Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 13 lány, fiú 18-20 k. -i,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 13 lány, fiú 18-20 k. -i, elmenjek randizni?

Figyelt kérdés
Idén töltöttem be a 13-at, suliban elég jó tanuló vagyok szüleimen kívül van még 2 kistestvérem, nagyon szeretem őket XD. Bérházban lakunk. Kishúgomra és a kisöcsémre vigyáztam épp a játszótéren, mikor egyszer csak odaszaladt egy kölyök farkaskutya. Nem a legkisebb, de olyan süldő. Én meg nagyon szeretem a kutyákat XD és rögtön elkezdtem simogatni meg minden és kérdeztem, hogy hol van a gazdi, de körbenézve senkit nem láttam. Ekkor vettem észre, hogy eddig sütött a nap, most meg árnyék vetődik rám, megfordulok, felnézek és ott áll a legszebb fiú akit valaha láttam XD. Nem tudom hány éves lehet, de kb. úgy 18-20-nak gondolom. Elkezdtünk beszélgetni a kutyáról, meg erről-arról, aztán hirtelen feltámadt a szél és néhány hajszálamat a szemembe fújta... Visszaakartam igazítani, de megelőzött, visszasimította és közben megcirógatta az arcomat. Hú én meg nagyon zavarba jöttem, mert idegen még sosem cirógatott meg, pláne nem egy ilyen fiú. Lehet, hogy el is pirultam. :) Aztán kérdezte, hogy másnap nem volna e kedvem elmenni vele valahová. Erre én mondtam, hogy nem lehet, mert hétköznap nekem kell vigyáznom a gyerekekre, amíg a szüleim hazajönnek, utána meg már nem mehetek ki mert késő van. Akkor kérdezte, hogy és hétvégén, mire azt feleltem, hogy azt előre nem tudom. Aztán nagyon kért, hogy adjam meg a számomat, hogy felhívhasson, de mivel nem akartam megadni, azt mondtam, hogy nincs is telefonom, pedig van. Akkor az MSN címemet kérte, azt megadtam. Azóta mindennap beszéltünk MSN-en és minden alkalommal kérdezte a hétvégét és még mindig nem tudom, hogy mit feleljek... Elmenjek? Ne menjek? Ha elmegyek ez randi vagy mi ez? Hogyan viselkedjek? Még sose voltam randin és egy fiúm sem volt és nem is gondoltam eddig ilyesmire, mert még túl fiatal vagyok szerintem. Vajon tudja, hogy hány éves vagyok? Ha megmondanám, akkor is elhívna? Sokan mondták már, hogy idősebbnek nézek ki a koromnál. Elég nagynövésű is vagyok és a mellem is már most 70. Lehet, hogy azt hiszi idősebb vagyok... De igazából szeretnék vele elmenni nagyon. Azt hiszem szerelmes vagyok belé XD mert mindig csak rá gondolok. Lehet, hogy furcsa, hogy csak így hirtelen, de nekem ez az első, hogy ilyet érzek, azért is vagyok zavarban. Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!!! És annyit szeretnék még tudni, hogy aki tanácsot ad, az hány éves! Nagyon tisztelem az idősebbeket és megszoktam fogadni, amit mondanak (igazi jó kislány vagyok XD), különösen, ha érzem, hogy szívből és jó szándékból mondják. És éppen ezért ha lehet, ne gúnyoljatok ki, meg ne húzzatok le, mert azt hiszem semmi olyat nem tettem és nem írtam ami erre okot adna. Köszönöm :)
2010. ápr. 23. 21:18
 41/92 anonim ***** válasza:
83%

Aranyos lány lehetsz! Első körön azt mondanám hogy menj el! És itt jön a "de" rész!:


Ha a fiú 20 körüli, akkor nőként is tekint rád, ez pedig azt jelenti hogy vágyat érez irántad. Ha ő elmúlt 18, akkor bűntetőjogi felelősség terheli, ha úgymond lefekszik veled. Ha tetszik a fiú és értelmes is, akkor viszont nincs gond. Ezt viszont neked kell kiderítened! Meg kell ismerned őt. Egy randi nem fog megváltoztatni semmit sem, de ha te már szerelmes vagy, akkor nehezen fogsz nemet mondani neki.


