoknyát, nyakéket, rúzst, parfümöt, ringó lépteket, csábos tekinteteket? Nem tagadom ezek mindegyike fontos lehet, de a legfontosabb kimaradt: számomra a legnőiesebb az érzékeny, a kinyíló virág, az elröppenő madár láttán elmosolyodó, a tegnapi csókon elmerengő, ágyában szótlanul és némán a csillagokat csodáló tünemény.

Nem hallgathatom el csak példának hozva fel: a tavasz első virágai nyíltak ki egy kis fán márc. vége felé. Épp ott jőve el, vettem észre egy lányt, aki mobiltelefonjával akarta lefényképezni, kora 16 k. lehetett, barátja talán 20 k. (nem tudom biztosan, mai fiatalok korát elég nehéz meghatározni), türelmetlenül hívta, meg eléggé mogorva hangnemben. De a lány észre sem vette ezt, csak elkészítette a fényképet és aztán boldogan mutatta meg neki. Az meg húzott szájjal ment vele tovább. 30 mp türelme sem volt hozzá! Miért kell ilyennek barátnő? Mindegy. Igazából csak a lányt sajnálom. Ez nem tudja milyen értéket, milyen ajándékot kapott. És sajnos ilyen nagyon sok fiú és férfi. És koruktól függetlenül. És ez azaz igazi veszély amire ezt a korosztályt, a 13-18 közötti lányokat figyelmeztetni kell! Hogy egy ilyen alak összetörje a szívüket, hogy egyik ilyentől a másikig végül belefásuljanak és elhiggyék, hogy nincs igaz szerelem. Pedig van.


A válasz megírásának időpontja: 05.06 14:01


"ha meg 20 éves és 13 éves kell neki akkor hidd el akkor egy balfas z..ne sértödj meg de azt jelenti nem kap magának illöt a korosztályában... vagyis kap csak balfas z és nem képes felszedni.."


És arra az egy lehetőségre véletlenül nem gondoltál, hogy esetleg nem kell neki? A kérdező szerint helyes jóképű srácról van szó, kezdeményezőkészségnek, merészségnek sincs híján, mert már első alkalommal megsimogatni egy lány arcát, hát nem egy visszahúzódó jellemre vall. Aztán maga a beszélgetés során is vicces, jó humorúnak tűnt, aki minden helyzetet, szófordulatot megtud ragadni, és igazodik a beszélgetőfélhez, ráadásul volt rá utalás a beszélgetésben, hogy voltak már barátnői. Hidd el, egy biztos, nem elveszett ember. Az meg hogy balfas z lenne, erősen kétséges. Ha mindenképpen negatív karakterrel állnánk szemben, akkor inkább azt kellene mondanom, hogy rafinált. Mindenesetre, amit biztosan lehet látni, azaz, hogy legalább most az udvarlós-bókolós-ismerkedős szakaszban sok figyelmet fordít a lányra. És higgyétek el, komolyan mondom, manapság már - szégyen de igaz - ez is ritkaság számba megy.


A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 15:30


"hány 20 éves srácot látni 13 éves csajjal, még ha 15-nek is nézne ki?"


Ha 15-nek néz ki, akkor honnan tudod, hogy nem 13? Pl. erről a lányról tudnád?: link a képhez: [link]

Ez Pápai Fanni szépségkirálynő, ezen a képen 14 éves (rá lehet keresni Neten, hogy igaz). És nem egy év alatt lett ilyenné. Szóval azért azt is figyelembe kellene venni, hogy manapság már egyre inkább így fog kinézni egy 13-14 éves lány.



Összegzés A Válaszolóknak:

Nagyjából azokkal a válaszolókkal értek egyet, akik már első körben a randi mellett érveltek, a megfelelő elővigyázatosság (nyilvános helyek, szülők értesítése) betartásával, tehát az ő válaszaikkal tudok azonosulni, korban és nemben különböző megoszlásúak voltak, talán kicsit dominált köztük a kérdezőhöz nemben és korban közelebb állók csoportja.

