Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell randin ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell randin ilyen bunkón viselkednie egy nőnek, amikor csak férfiként közeledek felé?

Figyelt kérdés
Neten megismertem egy nőt, nagyon szimpi volt megvolt a kémia meg minden, ezért simogatni ölelgetni kezdtem, de csókot még nem adtam. Erre elővett a táskájából egy ilyen görcsoldót (nospa) És adott nekem belőle egyet hogy hátha kangörcsre is jó lesz.
2016. jún. 16. 13:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hataltalmas forma a csaj!:-)
2016. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
24%
De durva:DDD Így viccesnek tűnik egy kívülállónak de abban a helyzetben tényleg kellemetlen lehet egy férfinak. Én sose csinálnék ilyet. Amúgy ha nekem tetszik valaki és vonzódom hozzá akkor még a csókot is szívesen fogadom az első randin, szóval ez ember függő. Nem tudom ő miért reagált így, Te "ismered", lehet nem akart rosszat:)
2016. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
és jó lett kangörcsre?
2016. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
" de abban a helyzetben tényleg kellemetlen lehet egy férfinak" - A nőnek is, aki esetleg szeretne lassabb tempóban haladni. :-)
2016. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én féltéglát vágnék hozzá ahhoz a pasihoz, aki simogatna meg ölelgetne az első randikon, minden tiszteletem a lányé, hogy ilyen kreatívan oldotta meg :D
2016. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Lehet a nő részéről nem volt meg a vonzalom, de akkor meg ez a gond, nem az hogy az első randin meg lett ölelgetve. Mert amúgy még csak meg sem csókolta szerencsétlen srác, pedig még az is természetes lett volna első randin. Akinek tényleg tetszik egy pasi az örül egy kis érintkezésnek.
2016. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet első randin csók, ha úgy jön ki a lépés, de ráugrani a lányra és fogdosni, oda sem figyelve az ő tempójára és visszajelzéseire, az nem igazán nyerő.
2016. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

16-os, a nyakamat rá, hogy te férfi vagy. :)

Mindenféle kötözködős hangnem nélkül, tényleg csak a gondolataimat vázolva kérdezem:

Gondolod, hogy férfiként jogosan, hitelesen, tapasztalati alapon tudsz nyilatkozni egy (átlagos) nő (átlagos/jellemző) érzéseiről egy ilyen - vagy bármilyen más - helyzetben?

Csak mert nekem nőként eszembe sem jutna "osztani az észt" a férfiak érzéseiről egy adott szituációban...

Természetesen én is beszélgetek férfiakkal, van jogosnak vélt elképzelésem róluk, az érzéseikről, a reakciójukról mindenféle helyzetben, de mivel nem vagyok férfi, egy ilyen kérdés fordítottjának megválaszolását, egy férfi érzéseinek leírását... stb. mégis inkább férfiakra bíznám. ;)

2016. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

#18

Pedig nő vagyok, nem férfi:) És nem annyira fiatal (27) úgyhogy van tapasztalatom. Én ha vonzódom egy pasihoz nem bánom ha megölel és megcsókol az első randin. Persze agyon taperolni nem kell, de az első randi többnyire úgyis nyilvános helyen zajlik le és akkor esély sincs túlzásokban esni. Mivel a kérdező a neten ismerte meg a nőt és először találkoztak feltételeztem hogy ők is nyilvános helyszínen voltak, így nem hiszem hogy annyira letámadta volna a csajt. Ha meg nincs vonzalom a részemről én igyekszem a randi során tudtára adni a férfinak még mielőtt úgy érezné szabad a pálya. Azért nem gondolnám hogy 5 perc után nyomult a csajra a kérdező, bár ki tudja.

2016. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
31 éves nő vagyok, és én nem szeretem, ha első randin lerohannak, sem csók, sem taperolás, nekem az első randi nem a testiségről szól, akkor sem, ha megvan a vonzalom, és ha ezt valaki nem tartja tiszteletben, hogy én más tempóban szeretek haladni, akkor ezzel a vonzalom ellenére is rossz lesz a véleményem róla.
2016. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!