Persze nem tudom hogy te majd hogy fogsz állni a szex kérdéséhez. Egy biztos, ne dőlj be a romantikus meséknek, hogy csak azzal akit igazán szeretsz, meg majd, ha az igazi eljőn, stb! Ezek mind idealista hülyeségek és csak arra valók hogy összezavarjon. Érezni fogod, hogy mi az amit szeretnél megtenni, és mi az amit nem!

Sose hagyd, hogy kényszerítsenek bármire is! Ha akarod megteszed, ha nem nem!


Vannak olyan fiúk akik sok szépet mondanak egy lánynak csak azért, hogy lefeküdjenek vele. Ha ez a srác ennyire tökös, hogy így odamegy és elhív, akkor vagy nagyon szerencséd van, vagy áldozati bárány leszel.


Egy kis egészséges gyanakvás kell, de fogadd nyíltan és érdeklődve amit kapsz! Szép élmény lehet még ebből!



Ha gondolod írj! Ha kérdésed van vagy ilyesmi! Szivesen válaszolok!

2010. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
50%
küldd el a francba a pedo ge(it...
2010. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
26%

04-23 21:32


Nem a szám a lényeg, hanem a betű! :)


A B-s cici nagyobb mint az A-s! A 70 és a 75 pedig a mell körmérete.


Az A B C ... stb a mell alatti él a mell tetején mért körméret különbsége. Az A-s cicinél ez 10 centi, a B-s nél több.


Egy B-s mell igenis szép és érettségre utal.


Sajna még nem láttam milyen a fiatal csajoknak, de kíváncsi lennék rá, hogy a méret milyen formákat takar. :D

2010. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
79%

Reggel volt, hat óra tizenöt perc. A Nokia 5800 XpressMusic típusú mobilkészülékemen megszólalt az ébresztő hangja. Gyorsan elcsúsztattam az ujjam a piros színű csíkon, amelyen a Leállít felirat díszelgett, majd kipattantam az ágyból, amelyben a lustaságomból kifolyólag nincs lepedő, és átrontottam a fürdőszobába zuhanyozni. Elfogyott a sampon. Ki kellett mennem, hogy hozzak, találtam is egy Fructis sampont, azzal megmostam a hajamat, a hónaljamat, a farkamat, egyszóval az egész testemet megmostam vele, majd mint aki jól végezte dolgát, kiléptem a zuhanytálcából, ami előtt egy szőnyeg terpeszkedik. Megszárítottam a hajam. A francba, már túl hosszú, megint fodrászhoz kell mennem - gondoltam, miközben a meleg levegő áradt az arcomba, és csak úgy sodorta a hajszálaimat. Beraktam a kontaktlencsémet, és bekentem a hónom alját, amelyen már kezd megnőni a szőr. Felkaptam az ünneplőruhámat, amelyre korábban ráfröccsent a mustár, de szerencsére egy kés segítségével sikerült eltakarítani róla. Elindultam a másik szobába, hogy a kontakthibás hajegyenesítőt felizzítva mérsékeljem az alapból összevissza álló frizurám kukás stílusú kinézetét. Csináltam egy tarajat magamnak, be is lakkoztam, elvégre ma ballagás van, extrémen kell kinézni! Aztán megreggeliztem, finom sonka volt, meg szeletelt kenyér. Megmostam a fogamat jó alaposan, aztán egyszer csak arra döbbentem rá, hogy szarnom kell. Rohantam a WC-re, hát olyan szerencsém volt, hogy nem a ballagás alatt jött rám. Aztán bepattantam a Volkswagen Jetta típusú gépjárműbe, és útnak indultam. Francba, otthon maradt a cipő...


Ezt még folytathatnám egész nap :D:D

Legközelebb kevesebb körítést, ha lehet :)

2010. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
70%
bocs de ennyit nem tudok végigolvasni :D
2010. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim ***** válasza:
100%
egyszer találkoztatok, és azt írja, hogy szeret??? te jó isten. tutira csak meg akar... különben nem írna ilyet.
2010. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 A kérdező kommentje:

Még 2-szer rövid időre találkoztunk a játszin.

Meg egyszer kinéztem az ablakon és integetett nekem.

Ez azért van, mert a közelben lakik.:)

2010. ápr. 30. 22:46
 48/92 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy kretén...

Az az msn-ezés b+ besírtam aztak_rva :D:D

2010. ápr. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
55%
OMG:S
2010. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!:)

Most megyek aludni:)

Jó8:)

2010. ápr. 30. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!