Akikkel nem mindenben értettem egyet, azokat nevezem ellenzők csoportjának, hogy miben nem azt már nagyjából kifejtettem, remélem el tudjátok fogadni az érveimet, különösen, amelyeket alátámasztottam, amennyiben nem, szívesen várom válaszotokat. Hát ez a csoport is elég széles skálán mozog, kicsit nehéz megállapítani a domináns csoportokat, különösen így, hogy nem írtok nemet és kort. Mindenesetre 2 dologban veletek is egyetértek: Az 1. az, hogy bármilyen érvekkel és bármilyen indokokkal is, de figyelmeztettétek a kérdezőt, óvatosságra intettétek. Ezt én is fontosnak tartom. Nem pedofiltól, kell itt az ő korában azonban tartani, hanem attól a típustól, akit pont az egyikőtök mutatott be találóan azáltal ahogy leírta "szexuális teljesítménye alapján válogat a lányok között". Meg az olyan senkiháziak, akik nem képesek 30mp-et várni egy kedves lányra, aki csak le akar fényképezni egy virágzó fát. És akkor még ezek a nagymenők? Akiknek csak azért van barátnőjük, hogy ne a kezükkel csinálják és legyen mivel villogni a haverok előtt? Aztán megunja, mert már túl nyűgös lett, majd egy másik megteszi! Nem ezeket kellene inkább balféknek tartani? A 2. dolog amiben egyet értek azaz amit a szerelemről írtak, az ellenzők, ti. kb. ilyesmit: "de ha már szerelmes vagy akkor mi úgyis hiába mondunk akármit" Ezt többen is elmondták, a kérdezőre utalva ezzel. És ez nagyon érdekes és szívmelengető dolog. Ui. ez azt jelenti, hogy még az ellenzők mindegyike is hisz a szerelemben és annak erejében. De legalábbis abban, hogy a kérdező, azaz Bianka egy 13 éves lány lehet szerelmes olyan erősen, hogy bármily érveket is hozzanak fel, tudatában vannak, hiábavaló. És ez egy csodálatos dolog, és ez az ami olyan elragadóvá tudja tenni Bianka korosztályát.


Összegzés A Kérdezőnek:

Igazából a te szempontodból már nem annyira érdekes az okfejtésem, mert nyílván azóta már megtörtént az a bizonyos randi, lehet, hogy több is. De azért remélem te is szívesen olvastad. Amennyiben előbb akadok a kérdésedre, akkor mint fentebb is írtam, azt tanácsoltam volna, mint azok akik azt mondták, hogy a kellő körültekintéssel de menj el nyugodtan. Én így ebből a távlatból semmi rosszat nem találtam Ádámban. Abban, hogy nem pedofil biztos vagyok, és ezt már be is bizonyítottam. Veled kapcsolatban már nem is lehet az sem ő sem senki más. Ettől viszont még kiskorú vagy, amíg be nem töltöd a 14. életévedet. De igazából ez is csak egy mesterségesen kreált határkő. A születésnapodon csak 1 nappal vagy idősebb, mint az előtte való napon. Ugyanolyan mesterséges határvonal ez, mint igazából a 18. életév is az. Szóval igazából minden korban nagyon vigyáznod kell magadra, mind testileg, mind lelkileg. Neked ezért mindig ébernek kell lenned és védelemre szorulsz. Igaz szerelem létezik, bárki bármit mondjon. Ádám számodra akkor lesz az igazi, ha azt fogod egyszercsak érezni, hogy már szüleiddel sem érzed magad olyan biztonságban, mint vele. Ez egy nagyon csodálatos érzés. Általában sok, de legalábbis néhány olyan meghitt pillanat kell hozzá, amit együtt átéltek, amikor megmutatkozik, az irányodban érzett szeretete, odafigyelése, törődése, amikor előtérbe helyez téged maga és minden más fölé

A szexualitással kapcsolatban: a te esetedben 2 szempontot szeretnék kiemelni. 1. Én azt tartom, hogy 14 év alatt inkább senki senkivel ne. És egyáltalán nem a korhatár miatt vagy a törvény miatt, bár azért az sem utolsó. Igaz ugyan, hogy ez mesterséges határvonal, de mégis helyesnek tartom, elsősorban az emberi gyarlóság miatt van szükség rá. 2. Szerintem mindig, de különösen az első alkalomkor, a lányoknak kell kezdeményezni. Tehát - tudom ez már manapság egyeseknek emberfeletti elvárás, - semmilyen szexualitásra utaló jelet ne adjon a fiú. Puszi, csók, simogatás (fejre, karra, arcra, hátra) lehet, ezek még beleférnek. De semmi többet magától szerintem ne tegyen. Csak ha te kéred. Ha ennek ellenére mondjuk te nagyon szeretnéd, ezenfelül még test-lelki érettségben is megközelíted pl. a Pápai Fannit, akkor olyan nagy különbség nincsen igazából, hogy mondjuk a szülinapod előtt néhány héttel, esetleg hónappal vagy utána (mondom mesterséges határvonal ez). Ennek ellenére én nem ajánlom. És még azt mondanám el, hogy abból tudsz még rájönni milyen Ádám, hogy amikor már te nagyon szeretnéd, akkor megpróbál lebeszélni.

