Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 13 lány, fiú 18-20 k. -i,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 13 lány, fiú 18-20 k. -i, elmenjek randizni?

Figyelt kérdés
Idén töltöttem be a 13-at, suliban elég jó tanuló vagyok szüleimen kívül van még 2 kistestvérem, nagyon szeretem őket XD. Bérházban lakunk. Kishúgomra és a kisöcsémre vigyáztam épp a játszótéren, mikor egyszer csak odaszaladt egy kölyök farkaskutya. Nem a legkisebb, de olyan süldő. Én meg nagyon szeretem a kutyákat XD és rögtön elkezdtem simogatni meg minden és kérdeztem, hogy hol van a gazdi, de körbenézve senkit nem láttam. Ekkor vettem észre, hogy eddig sütött a nap, most meg árnyék vetődik rám, megfordulok, felnézek és ott áll a legszebb fiú akit valaha láttam XD. Nem tudom hány éves lehet, de kb. úgy 18-20-nak gondolom. Elkezdtünk beszélgetni a kutyáról, meg erről-arról, aztán hirtelen feltámadt a szél és néhány hajszálamat a szemembe fújta... Visszaakartam igazítani, de megelőzött, visszasimította és közben megcirógatta az arcomat. Hú én meg nagyon zavarba jöttem, mert idegen még sosem cirógatott meg, pláne nem egy ilyen fiú. Lehet, hogy el is pirultam. :) Aztán kérdezte, hogy másnap nem volna e kedvem elmenni vele valahová. Erre én mondtam, hogy nem lehet, mert hétköznap nekem kell vigyáznom a gyerekekre, amíg a szüleim hazajönnek, utána meg már nem mehetek ki mert késő van. Akkor kérdezte, hogy és hétvégén, mire azt feleltem, hogy azt előre nem tudom. Aztán nagyon kért, hogy adjam meg a számomat, hogy felhívhasson, de mivel nem akartam megadni, azt mondtam, hogy nincs is telefonom, pedig van. Akkor az MSN címemet kérte, azt megadtam. Azóta mindennap beszéltünk MSN-en és minden alkalommal kérdezte a hétvégét és még mindig nem tudom, hogy mit feleljek... Elmenjek? Ne menjek? Ha elmegyek ez randi vagy mi ez? Hogyan viselkedjek? Még sose voltam randin és egy fiúm sem volt és nem is gondoltam eddig ilyesmire, mert még túl fiatal vagyok szerintem. Vajon tudja, hogy hány éves vagyok? Ha megmondanám, akkor is elhívna? Sokan mondták már, hogy idősebbnek nézek ki a koromnál. Elég nagynövésű is vagyok és a mellem is már most 70. Lehet, hogy azt hiszi idősebb vagyok... De igazából szeretnék vele elmenni nagyon. Azt hiszem szerelmes vagyok belé XD mert mindig csak rá gondolok. Lehet, hogy furcsa, hogy csak így hirtelen, de nekem ez az első, hogy ilyet érzek, azért is vagyok zavarban. Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!!! És annyit szeretnék még tudni, hogy aki tanácsot ad, az hány éves! Nagyon tisztelem az idősebbeket és megszoktam fogadni, amit mondanak (igazi jó kislány vagyok XD), különösen, ha érzem, hogy szívből és jó szándékból mondják. És éppen ezért ha lehet, ne gúnyoljatok ki, meg ne húzzatok le, mert azt hiszem semmi olyat nem tettem és nem írtam ami erre okot adna. Köszönöm :)
2010. ápr. 23. 21:18
 51/92 anonim ***** válasza:
80%

na most leírom olyan msn es nyelven.... OMG EPICFAIL NOOBZ00R LMAO ROFL! ...

de szar alak ez a pasi... csak meg akar téged húzni...mutasd meg ezt anyudéknak( a bemásolt msn-t) egyből menének a rendőrségre és jól tennék vicc...

