Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 13 lány, fiú 18-20 k. -i,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 13 lány, fiú 18-20 k. -i, elmenjek randizni?

Figyelt kérdés
Idén töltöttem be a 13-at, suliban elég jó tanuló vagyok szüleimen kívül van még 2 kistestvérem, nagyon szeretem őket XD. Bérházban lakunk. Kishúgomra és a kisöcsémre vigyáztam épp a játszótéren, mikor egyszer csak odaszaladt egy kölyök farkaskutya. Nem a legkisebb, de olyan süldő. Én meg nagyon szeretem a kutyákat XD és rögtön elkezdtem simogatni meg minden és kérdeztem, hogy hol van a gazdi, de körbenézve senkit nem láttam. Ekkor vettem észre, hogy eddig sütött a nap, most meg árnyék vetődik rám, megfordulok, felnézek és ott áll a legszebb fiú akit valaha láttam XD. Nem tudom hány éves lehet, de kb. úgy 18-20-nak gondolom. Elkezdtünk beszélgetni a kutyáról, meg erről-arról, aztán hirtelen feltámadt a szél és néhány hajszálamat a szemembe fújta... Visszaakartam igazítani, de megelőzött, visszasimította és közben megcirógatta az arcomat. Hú én meg nagyon zavarba jöttem, mert idegen még sosem cirógatott meg, pláne nem egy ilyen fiú. Lehet, hogy el is pirultam. :) Aztán kérdezte, hogy másnap nem volna e kedvem elmenni vele valahová. Erre én mondtam, hogy nem lehet, mert hétköznap nekem kell vigyáznom a gyerekekre, amíg a szüleim hazajönnek, utána meg már nem mehetek ki mert késő van. Akkor kérdezte, hogy és hétvégén, mire azt feleltem, hogy azt előre nem tudom. Aztán nagyon kért, hogy adjam meg a számomat, hogy felhívhasson, de mivel nem akartam megadni, azt mondtam, hogy nincs is telefonom, pedig van. Akkor az MSN címemet kérte, azt megadtam. Azóta mindennap beszéltünk MSN-en és minden alkalommal kérdezte a hétvégét és még mindig nem tudom, hogy mit feleljek... Elmenjek? Ne menjek? Ha elmegyek ez randi vagy mi ez? Hogyan viselkedjek? Még sose voltam randin és egy fiúm sem volt és nem is gondoltam eddig ilyesmire, mert még túl fiatal vagyok szerintem. Vajon tudja, hogy hány éves vagyok? Ha megmondanám, akkor is elhívna? Sokan mondták már, hogy idősebbnek nézek ki a koromnál. Elég nagynövésű is vagyok és a mellem is már most 70. Lehet, hogy azt hiszi idősebb vagyok... De igazából szeretnék vele elmenni nagyon. Azt hiszem szerelmes vagyok belé XD mert mindig csak rá gondolok. Lehet, hogy furcsa, hogy csak így hirtelen, de nekem ez az első, hogy ilyet érzek, azért is vagyok zavarban. Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!!! És annyit szeretnék még tudni, hogy aki tanácsot ad, az hány éves! Nagyon tisztelem az idősebbeket és megszoktam fogadni, amit mondanak (igazi jó kislány vagyok XD), különösen, ha érzem, hogy szívből és jó szándékból mondják. És éppen ezért ha lehet, ne gúnyoljatok ki, meg ne húzzatok le, mert azt hiszem semmi olyat nem tettem és nem írtam ami erre okot adna. Köszönöm :)
2010. ápr. 23. 21:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/92 anonim ***** válasza:
hát szerintem csak meg akar b@szni ... amúgy már bocsi de ha engem egy vadidegen meg"cirógatott" volna,már régen belerugtam volna ... milyen pedofil állat már??
2011. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/92 anonim válasza:
Megadod az MSN címed? 45/F
2011. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!