Sok Sikert! És Boldogságot!:)

2010. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim válasza:
100%

Aszongya, idézem: "Nem szoktam különösebben nagyon részletes kommenteket írosgálni"


Ahhoz képest komám bő lére engedted a mondanivalód... még hogy ő nem szokott... -.-

2010. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 anonim ***** válasza:
76%
gecc...ha nem lenne anonime az oldal akkor kiolvastatnám veletek a 5000 oldalas William L Shirer: A Harmadik birodalom felemelkedése és bukását, a Mein Kampfot és Lenin összes művét! Ez emberkínzás volt amit tett a kérdező meg az utolsó előtti kommentelő...
2010. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 anonim ***** válasza:
50%

Harcom


ADOLF HITLER



Elõszó



1924. április 1-én kezdtem meg várfogságom letöltését a Lech melletti Landsberg várfogdájában a müncheni népbíróság ítélete alapján

Hosszú évek szüntelen munkássága után itt végre alkalmam nyílt egy olyan mû megírására, amelyre sokan buzdítottak, és amelynek szükségszerûségét a mozgalom érdekében magam is éreztem. Így határoztam el, hogy két kötetben nemcsak mozgalmunk célját fejtem ki, hanem fejlõdésének útját is vázolom . Meggyõzõdésem, hogy egy ilyen mûbõl több tanulság meríthetõ, mint egy kizárólag elméleti munkából.

Itt kínálkozott alkalom arra is, hogy saját egyéniségem kialakulásáról is képet nyújtsak, hogy ezzel egyrészt mûvem megértését könnyítsem meg, másrészt pedig eloszlassam azokat a torz mendemondákat, amelyeket elsõsorban a zsidó kézben lévõ sajtó terjesztett rólam.

Ezzel a munkámmal nem az idegenekhez fordulok, hanem azokhoz a párthíveimhez, akik szívvel lélekkel mozgalmunk alkotórészei, és akik értelme a mozgalom belsõ részleteinek feltárása iránt érdeklõdik.

Tudom, hogy az emberek megnyerésére az élõ szó hatásosabb az írottnál. Minden mozgalom nagyarányú kifejlõdését elsõsorban a nagy szónokoknak köszönheti, nem a nagy íróknak. Mégis szükség van arra, hogy egy tan alapvetõ gondolatait az egység és egyöntetûség kedvéért mindörökre papírra vessük.

Ezt a két kötetet is közös munkánk építõkövének tekintem.

A Lech melletti Landsbergi vár fogdájában.

A Szerzõ


1923. november 9-én. déli 12 óra 30 perckor Münchenben a Feldhernhalle elõtt és az egykori hadügyminisztérium udvarán a következõ férfiak estek el népünk föltámadásába vetett törhetetlen hittel:


Alfarth, Felix kereskedõ, szül. 1901. július 5.

Bauriedl, Andreas kalapos, szül. 1879. május 4.

Casella, Theodor banktisztviselõ, szül. 1900. augusztus 8.

Ehrlich, Wilhelm banktisztviselõ, szül. 1894. augusztus 19.

Faust, Martin banktisztviselõ, szül. 1901. január 27.

Hechenberger, Anton lakatos, szül. 1902. szeptember 28.

Körner, Oskar kereskedõ, szül. 1875. január 4.

Kuhn, Karl fõpincér, szül. 1897. július 26.

Laforce, Karl mérnökhallgató, szül. 1904. október 28.

Neubauer, Kurt szolga, szül. 1899. március 27.

Pape, Claus, von kereskedõ, szül. 1904. augusztus 16.

Pfordten, Theodor von der, törvényszéki tanácsos, szül. 1873 május 14.

Rickmers, Johann ny. huszárkapitány, szül. 1881. május 7.

Scheubner Richter, Max Erwin dr. von, okl. mérnök, szül. 1884. január 9.

Lovag Stransky, Lorenz mérnök, szül. 1899. március 14.

Wolf, Wilhelm kereskedõ, szül. 1898. október 19.


Az úgynevezett "nemzeti" hatóságok nem engedélyeztek közös sírt a halott hõsöknek! Emléküknek ajánlom tehát munkám elsõ kötetét. Vértanúságuk legyen örökké ragyogó példa mozgalmunk hívei

elõtt!

A Lech melletti Landsberg várfogdájában, 1924. október 16-án

Adolf Hitler

2010. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 anonim ***** válasza:
100%
és a Mein Kampf-nak mi a francos köze van ehhez a témához????
2010. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!