2010. máj. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/92 anonim ***** válasza:
Meg ez is milyen már hogy játszótérre jár. 1000% h pedofil.
2010. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 anonim ***** válasza:
Ja és ki hallott már olyat, hogy valaki 20 éves létére mindenféle smileykkal meg "mackókkal" akarja ledumálni a bugyit egy kiskorúról... szar szemét szar alak
2010. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 anonim ***** válasza:
74%
Igen,szerintem is csak "arra" hajt!Az lehet,hogy többnek nézel ki,mert mint írta,ő 15-nek nézett!Hát egy 20 éves egy 15évessel se kezdjen ki,főleg ne egy 13 évessel! Meg valóban a gagyi smiley-jaival vakít,meg a kutyájával... A kutyás dolgot biztos egy filmben látta :D Ez jó trükk,még idősebb csajoknál is bejöhet.Jaj de aranyos... XD Szóval itt nem feltétlenül a korkülönbségen van a hangsúly. Ha te pl.18 lennél,ő meg 25,akkor nem is lenne gond!De bizony kiskorú vagy, Ő MEG EGY PEDOFIL G**I! Ez van... De ha szerelmes vagy,akkor már mindegy,akármit is tanácsolunk... Bianka! Ha valóban szép vagy,megtalálod majd az igazit,de ne egy 20 éves legyen az,aki ledumálja rólad a bugyit!Bár elhiszem,hogy jó fej,meg helyes,stb. De mindenek előtt a szüleid tudjanak róla,ha vele vagy,hol és mikor.A többit meg döntsd el.Azért vigyázz magadra ;)
2010. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 anonim ***** válasza:
20%

Ennyi hülyét egy rakáson! Ti nem tudtok olvasni??? A srác lee akarta pattintani a csajt lényegében mikor megtudta h hány éves! Mellesleg szó sem volt szexről! Azt az egy évet meg fél lábon is kibírja míg a csaj 14 lesz. Fingotok sincs róla épp ezért elmondom, hogy az a beleegyezés korhatára szex ügyében törvényileg!!!


Nekiálltok itt hőzöngeni pedofíliáról, amikor azt se tudjátok hogy mi fán terem! A pedofilok 12 és az alatti gyerekeket keresnek, akiken még nem mutatkoznak a nemi érés jelei!

Jó dolog mocskolódni, úgy hogy nem is ismeritek a srácot??!!! Ha csak a szex kellett volna neki, akkor ottalvást akart volna, nem szabadidős programot!


Menjetek inkább vissza legózni, meg babázni!!!

2010. máj. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/92 anonim ***** válasza:
64%
A kutyát nem érdekli,mit csinál... Én ne tépem itt a szám többet!Majd max legközelebb a hírekben olvasunk róla,ha kiderül... :/ Ha meg nem,akkor egészségükre,uzsgyi a paplan alá! Éljen a szerelem meg a 13évesek (kontra 20évesek) :D
2010. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 anonim ***** válasza:
76%
Itt most nem a törvényről van szó, meg beleegyezési korhatárokról, bla bla... Egyszerűen erkölcsileg helytelen a dolog. Pont.
2010. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/92 anonim ***** válasza:
35%

ma 21:04


Miért helytelen?? Csakmert a prűd emberek így gondolják? A szex nem erkölcstelen! Ha korhoz kötsz valamit az erkölcs nevében az eszetlenség! Mondj a szexualitáson kívül valami mást amit ilyen módon korhoz kötnek! Ebből is látszik hogy a dolog sántít!

Ez az egész szexualitással szembeni agresszió agyi tompaságra, csőlátásra, és álszentségre vall! Mindez a vallásból jön. Assziszi Szent Ferenc óta a szexualitást egy alantas undorító valamiként kezelik bizonyos körökben. Akik erkölcsileg szeretik magukat felsőbbrendűnek nyilvánítani, azáltal hogy másokat ítélnek el lekezelő módon, azok a szememben nem értelmes lények, és remélem hogy sosem lesz gyerekük, hogy ne tudjanak mégegy életet tönkretenni, az ostoba elveikkel! A gátlásosság százszor rosszabb mintha meggondolatlanságokat követnek el fiatalkorukban, bár az egyáltalán nem törvényszerű, hogy bajuk lenne a korai kezdésből!!!

2010. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/92 anonim ***** válasza:
79%
Nem arról van szó, hogy a szex helytelen dolog lenne, hanem arról, hogy egy 13 éves még testileg alig, lelkileg meg egyáltalán nem érett rá, pláne nem egy 20 évessel. Kezdjük ott, hogy egy 20 évesnek már szinte lételeme a szex, így a partnerétől is természetes, hogy elvárja. Egy 13 éves csaj mit tudna neki nyújtani ilyen téren? Szinte semmit a korabeli lányokhoz képest. Aki 20 évesen 13 évesekre nyomul, annak ultra lúzernek kell lennie. Én már 16 évesen se adtam volna a fejem ilyesmire.
2010. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 anonim ***** válasza:
22:01 LOOOOOOOOOOL :D:D:D:D:D:D
2010. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!